Bugün ne giydin? Çek görelim..

griyi bende çok severim..
bu sezonda modaymış.
sağol melisciğim...

hadi bakalım yeni bir macera başlıyor inşlh bu defa hoş ve güzel olur vucudum :)))):sm_cool:

nan eylül kafa geldin iyi ettin gözüm gönlüm açıldı yafu sahnelerin aranılan sanatçısı tadında dat aldım bilesinde kaydirigubbakcemile5ne bu büt kadar küçük resim anladık şişmeye başladın ama bu kadar küçültmene gerek yok fotoları hahahhahaalsanaalsanasmile:roflol: işin şakası güzel kardeşim benim çok güzelsin her zaman ki gibi bizde seni özlemiştik iyi ettin hep gel =)Şeniz

hayy maşşallah topiğe bereket gelmiş
barbim bluzunu çok sevdim çantanda çok hoş saçların çok güzel olmuş:asigim:
hantürks canım elbise sana çok yakışıyo çokhoş olmuşsun :1hug:
okypete saçlarını bende beğendim tulum çok yakışmış:lepi:
pen swan çok tatlı olmuşsun yüz hattın çok güzel:lepi:
eylül hayırlı olsun bebişin elbisençok hoş sandeletine bayıldım:lepi:
zümra giydiğin herşeyi yakıştırıyosun takipteyim
:lepi:
[B]demotyh tarzına bayılıyorum:lepi:[/B]

amanın ilarzuuu akannehir
yakıyon yıkıyon ortalığı yeminlen bronzuk çok yakışmışolumunekankayizsmile
patinin zevkide çok güzelmiş hayırlı olsun bi önceki çekiliş hediyen dimi:jeyyar:
kilo verme yolunda azimle ilerliyosun
:nazar
:

eylul elbısen çok cici...
Teşekkürler adil.

İyiki alıntı yapmayın dedik.benneyaptımki Saolasın casminim bende çok özlemişim.Şeniz

pen-swan canım ruj aşırı yakışmış sana kırmızıyı herkese yakıştıramam ama sana çok yakışmış...
okypete wow diyorum bu tarz tulumlar sanırım bu sene çok moda sanada çok yakışmış kendine renk konusunda hangi tonlar yakışacağını çok iyi biliyorsun...
ilarzu 1-2-3 kere baktım waşşşşş dedim maaşallah sübhanallah çok güzel olmuşsun...
eylül canım sanırım hamileymişsin allah sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin bebişini çok yakışmış hamilelik...
hanturks canım sarı tercihinden dolayı seni tebrik ediyorum çok ama çok yakışmış herşeyin çok uyumlu maaşallah beğendim seni tatlım...

Tuticim teşekkür ederim canım:CüvCüv:

teşekkürler ayburcuğum. umarım bende alışırım. yoksa gidip bu hafta saçlara kıyıp açtıracağım rengini tabii olan saça olacak(

teşekkürler tuti.
senden böyle güzel şeyler duymak çok hoş.
kıyafetlerini ve tarzını ,fiziğini çok beğenirim ben.
hoş burdaki bayanların hepsinin fiziği çok güzel...

okypete gayet hoş bir bayanmışsın çok beğendim ve gayet şık görünüyorsun...

hanturk ayakkabı ve çantan değil ama elbisen hoşuma gitti sanada yakışmış=)

hanturks canım sarı tercihinden dolayı seni tebrik ediyorum çok ama çok yakışmış herşeyin çok uyumlu maaşallah beğendim seni tatlım...
çok mersi tutim sevindim beğenmene opuyorumnanaktan

hanturk ayakkabı ve çantan değil ama elbisen hoşuma gitti sanada yakışmış=)
sağol canım çanta olmamış farkettim ama daha uygun çanta bulamadım aceleyle de çıkınca alıverdim

hani ben eyvahedigeldismilemafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…