Bugün ne giydin? Çek görelim..

aslıcım anne kız çok güzel görünüyorsunuzz vallaa elbisenin renkleri çok uyumlu beğendim.
sürmeli hayırl ı olsun öncelikle. çok yakışmış hamşilelil siyah kombinini sevdim

maix nedense bu fotonu görünce dü$ geldi aklima.. özledik onu da kulaklari cinlasin..

pantolonunu begenmedim ama badin güzelll

aslıcım annenin elbisesi çok güzel cıvıl cıvıl seninki de düğünlük olmuş tam daha ağır çok yakışmış canım ama altın bilezikler ve kolyeyi ben sevmedim :kedi:
sürmeli siyahlı kombini beğendim canım yakışmış sana göbüş de iyice çıkmış
maix badin güzelmiş ama pantolonunun cep kısmını ben de sevmedim bi de saçların dağınık durmuş biraz canım

aslıcım annenin elbisesi çok güzel cıvıl cıvıl seninki de düğünlük olmuş tam daha ağır çok yakışmış canım ama altın bilezikler ve kolyeyi ben sevmedim :kedi:

tşkler.. adettir takılır bizde düğünlerde falan o yüzden taktım..

aslıcım anne kız çok güzel görünüyorsunuzz vallaa elbisenin renkleri çok uyumlu beğendim.

sağol cnmm....

@ASLIHASAN
kombinlerin ikisi de hoş ama düğün için sizinki daha uygun olmuş.
annenizinki günlük kaçmış biraz.

opuyorumnanaktan

aslicim annen cok güzel olmuss
sende pek hanim, pek ho$ olmussun... elbisenin kollarini ayrica begendim...

sağol askitimmm

aslıhasan annende sende pek hoş olmuşsunuz maşallah

sağol cnmmm

sağol ilarzum benemmm ... ileticiiim anneme...
benim söz kıyafetimdi üstümdeki elbise bida nerde giycem diye düşündüm bida giyim düğünde dedim.. biz biraz ters yaptık önce nişanlımın kıyafetini kravatını alınca..bende taktım o renkten bi elbise bulmaya ondan koyu oldu böyle..heyecandan karıştı işler :roflol:

kuzum benim ne güzel olmuşsun maşallah ama parmakcıına nazar değmiş sanırım ay kıyamam kuzuma ben Şeniz

aslım bebğim benim yerim seni ben kız valla annende pek hoş olmuş sultanım o benim yaaaaaa valla bu hatunun yanında sönük kalıyoruz valla yerimsenibensırnaşık şey birbirinizden güzel olmuşunuzu maşallah kuzularıma kötükedihüso-tatlicadiarzu-:asigim:

sağol aşkımmmm aşkımmm mucuukkk opuyorumnanaktan kaydirigubbakcemile5

merhaba kızlar bugün bende böyle giyineyim dedim bayadır resim eklemiyordum hepinizi çok özlemişim opuyorumnanaktan olumunekankayizsmile

yavrummm bu kadar güzel olmak zorundaısın bebişkomm gülen yüzene kurbannn balımmm bayıldım süpersin

seçilimmm...... bayıldımmm yine sanaa :kedi:
saçların çok cici gözüküyooo ... :lepi:
gömleğin çok hoş
o pantolonada hastayım zatii :)

saol aslıcıım ben sana sende bana hastasınnnn opuyorumnanaktan olumunekankayizsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…