Bugün ne giydin? Çek görelim..

aşkitosu soldaki üst fotoda çok wahşi gördüm seni

sarı düğmeli küpelerini yisinler çok güzel

tam aksine çanta harıka bır kombın yaratmış elbısenin zarıf şıklıgını kahve deri yarı spor çantayla hareketlendirmiş...:smiley-cool:

BM Canım arkadaşım cok tatlısın evlı oldugunu bılmıyordum çerkez guzelımm benımmm sempatiksalakcinni

ogluna hasta oldum yıyesım geldı:kedi:

oyy canım benim güzel arkideşim opuyorumnanaktan teşekkürederim a.s.
evliyim eskidik bile kıss :KK1:

dopiez; çok rahar bir kombin olmuş,saçlar da mikemmell.rapu olcaz anacım çok az kaldıı :nazar:
rockerx; takıların başta olmak üzere tüm kombinini beğendim canımm :nazar:
hanturks; yolculuk için rahat ama aynı zamanda şıkksın :jeyyar: özellikle toka-küpe uyumuna bittimmmm,kolyeni de çok beğendim:nazar:
tivitimmm; özlemişim senii :kedi: sadece papilerini beğenmedim kuşumm emme kalan kombin süperr:nazar: sanırsam kısa converse ayakkabı kullanırdım ben böyle bir kombinde:kedi:
HcRt_ ; gözümü tırmalayan hiç bir şey olmadı canım,maşallah sana :nazar:
aşkito ; her fotoda başkasın kız sen,saç modeli mi acep bunun sorumlusu :1shok: çok çok bayılmadım ama uyumlu güzel bir kombin olmuş şeker annemm :nazar:

kontescigim bence tayt degil ama üzerindeki iri cicek desenli body seni kilolu göstermis canim .. biliyorum o desenli kiyafetler bu yilin trendleri arasinda ama ben bir türlü sevemedim onlari...
bilekligin extradan cok hosuma gitti böyle kI$ kombinlerimde kullanmak icin birkactanede ben almayi düsünüyorum
opuyorumnanaktan

askıtom guzel yuzlum benım boshayallersmile
kontesımm bence nazar degmesın dıye sısmanım dıyorsun benım gozumu tırmalayan bısey yok
sadece kolyenı sevmedım :kedi:

kontescigim bence tayt degil ama üzerindeki iri cicek desenli body seni kilolu göstermis canim .. biliyorum o desenli kiyafetler bu yilin trendleri arasinda ama ben bir türlü sevemedim onlari...
bilekligin extradan cok hosuma gitti böyle kI$ kombinlerimde kullanmak icin birkactanede ben almayi düsünüyorum
opuyorumnanaktan

hee ondan mı diyosunnCADIARZU hiç düşünmemiştim bunu bakkbilmiyorumkismile
bilekliği ben de beenerek aldım çok:kedi:
teşekkür ederim selayımmŞeniz

kontesımm bence nazar degmesın dıye sısmanım dıyorsun benım gozumu tırmalayan bısey yok

aa ball damliy ağzından maşallah :kedi:
teşekkür ederim kuşummopuyorumnanaktan
bilezik de takı kız, onu nie sevdin kaydirigubbakcemile3

aşkitom süper olmuşsun...:lepi:
çok beğendim seni...
gözlerede maşallahhh:nazar::nazar:

tsklerrrzemuszemus

Söylemesen anlamiycaktim; evet cikmisdelikafadulden
Kombin güzel, hos olmussun canimyerimseniben

Askito bende sana bayildim citir hatin :1hug:

valla kızlar yine yine yine yıkılıyosunuz ne diyim.:nazar:

aşkitosu soldaki üst fotoda çok wahşi gördüm seni

sarı düğmeli küpelerini yisinler çok güzel

dopiez; çok rahar bir kombin olmuş,saçlar da mikemmell.rapu olcaz anacım çok az kaldıı :nazar:
rockerx; takıların başta olmak üzere tüm kombinini beğendim canımm :nazar:
hanturks; yolculuk için rahat ama aynı zamanda şıkksın :jeyyar: özellikle toka-küpe uyumuna bittimmmm,kolyeni de çok beğendim:nazar:
tivitimmm; özlemişim senii :kedi: sadece papilerini beğenmedim kuşumm emme kalan kombin süperr:nazar: sanırsam kısa converse ayakkabı kullanırdım ben böyle bir kombinde:kedi:
HcRt_ ; gözümü tırmalayan hiç bir şey olmadı canım,maşallah sana :nazar:
aşkito ; her fotoda başkasın kız sen,saç modeli mi acep bunun sorumlusu :1shok: çok çok bayılmadım ama uyumlu güzel bir kombin olmuş şeker annemm :nazar:

tayt olan şişmanlığı gözlere soktu,farkındayım.

:nazar: bi bakıyorum genç kız bi bakıyorum anne bi bakıyorum ev hanımı bi bakıyorum iş kadını :)) her türlü kıyafeti taşıyabiliyosunuz vereliniortak

ayy yorum yapacaktim birbirine karisti alintilar :))
cok cok tskler kizlarrr, iyi geliyo walla.. moral oluyosunuz cogu zaman.

kontesim bence hic te kilolu durmuyorsun.. ben 74 kiloluk halimle taytla cekip koyuyorum buraya.. sen mi göz tirmalicaksin ? zemuszemus
kombinini begenmedim ama sen güzel tasimissin diyelim kalpler kirilmasinaklinialirimsmilekaydirigubbakcemile3

kontesimm senin bazı kıyafetlerini görüyorum çok güzel yakışıyo ama bunu açıkcası pek beğenmedeim.. kilolu değilsin yavrucumm hiç takma kafaya ama bu kombin seni azcıkk yaşlı göstermiş ama kiloyuda dert etme hiç öle göze batan kilon falan yok kuşummm
bu arada takılar hoşş durmuşşşş alkisalkisalkis

kontesimm senin bazı kıyafetlerini görüyorum çok güzel yakışıyo ama bunu açıkcası pek beğenmedeim.. kilolu değilsin yavrucumm hiç takma kafaya ama bu kombin seni azcıkk yaşlı göstermiş ama kiloyuda dert etme hiç öle göze batan kilon falan yok kuşummm
bu arada takılar hoşş durmuşşşş alkisalkisalkis

teşekkür ederim bebikimmm:kedi:
ee hep güsel olunmas,nazar değer sonrasempatiksalakcinni

Bu sabah kalktım dolabımı açtım bunları giyip çıktım.
Hiç plansızdı ruh halimlemi alakalı ne?
Çok klasik oldum hiç rahat değilim...

X