Bugün ne giydin? Çek görelim..

yavrummm bu kadar güzel olmak zorundaısın bebişkomm gülen yüzene kurbannn balımmm bayıldım süpersin

kardeşimmm çok teşekkür ederim bidenem

ben sana gurban içi dışı güzelim beniimmmm

secl cano göyneğini çok biğendim ben de böle az daha ince çizgili göynek istiyorum yaa

çok yakışmuş

makyajında gıyfetine çok güzel uymuş canım

arzucuum ben gömleğimi oxxodan aldım canım fiyatıda 39,90 dı bunun hem düz beyazı hemde siyahlı ve morlu çizgiliside vardı bakmanı tavsiye ederim canımcıım opuyorumnanaktan

Seclcim kiyafetlerin ayri ayri cok guzeller makyajinda cok hos olmus ama ben kombin olarak begenmedim . Nacizane onerim gomlegini bir jean ile giyinmen pantalonu ise koyu bir renk ust ile...

hepinizin yorumuna ayrı ayrı teşekkür ederim selayhus canım haklısın gömleiğim jean ile çok güzel duruyor ama işyerinde jean yasak olduğu için gömleğimle krem pant.mu giymeyi tercih etim ama bu pantalonumun üstüne hiç koyu renk bişiler denemedim sözünü dinleyip yakın bir zamanda koyu bişeylerle giyerim burayada eklerim canım opuyorumnanaktan

hepinizin yorumuna ayrı ayrı teşekkür ederim selayhus canım haklısın gömleiğim jean ile çok güzel duruyor ama işyerinde jean yasak olduğu için gömleğimle krem pant.mu giymeyi tercih etim ama bu pantalonumun üstüne hiç koyu renk bişiler denemedim sözünü dinleyip yakın bir zamanda koyu bişeylerle giyerim burayada eklerim canım opuyorumnanaktan

miniğimide koymazsam olmazz:kedi:

bnnxj.jpg

bayramda böyleydik boshayallersmile
bennr.jpg

sürmelim çok güzel olmuşsun canm maşallah bu arada bebişinide allah hayırlısıyla kucağına almak nasip eder işallah

merhaba kızlar bugün bende böyle giyineyim dedim bayadır resim eklemiyordum hepinizi çok özlemişim opuyorumnanaktan olumunekankayizsmile

Çok beğendim :lepi:
Trendi yakalamışsın..Saçlar da güzel ama makyajı biraz daha yoğun yapabilirsin
Sonuç olarak haftanın şıklarındansın hihoyyyt

aslında biraz daha yoğun yapacaktım makyajımı ama çok abrtmayım dişye yapmadım açıkçası bu arada saol canım benim beni şık bulduun için ayrıca teşekkürler opuyorumnanaktan

arzucuum ben gömleğimi oxxodan aldım canım fiyatıda 39,90 dı bunun hem düz beyazı hemde siyahlı ve morlu çizgiliside vardı bakmanı tavsiye ederim canımcıım opuyorumnanaktan

öyle mi canım mavisi çok güzel ama düğme ilik yerleri falan çok şık duruyor

kalıbı da çok hoşuma gitti çok gücel olmuşun,

makyajının da hafifliği aydınlığı, tertemiz ışık saçan bi çiçek olmuşun balım:lepi:

arzum benimmmmm seni yerimmmmm yiriiiim yiriiiiimmmmm :lepi: Şeniz
valal bende normalde gömlek kolay kolay beğenmem ama oxxonun gömlekleri gerçekten çok şık hadi g,t al kız bitanede kaydeş kaydeş giyinelimmmm hihoyyyt sırnaşık şey

seçilcim gömleğin çok güzel oturmuş üstüne, pantolon da çok güzelmiş değişik hoş bi modeli var ama ben de pantolonu koyu bir üstle giyersen çok güzel duracağını düşünüyorum, gö:nazar:mleği de bi de etekle dene derim

arzum benimmmmm seni yerimmmmm yiriiiim yiriiiiimmmmm :lepi: Şeniz
valal bende normalde gömlek kolay kolay beğenmem ama oxxonun gömlekleri gerçekten çok şık hadi g,t al kız bitanede kaydeş kaydeş giyinelimmmm hihoyyyt sırnaşık şey

:roflol: Şeniz

giyek bebem:)))

canolar bir elbise benden böğün de az kırışmış:)) e tatilde ütü yoh ne edek :sm_confused:

saçlar berbat banyodan çıkmış hali hemen çeviverdiydim
kaydirigubbakcemile2

anam arzum aynı anda :roflol: elbisen çok hoşmuş, saçlarına laf yok oyarımmmm a.s. yanlız çok süksüyük ıslak saçlarr elbise falan :jeyyar:

ilarzucum saçlar yine her zamanki gibi harika uzun elbise de çok yakışmış canım
barbim bluzüne ayakkabılarına bayıldım kuzum çok şık olmuşsun

anam arzum aynı anda :roflol: elbisen çok hoşmuş, saçlarına laf yok oyarımmmm a.s. yanlız çok süksüyük ıslak saçlarr elbise falan :jeyyar:

evet cano:)))

kız baryamda da iyice süzülmüşün bebem sen

çok yakışmış nar çiçeem
boshayallersmile

ilarzucum saçlar yine her zamanki gibi harika uzun elbise de çok yakışmış canım
barbim bluzüne ayakkabılarına bayıldım kuzum çok şık olmuşsun

hatunum sen de fevkaladenin fevkindesin bitenem

o bluz ne kadar yakışmış

rengini çok biğendim ama yaaaa

o renk far arıyom bulamıyorum bendeeeohaoldumsmile

X