Bugün ne giydin? Çek görelim..

Pen swan cok hos olmusun sade desensiz bayiliyorum . Cantanda kendi basina guzel .canim neden krem veya kahve bir canta almadinmi? Bu ayakkabilar pembe dolaba son eklediklerinmi cok begenmistim

Selayhusum yanımdak, çanta beyazdı bu yüzden talihsiz oldu sempatiksalakcinni
Evet bu ayağımdaki ninewester
Teşekkür ederim opuyorumnanaktan

Sağol ablacığım güler yüzlümopuyorumnanaktan
Ben kotla kahveyi bir arada kullanmayı sevmiyorum canım

Çıtı pıtım ,cici bicim çok şeker olmuşsunopuyorumnanaktan

Barçmancım çok teşekkür ederim,muhteşem insan boshayallersmile

slm cnm ılk resımde mor badıyı sevmedım
ama sandaletler hoş
ıkıncı resmde çantanı begendım::ustunde kı badının rengıde hoş pantolonu bıraz daha buyuk alsaydın daha cool bır gorunum olabılırdı ::emegıne saglık

Teşekkür ederim okypetemŞeniz
Şipşakçısın da ah o resim diye çektiğin videolara ne demeli:gitme:
Gitti caaanım pozlar kafamçokkarıştı
Seviyim seni opuyorumnanaktan

sorma ya. videoya basmışım yanlıkla.
güzel video da çekerim ben amasempatiksalakcinni
bende seviim seni:1hug:puyorumnanaktan

GuerillaTanya
1. kombinini pek beğenmedim canım uyumsuz olmuş biraz.
2. kombinin süper olmuş.çok beğendim...

rockerx
beyazlar çok yakışmış canım.çok beğendim

nalanım boy pos,devlet gibi hatunsun bebeğim.maşallah..giydiklerinde çok yakışmış..kapalı bir hanım şıklığızemuszemus
miriana kokoşum benim..2.kombini çok beğendimŞenizsexi hatunum benimboshayallersmile

çok teşekkürler canım güsel yorumun içinn:kedi:
kırmızı,pembe far da ben sevmem...
yüzüğüme uysun istedimdi :kedi:

teşekkür ederim bebişimmmopuyorumnanaktan
elbise olanı gösteriyor biraz dakaydirigubbakcemile3

canım benimmm opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
çok teşekkür ederim bebegim..opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

evet mirianacım ikinci kombinin benimde çok hoşuma gitti harika görünüyorsun canım ..opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

gecekuşu yeşil eteğinle pek tatlı görünüyorsun

teşekkür ederim canım daha güzelleri senin olsun inşallah

rockers çok hoşuma gitti kombinin.kemer ,çanta,ayakkabı müthiş uyumlu. fizik desen muhteşem. daha nolsun

tanyacım 1. resimde her şey tek tek güzel ama hp birlikte ben uyumlu görmedim özellikle ayakkabılar çok tatlı. o pantolonun üstüne başka bişi giysen daha güzel olurdu diye düşünüyorum. 2. resimde de çantanı beğendim

Kıyafetler değilde,2. resimde profilden durunca poponuz direk çıkmış bilmiyorumkismile Yani benim popo'lara karşı bi takıntım varda bakarım sürekli :)
Sizin poponuzda çok hoşmuş,demek istediğim dik ve güzel gözüküyor.Benim etrafımda genç kız yada genç kız olmayan yani bayanların çoğunluğunda dikkat ediyorumda hep dümdüz popoları oluyor.Neysee ne kadar çok kullanmışım "popo" kelimesini bilmiyorumkismileaklinialirimsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…