Bugün ne giydin? Çek görelim..

topik sorumlusu değilim canım haşaaboshayallersmile
sadece işlerin nasıl işlediğini belirttimboshayallersmile
aykırılıkları ben de severim,özellikle oje konusundakaydirigubbakcemile2

topik sorumlusu değilim canım haşaaboshayallersmile
sadece işlerin nasıl işlediğini belirttimboshayallersmile
aykırılıkları ben de severim,özellikle oje konusundakaydirigubbakcemile2

tesekur ederım ozaman opuyorumnanaktan
benim gözlerim de büyük olsun bizdeki eşek gözü:roflol:

ırı olsun camurdan olsun :enbuyukkk:

miriana, elbiseni cok begendimm cnmm.. masallah manken gibisin cok guzel yuzun var ya Allah nazarlardan saklasin bu guzelligini neye borclusunn??

@ MIRIANA = Ilk giydigin elbiseyi cok begendim, sac ve makyaj da gayet uyumluydu
fakat ikinci kombineni bastan asagi begenmedim kusura bakma. ne parlayan pantalon o sade beyaz badinin üzerine uymus, nede o siyah ve beyaz ile alakasiz uzun topuklu ayakkabilarin...

tabiki zevk meselesi kizmak yok :)

miriiiiiiiiiii:asigim: kanka :asigim: kırmızı elbisene ve ve san aşık oldummm :asigim:
bu ne güzellik yaaa...her şeyin mükemmel tatlımm :asigim:

Sağolasın ablacığımopuyorumnanaktan

Teşekkürler ablam Bu ayakkabı ve çantamı değişik kombinlerle kullanıyorumopuyorumnanaktan

Teşekkür ederim
Senin eline su dökemeyiz ama boshayallersmile
Estafurlah
Buraya foto ekleyen herkesin ayrı bir havası ve güzelliği var

Bu bluzumu Siyah kumaşlada giyiyorum ablacığım
Değişik kombinler yapmayı seviyorumsengözlerimebaksanab

bugünde siyahlara büründüm...

Çok tatlısın selayhusumopuyorumnanaktan
Keşke bu eteğin altına daha uzun bir çizme giyseydin
Ben eteklerle uzun çizmeleri yada bilekte biten botları yakıştırıyorum

Yine şıksın..yine çıksın sevgili Barçman
Çantana ayakkabı ve kemer son derece uyumlu opuyorumnanaktan
Sağol canım çıtı pıtımopuyorumnanaktan

ASKİTO=Siyah kırmızılar çok yakışmışŞeniz
KONTESS=Uyum mükemmel yine
MİRİAM=Çok hoş görünüyorsun
OKYPETEM=Canımıniçi siyahlar çok ama çook yakışmış:asigim::1hug:

miriana, elbiseni cok begendimm cnmm.. masallah manken gibisin cok guzel yuzun var ya Allah nazarlardan saklasin bu guzelligini neye borclusunn??

sagol bıtanem neguzel ıltıfatlar oylebilmiyorumkismile

guzelmıyım bılmıyorum ama kokoş oldugum kesin-tatlicadiarzu- sadece kokoşluga borcluyumkaydirigubbakcemile3

neden kızayım canım benım..benım bazen annemde babamda eleştırıyor..herkesın begenısı farklı...bana gore guzeldı sana gore olmamış olabılır kaldıkı özenılmiş bır kombın degıldı aceleyle bulduklaırmı gydım :1ninca:

miriiiiiiiiiii:asigim: kanka :asigim: kırmızı elbisene ve ve san aşık oldummm :asigim:
bu ne güzellik yaaa...her şeyin mükemmel tatlımm :asigim:

uyy patılerını yedıgımmm -tatlicadiarzu- senın kadar kım şeker olabılırkıvereliniortakopuyorumnanaktan

MİRİAM=Çok hoş görünüyorsun

canım cok sagolasın Şeniz ama nıckımı dogru yazarsan sevınırım cok kötu gorundu gozumevereliniortak kısaltacaksan miri de dıyebılırsn

canım cok sagolasın ama nıckımı dogru yazarsan sevınırım cok kötu gorundu gozume kısaltacaksan miri de dıyebılırsn
Pardon miriciğim:çok üzgünüm:

arkadaslar hepiniz gercekten cok hos cikmissiniz, kiyafetleriniz birbirinden güzel
yalniz nalansu ayakkabilarina bayildim, cok sekerler....cok begendim...mantonda bir okadar hos...
güle güle kullan...

[QUOTE=April;15107160]Seloşum Şeniz
kontesim Şeniz aşkitom Şeniz nalanım Şeniz okipetem Şeniz
hepiniz süpersonik ötesi güzelsiniz canlarım
:1rolleyes: kaydirigubbakcemile5[/QUOTE]
sensin süpersonik canim benim tsklerr opuyorumnanaktan
Çok tatlısın selayhusumopuyorumnanaktan
Keşke bu eteğin altına daha uzun bir çizme giyseydin
Ben eteklerle uzun çizmeleri yada bilekte biten botları yakıştırıyorum

ablacigim tesekkur ederim öyle cizmeylede giyinecegim ozamanda fikirlerinizi alirim.. sagol canim

miriana cok güzel bir yüzün var masallah

Miricanım ilk günü harikaymışsın kuzum benim :lepi: boshayallersmile
Çok beğendim çok! olumunekankayizsmile Elbise çok yakışmış, fizik, yüz zaten mükemmel...boshayallersmile

İkinci kombininde parçaları ayrı ayrı çok beğendim ama bir araya gelince pek uyduramadım balım...:1ninca: Ama ayrı ayrı hepsi çok güzel, benim tarzıma yakın
opuyorumnanaktan

Pardon miriciğim:çok üzgünüm:

uzulme tatlım benım ben bıraz tıtızımdekaydirigubbakcemile
[[B
miriana cok güzel bir yüzün var masallah

ben nıye kendımı begenmıyorum kı yuzumu yanı alsanaalsanasmile sayenızde kendını sevıyorumbayanssulusmile

ılk gun vıtrın kızları gbıydımsempatiksalakcinni mıgrosta mılletı bırbırıne sokdum sempatiksalakcinni şaka bı yana o elbıseme aşıgım arkasını gorsenız asıl bomba orda-tatlicadiarzu-

tarzımızın benzedıgını bılıodum :1ninca: muckksss bebem:kedi:

[/B]

bayramda çok fazla bakamadım baya resim konulmuş herkes bayramlık şıkır şıkır olmuş maşallah
neriman34 çok uyumlu ve hoş bir kombin olmuş sen de inceciksin çok yakışmış
çilek seni önceki gün gördüm yorum yapamamıştım maşallah ne güzel yüzün var kıyafetin de ayakkabılar hariç çok güzel görünüyor
selayhus seni etekle daha çok görmek istiyoruz kuzum çok çok yakışmış kombinin de çok uyumlu olmuş ama sana renk de yakışıyor biliyosun dimi
aşkito senin ev halinle ben düğüne giderim siyah kırmızı çok hoş olmuş bayram kıyafetini de çok beğendim içindeki mor badi harika ayrıca oğlun da çok yakışıklı olmuş kravatla küçük adam olmuş sıpa
miriana gözlerin kendi gözlerinse eğer gerçekten çok güzelmiş ilk kombinde elbiseyi çok çok beğendim ama saçındaki çiçek olmamış bence az sonra sahneye çıkıcaksın gibi olmuş ikinci kombinde de pantolon ve ayakkabı ayrı ayrı çok güzelmiş bir arada hoş durmamış ama canım
kontes bayram elbisenin modeli çok güzelmiş ama desen pek hoşuma gitmedi canım küpeler de çok hoşmuş diğer kombin de spor ve hoş olmuş canım ama ben griyle bu yeşili yakıştırmıyorum ikisi de soğuk çünkü pembe kırmızı falan daha hoş durur diye düşünüyorum
okypete siyahlar yakışmış bluz ayakkabı çanta hepsi çok güzeller kolye de güzelmiş ama yan takma işini ben pek sevmedim canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…