Bugün ne giydin? Çek görelim..

Bugün üye oldum arkadaslar, her sayfaya bakamasam da, ara ara resimlere baktim, sizlerden esinlenecegim cok sey var, cok shiksiniz ve Türkiyemdeki bayanlar cok güzel yaa, biz burada sönük kaliyoruz (Evrupaa)

arkadaşlar..
edit butonumuz olmadığı için,lütfen resimleri eklemeden önce önizleme yapalım..özellikle ilk defa ekleyen arkadaşlara.s.
hem sayfa düzeni bozulmaz,hemde giydiklerinize ağız tadı ile bakar,yorum yaparız hanımlarolumunekankayizsmile

canım,zaten ilk defa eklemişsin,olur böyle aksiliklerolumunekankayizsmile
düzeltme şansımız olmadığı için,diğer arkadaşlarında aklında olsun diye önizleme yapın dedim betülkaydirigubbakcemile5
yetkili modlarımız ilgilenicektirvereliniortakmerak etmeopuyorumnanaktan

:)))))) tamam canim tesekkür ederim a.s. :eek:

Moon kiyafette. Once fizigin gozlerimi dort acmama sebep oluyor sempatiksalakcinni
Kiyafetin hos olmus yine ayakkabi tercihini siyahtan yana kullansaydin dahada bir hos olur gibi dusundum
Boyun kac ya senin tuuu tuuu tuuuu masallah tay gibi hatunsun sempatiksalakcinni

Betul cok uyumlu olmusun tava renkli kombin yapmayi bende severim

Patiiiiii delikafadulden anam srn bugune kadar niye eklemedin biseyler . Takipcinim :KK1: siyah elbisen ten rengin bide o sutun gibi bacaklar hasta oldum zemuszemus

Eylulvebaris keske boydan bir resim olsaydi , gordugum kadariyla elbisen hos ..

pati naaapmışsın sen öyle ya... atmışız at kuruğumuzu da yandan... çok havalı olmuş yaw... maaşallah...

selammm opuyorumnanaktan yine ben kaydirigubbakcemile3
etekli görmek istiyoruz demişlerdi kırmak istemedim hihoyyyt
ee malum çalışınca klasik takılıyoruz :KK3:

[/CENTER]

harika vucut elbise maşallah çok yakışmış ama zarif takılarla canlandırsaydın ve ayakkabın biraz daha farklı olsaydı:nazar: mükemmel olurdu

paticim harıkasın cnm:1shok:
bayıldım bayıldımakannehir oha falan oldum:)ohaoldumsmile
tenın fucutun elbısen sacın paçakların fevkaladenın fevkındesositososito
öpcemŞenizsempatiksalakcinni

pati çook beğendim hatta bayıldım. bacaklar ne kadar muntazam maşallah
inceciksin ama hasta gibi kötü durmuyor. çok hoş bir zayıflığın narinliğin var canım.

moon bir maşallahda sana canım
gözüm gönlüm açılıyor seni görünce :))

betül bluzun hoşmuş, kol detayı süper durmuş...

eylülvebarış görebildiğim kadarıyla elbisen rengi hoş, koln içinde neden kusura bakalım hayatım aşkolsun yanii
:teselli:

selammm opuyorumnanaktan yine ben kaydirigubbakcemile3
etekli görmek istiyoruz demişlerdi kırmak istemedim hihoyyyt
ee malum çalışınca klasik takılıyoruz :KK3:

[/CENTER]

sana at gibisin lafını kk da kullanmam bilirsin:1closedeyes:ayıp kaçarsempatiksalakcinni
o yüzden tay gibisin diyorum:asigim::smiley-cool:
eee,insan burjuva olunca,tenis kortlarından çıkmıyo tabiboshayallersmilebizim gibi varoşlarda,maallede, tavalarla portakaldan tenis oynasınsenağlamayalandan:gitme:KK43::acıtasyon yapan tanrıça:)
sen tenisi bırakma kanka:nazar:ayrıca elbisene,topuklularına,tenine ayrıca geberdimboshayallersmilesaçlara ve fiziğe girmiyorum bile:hulya:
paticim,bende seni bikinili görmek istiyorum,benide kırmazsın dimi tatlımhihoyyyt:asigim::nazar:

X