Bugün ne giydin? Çek görelim..

Allahım şunun şirineliğine bak. yerim ben onu annesi.
maşallah...
selayhus, çok sade ve hoşsun.. her zamanki gibi ,fizik süper tabii. .
tsk ederim canim
selayhusum ççok süpersiniz la bayıldımmmmmmhihoyyyt
beresi de ayrı bi şekerrr paşanınnn:dance:
sagol la ... canim sende uyumlu hos olmusun
aşkito ve selay
yerim ben siizn o paşalarınızı
ikiside birbirinden tatlı

bunlar bu topiğin küçük erkek sinekleri :)))))))))))))))
sinekmi hehe bunlardan da amma sinek olur pasaciklar
selayim sizde ne sekersiniz ölyee.. allah bozmasinn ne$enizi..
buda bugün ben .. ev halii..
toti$imi kaldirabilirsem eccuk ev i4i yapem diyomm
ayy seninde ev hallerin beni öldürüyor temizlik icin uyuma bak
selayhusssss anacım sade ama şık olmuşsun canım etek bile yakışıyor hep pantolonlu görüyorduk =) selimişiminde beresine kurban olurum ben BJK li afferim onaaaa doğru yolda bebişim benim...
tutisim benim cok tesekkür ederim canim
selayhuss gayet uyumlu ve şık görünüyorsun canım
minişine de bayıldım vallaa
onları görünce ben de bebiş istiommmmnaniknanik
evlende yap gecekusum hehe , tskler canim yorumun icinde
selayım etek çok yakışmış :asigim: seni böyle kat kat görünce birden kışı özledim çizme giymeyi falan normalde kışı hiç sevmem kaydirigubbakcemile daha sık etek giymelisin !!
sen beni özledinde ki§i özledim saniyorsun Şeniz, yakismismi essahtan sagol birtanemolumunekankayizsmile
benimki yorumu size birakmisti zaten

Seloşum Şeniz
kontesim Şeniz
aşkitom Şeniz
nalanım Şeniz
okipetem Şeniz

hepiniz süpersonik ötesi güzelsiniz canlarım
:1rolleyes: kaydirigubbakcemile5

nalansu hoşgeldin kervanımıza:dance:
üstüneki pembe şeyy çok hoşuma gitti rengi de biçimi de çok güzel.

merhabalarr..
bu bayramın 1 cı gunuydu bırkac ay once polo garage den aldıgım bordo elbısemı gıydım bırde taç gül takdım saclarıma maşa yaptım..ojelerım fuşyaydı bogmak ıstemedım ayakkabılarım yıne gul kurusu dore karışımı onlar nıne westten markacı deılımdır bunları sezon ındıırmınde almıştım emın olun pazarlardan bunlara yakın kalıtede elbıselerde alıyorum bıraz fazla ıddıalıydım ama canım oyle istedı...

bayramın 2 cı gunu evdeydım bırsey yapmadım ama bugun 2 kere ust deiştım gunduz annemın ıstdan aldıgı petrol yeşili atlet ve yuksek bel kot şort gydım neyazıkkı şortu cekmeyı unuttum ..
saçlarım dogal halındeler..zilli kupelerım yenı cok sevdım onlarıopuyorumnanaktan

akşam nınemın canı sıkıldı zıyarete gıdelım dedık gec olmuşdu ama bende bıraz hanfendı olayım dedım..bu arada bugun hanı yukardakı gunduz gydıgım kıyafetın altına askeri desenlı dolgu topuk ayakabım vardı 2 cı kere aynı yerınden koptu bende bu vesıle ıle sımdı koyacagım ayakkabıyı aldım yıne nıne west ındırımı 59 tl...bakır ve dore arası pembemsı ılgınc bı rengı var nasıl canta uyduracagımı bılemedım...

ustumdekı beyaz bady nerden geldı bılmıyorum sanırım ablamındı bende parselledım aklinialirimsmile

ustu kat kat dantel arkası baglamalı zarıf bırsey pantolonum coook eskıden lıkeden almışdım gomlegıde var parlak dızaltı oldukca şık kemerde annemın hedıyesı

umarım begenırsınız...alıntılar resımlerı sılerek yapılırsa sevınırım.:smiley-cool:

miriana gözlerin çok güzel maşallah
ilk kombinde saçındaki aksesuarı beğenmedim,onun dışında süper olmuşsun.
2. kombinde küpeler cidden hoş,makkaj da güsel
3.kombinde kaprin çok güzel,bluzun ve papilerin onu bozmuş ama bence.
ayrıca ilk defa mı foto ekliyorsun bilmiyorum ama fiyatlara markalara varıncaya kdr yazmıyoruz kıyafetlerimizi.eğer bu bilgileri ilgilenip sorduklarında söylersen kendi adıma memnun olacağım a.s.

mirianacım kaşının gözünün maşallahı var zaten seni çok beğeniyorum.
1. kombinini çok beğendim çok yakışmış sana elbisen. çok asil duruyorsun vallaa.
2. kombinde badinin rengini sevdim şortun olamadığından sadece üstünle ilgileniyorum şu an.küpelerin de çok şık ayrıca.
3. kombine gelince o pantolonları ben çok seviyorum zaten.fakat o pantolonaa badi çok sade,ayakkabı abartı kaçmış gibi geldi bana canım özür dilerim ama fikrimi söyleek istedim.
ama ayrı ayrı düşününce ayakkabılarına bayıldım hatta neten bakıyorum şu anda:sm_cool:

[

canım tesekkurler tek tek cvb verıyım
aksesuarı yakından gormelısın en cok ona ıltıfat aldım yandan kendını bellı edıyor ..ama zevk mevzu yınede bana yakışan baskasına yakışmayabılır

en sonkı kombını 3 dk da yaptgmdan ozenmedım ..ama ben boyle bazen çelişkılı gıyınmeyı sevıyorum dore ayakkabıları herseyın altına sevıyorum sempatiksalakcinni

evet ılkdefa resm eklıyorum arkadaslarımın yonlendrmesıyle geldım..
ayrıca marka ve fıyat yasak deıl sıtede ama bu topıgın sorumlusu sensen tabıkı soylemem bırdaha :1closedeyes:

miriana fiziğin güzel...

ne giysen hoş olur tabiki

kendine has tarzın var ve sıradan değil;farklı.beğendim canımm

bebitom cok tesekkurler kontese dedıgım gbı saat 9 olmusdu aksam aceleyle gydım cıkdım..pantolon parlak ayakkabı ıddıalı badıyıde kırık beyaz secdım ..dantellerı cıkmamış ama cok sade deıl aslında ...bappalarım yenı ya ılla gyecem dıe tutturdum sempatiksalakcinni

saol opuyorumnanaktan

gerçekten beğendim ayakkabılarını. bi başka topiğe de resmini koymuştun die hatılrıyorum ben sanki. ayna ayna söyle bana topiğiydi sanıyorum kime benziyorum tazrzı bişidi adıa aklıma gelmedi. bukalemmun gibi her reeesimde farklı farklıydın osun sen dimi:dance:

miriana fiziğin güzel...

evet canım moda benı hıc ılgılendırmıyor sempatiksalakcinni kendımı bıldım bılelı deişik gıyınırım ama cool dan cok yesılcam la etnık gıyım benı ozetlıyor :lepi:

begenmene sevındımopuyorumnanaktan

miriana fiziğin güzel...

cnm 2 yıldır aynı yerdden bappa alıyorum benzer olanlar var bunu daha bugun aldım ..bukelamun olan benım evet sanırım sıteye ılk uye oldmda yuklemişdmm

:kedi:

evet moda denen şey zaten berbat bişey bana göre..herkesin tarzı olmalı yakışanı giymeli herkeste olan şeyleri değil

kısacası aykırı ve güzel buldum :))

kendine de yakıştırmışsın..

ordan gözüm ısırdı o zaman zaten resmini görünce.gözlerini çok beğenmiştim hala da beğeniyorum kaşının gözünün maşallahı var aman nazarımız değmesin

evet moda denen şey zaten berbat bişey bana göre..herkesin tarzı olmalı yakışanı giymeli herkeste olan şeyleri değil

kısacası aykırı ve güzel buldum :))

kendine de yakıştırmışsın..

ben kımseye sormam bıde gıyınınce falan ondan hoşuma gttı sımdı opuyorumnanaktan aynı düşünmemıze sevındımm saolasın canım olumunekankayizsmile

ordan gözüm ısırdı o zaman zaten resmini görünce.gözlerini çok beğenmiştim hala da beğeniyorum kaşının gözünün maşallahı var aman nazarımız değmesin

hehe dana gıbı gozler :1ninca:
cok ıncesın kuşumopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…