Bugün ne giydin? Çek görelim..

maşallahh diyeyim de aman nazarım değmesin harikasınız valla annişinle daha çok resimlerinizi bekliom:nazar:

temem gecelerin kuşumm benim:)))

Rica ederim tatlim; hakediyorsun tüm güzel sözleriŞeniz

:kedi:

yüreğinden öptüğüm senin adın yarŞeniz

ahaannn işte forumun en güzel,havalı,canayakın,şık,taşşş vs... vss.... kızı opuyorumnanaktan kırk yılda bir resim koyuyosun buraya olayy oluo olayyy :lepi: sana bayılıorumm yaaa süpersin Allah'ım nazarlardan saklasın senii:asigim::nazar: o gamzeyi de yerler ayrıcaaa :teytey:

wıyy anassını gız bu kadar güzel şeyler okuyacağımı bileydim inan ki moralım bozukken koyaydım yaw fotoyudelikafadulden

çok teşekkür ederim ne diyeceğimi bilemedim ondan zalak zalak yazıyom bişeyler bal suratlımŞeniz

burayı bi unutuyorum sonra aklıma geliyor birden delikafadulden sonra hemen burası için çektiğim fotoları koyuyorum :smiley-cool: iyi oluyormuş demek ki arada arada :sm_cool:

sefkilim herkesi nazardan sakınsın amin. gazmeyi ben pek sefmiyorum ma çoluğuna çocuğuna istersen diye söliyem anam çok ayva yemiş cokacimcoook Şeniz

çok gerilere gidemedim üzgünüm :KK43:
veee ilarzu taptaze bir gülüşsadece buna bakabildim yaw çok hoş ve güzelsin canımcımm :nazar:

sen daha güzelsin çıtırım :))) çok teşekkürler

askitom beyaz sana cok yakismis güzelim..
ilarzu insani gülüsünle büyülüyorsun önce gülüsünden gözümü alamadim sactigin elektrikte müthis canim benim, cok da tatli olmusun ama pantalon konusunda bende hanturkscüme katiliyorum. se coook öpüyorum Şeniz

en çıtır anam:asigim:

güzel bakan gözlerine sağlık canım benim pozitif elentürüğü pozitif insanlar alırmış

pozitif kalmak dileği ile çiçeğim:)))

pantul konusunda ısrar ediyonuz kız dizlerim çok etli banu alkan gibim oluyom yaa:roflol:

sen bu kadar güzel:mymeka:bu kadar şirin:mymeka:bu kadar harika olmak zorundamısınkötükedihüso:asigim:
geberiyorum olum sana:asigim: boshayallersmile
yürüdüğün taşlı engebeli yol olıyım,çiğne beni arzu ez geç kuzi:nazar:

kuzi sülalemi seviyim

toplama mıyız neyiz anlamadım ki herkes mi güzel olur ya kuzi?
köyün suyundan mıdır, torpağından mıdır bilmem:roflol:

çikin kadın yokudur;
makyajsız kadın varıdır dimi kuzi:roflol:bayanssulusmile

kuzi ben sana ölem o yola gül ekem, o yolu sevdiğine çıkaram aşkım kuzi
:asigim:

selam kızlar...

pazar günü katıldığımız düğünden.

bu kez öncelik annemin :jeyyar: :nazar: :asigim:

buda ben... gerçi annemin yanında sönük kaldım ama kaydirigubbakcemile3

kız anan seni geçmiş dediğin gibi bebem

ananın üzerindeki elbisenin deseni modeli tam genç işi tiril tiril oohhh (anneciin de genç zatinopuyorumnanaktan)

seninkisinin etek boyu daha uzun renkler daha koyu kalmış aslım ...en sevdiğim ismim:asigim: yerimseniben

yaşından daha olgun gösteren bi elbise bitanesi daha canlı ossa daha güzel olacak fiziği güzelim

ama anana braavoo allkışşşşşalkisalkisalkisalkisalkisalkis

saa rep vercem annene söle ona veriyom aslında bak:dance:

ilarzu gördüğüm en güzel yüzlerden birine sahipsin maşallah canım sanaopuyorumnanaktan
.

çok teşekkür ederim
:başıöndeayağıylayerikurcalayanarzu: sempatiksalakcinni

makyajın edemeyeceği güzel yok bidenesi:)) çahtırm kimseye de sölemeyerimseniben

rocker çok güzel görünüyorsun çok beğendim

gueriltanya çok hoşsun yine 2. kombinde badynin rengi pek tatlı

aşkitoş beyazlar yakışmış canım

iarzu çok güzelsin maşallah çok beğendim. saçların gözlerin gülüşün ayrı ayrı güzel :nazar:

perininkızı elbisen pek tatlı yakışmış canım

aslıhasan annende sende pek hoş olmuşsunuz maşallah

geldim aşkitosu geldimmm

beyazlar pek yakışmış seni brozlaşmış gördüm pek güzel olmuşsun canom

ben de baryamlık arzu

islomun bayramlık hedayesi tuniği ve kolyem ile

makyajın detayını görmek isterseniz göz makyajı topiğine bekleriizzz:))

daha tatil gıyfetlerimi ekleyemedim eklicem:))

ilarzu hani bi deyim var ya '' sana bakmak Allaha inanmak'' diye bence bu laf sende anlam bulmuş. çok ama çok güzelsin maaşallah diyorum... :nazar: :nazar: :nazar:

arzucanım hep süpersin tam süpppperrsinn bacım ...harika olmuşşun ....:nazar::nazar:

can arkadaşım

çok sevdiğim, çok teşekkür ederim, sen daha güzelsin daha özelsin canım

iarzu çok güzelsin maşallah çok beğendim. saçların gözlerin gülüşün ayrı ayrı güzel :nazar:

:dance::dance:

biğedin mi çiçeğim çok sevindim canısım çok teşekkürler sabah sıcak ekmeğim

ilarzu hani bi deyim var ya '' sana bakmak Allaha inanmak'' diye bence bu laf sende anlam bulmuş. çok ama çok güzelsin maaşallah diyorum... :nazar: :nazar: :nazar:

aşşırıı utandım gül yüzüne gurban olduğum, nasıl teşekkür edeceğimi bilemidim böğürtlenli turtam

geldim aşkitosu geldimmm

beyazlar pek yakışmış seni brozlaşmış gördüm pek güzel olmuşsun canom

ben de baryamlık arzu

islomun bayramlık hedayesi tuniği ve kolyem ile

makyajın detayını görmek isterseniz göz makyajı topiğine bekleriizzz:))

daha tatil gıyfetlerimi ekleyemedim eklicem:))

arzuuu :1shok: insan güzel olur da bu kadarı fazla valla boshayallersmile
hem tatlı hem çekici hemde giydigini yakıştıran nadir insanlardansın allama:lepi:
bluzun çok yakışmş hediyen züperrr aklinialirimsmile güle güle kullan :icecream:
(aaa hiç kıskanmadım bikerem :dilcikar: )kaydirigubbakcemile3

Arzuumm:1shok: :1shok: :1shok: Seni her gördüğümde böle olmak zorunda mıyım la benakannehir
Harika görünüyorsun gamzeli gülüşünü sevdiğim nası da yakışmış kendinden kolyeli tuniğisempatiksalakcinni Maharet sende be güzelim üzerindeki çul olsa ne yazar:nazar:
Kolye ve bilekliğin de çok yakışmış. Senin de beğeniğ kullanman beni çok mutlu etti teşekkür ederim. Sağlıkla eskit bitanem. Allah nazarlardan korusun seni.Şeniz

güzel yorumlar icin mersiii

aslicim annen cok güzel olmuss
sende pek hanim, pek ho$ olmussun... elbisenin kollarini ayrica begendim...

arzu masallah cnmm.. yine cok güzelsin.
hersey bi yana , ben saclarina bayiliyorum.

arzuuu sen gerçekmisin yaa, allahım bahtını güzel eylesin güzel kardeşim gül yüzün gibi mutlu ol kıymetini bilsinler inşallah :nazar:

arzuuu :1shok: insan güzel olur da bu kadarı fazla valla boshayallersmile
hem tatlı hem çekici hemde giydigini yakıştıran nadir insanlardansın allama:lepi:
bluzun çok yakışmş hediyen züperrr aklinialirimsmile güle güle kullan :icecream:
(aaa hiç kıskanmadım bikerem :dilcikar: )kaydirigubbakcemile3

sen gendine bak fit ficutlu hatunum

ben de seni heç kıskanmadım mavi tuniğinlen bi kerem hıııhhh:dilcikar: :asigim:

Arzuumm:1shok: :1shok: :1shok: Seni her gördüğümde böle olmak zorunda mıyım la benakannehir
Harika görünüyorsun gamzeli gülüşünü sevdiğim nası da yakışmış kendinden kolyeli tuniğisempatiksalakcinni Maharet sende be güzelim üzerindeki çul olsa ne yazar:nazar:
Kolye ve bilekliğin de çok yakışmış. Senin de beğeniğ kullanman beni çok mutlu etti teşekkür ederim. Sağlıkla eskit bitanem. Allah nazarlardan korusun seni.Şeniz

zevkini teprik ediyolar şekerparem anca gedin gamyoncuiremsu

çok teşekkr ederim tekrar islom bidenem tunik kendinden kolyeli ama ben yine de çoh beğendiğim hediyen kolyemi takmadan duramadım deniz gözlüsüm:asigim:

güzel yorumlar icin mersiii

aslicim annen cok güzel olmuss
sende pek hanim, pek ho$ olmussun... elbisenin kollarini ayrica begendim...

arzu masallah cnmm.. yine cok güzelsin.
hersey bi yana , ben saclarina bayiliyorum.

aşkiom çok teşekkürler

saçı uzatma şeysi varya onu kullanınca çabuk oluyor:)))

sendeki gür saçlar bende olaydı oohooohhhh:))

arzuuu sen gerçekmisin yaa, allahım bahtını güzel eylesin güzel kardeşim gül yüzün gibi mutlu ol kıymetini bilsinler inşallah :nazar:

canım yaaa cümlenin güzellğine bak tüm güzel dileklerin için çok teşekkürler canısım

senin de gülen yüzün hiç solmasın canımsın

sen gendine bak fit ficutlu hatunum

ben de seni heç kıskanmadım mavi tuniğinlen bi kerem hıııhhh:dilcikar: :asigim:

zevkini teprik ediyolar şekerparem anca gedin gamyoncuiremsu

çok teşekkr ederim tekrar islom bidenem tunik kendinden kolyeli ama ben yine de çoh beğendiğim hediyen kolyemi takmadan duramadım deniz gözlüsüm:asigim:

Ayy halk beni istiyo desene:roflol:

Ben teşekkür ederim arzum insanın içini açıyon be meleğim
Anam çok merak etmişti badiyi ama paketi ellettirmedim üstünde görürsün kankamın dedim. Gördü az önce böle oldu:1shok: Fazla baktırmadım hemen abim için sulanıyo sonra ilarzunun manasını açıklayınca Allah sahabına bağışlasın dedikaydirigubbakcemile3

miniğimide koymazsam olmazz:kedi:

bnnxj.jpg

bayramda böyleydik boshayallersmile
bennr.jpg

nalanım boy pos,devlet gibi hatunsun bebeğim.maşallah..giydiklerinde çok yakışmış..kapalı bir hanım şıklığızemuszemus
miriana kokoşum benim..2.kombini çok beğendimŞenizsexi hatunum benimboshayallersmile

evet mirianacım ikinci kombinin benimde çok hoşuma gitti harika görünüyorsun canım ..opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

burdakı herkes 1 cı kombını begendı 2 cıyı uyumlu bulmadılar ama zevkımız bırmiş demek bende 2 cı kombını cok severım ozenle secılmemiş ama şık sempatiksalakcinni tesekur ederım ıkı tatlı melegıme:eek:
Miriana ilk koydugun elbiseni cok begendimm cnm..

kanimda var koko$luk napiiim..
gelip gecerken aynaya baktigimda .. güzel bi askito görmek istemem suc mu? :roflol:

sagol tatlım tam bı elbıse tutkunuyumbilmiyorumkismile kokoşluk sana yakışıooboshayallersmile
[

@ASLIHASAN
kombinlerin ikisi de hoş ama düğün için sizinki daha uygun olmuş.
annenizinki günlük kaçmış biraz.

@aşkitocum ne yazık ki bu sefer beğenmedim hiç eyvahedigeldismile:nazar:

@ilarzum maşallah sana:nazar: parmacığına nolduu kıyamam bilmiyorumkismile

HANIMLAR YİNE ÇOK HOŞSUNUZ.
ilarzu yaaa maşallah ne şekersin , gözler hele bayıldım kıyafetlerinde çok yakışmış maşallah.

Ayy halk beni istiyo desene:roflol:

Ben teşekkür ederim arzum insanın içini açıyon be meleğim
Anam çok merak etmişti badiyi ama paketi ellettirmedim üstünde görürsün kankamın dedim. Gördü az önce böle oldu:1shok: Fazla baktırmadım hemen abim için sulanıyo sonra ilarzunun manasını açıklayınca Allah sahabına bağışlasın dedikaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol:

hee aç aç kanka:))))

@ASLIHASAN
kombinlerin ikisi de hoş ama düğün için sizinki daha uygun olmuş.
annenizinki günlük kaçmış biraz.

@aşkitocum ne yazık ki bu sefer beğenmedim hiç eyvahedigeldismile:nazar:

@ilarzum maşallah sana:nazar: parmacığına nolduu kıyamam bilmiyorumkismile

ivet uf oldu çok fena

ıtırnağımı yaktrdım kontesim

HANIMLAR YİNE ÇOK HOŞSUNUZ.
ilarzu yaaa maşallah ne şekersin , gözler hele bayıldım kıyafetlerinde çok yakışmış maşallah.

çok teşekkürler canım çok incesin

X