Bugün ne giydin? Çek görelim..

twetty 84 gayet rahat bir kombin yapmışsın tatlım ama sanki bu tarz pantolona daha kısa üstler iyi gidiyor gibi tabi bu benim nacizane fikrim..üstündekinin altına tayt yada onlar gibi dar pantolonlar iyi durur muydu acaba=Panacım bu kadar zayıf olmayın yaaaaaaaaaaa=(

kkontes canım geçmişi incelerken 333 sayfaya kadar bakabildim ama şimdi tekrar baktımda 332 ci sayfada kalmış kombinin...
fazla söze gerek yokki tatlım çok uyumlusun pörtföy çantandan tut ayakkabılarına kadar çok uyumlusun beğendim seni balım...

tibitim renk uyumun güzel ama diyelimki pantolon bol o zaman üstüne dar bir bluz-,t-shirt tercih edip hırka giyersen daha tarz durur bebem şimdi pantolon ve tshirt de bol olursa birde üstüne hırka hırkada zaten bol olunca 3 bir arada boğuyor balım...

kkontescim senide merak ettim şimdi ama bende tutinin dediği 333. sayfadada 1333.sayfadada yoksun=(

Teşekkür ederim aybur opuyorumnanaktan

Teşekkür ederim canım,severek kullanıyorum ben de hihoyyyt
Pen=kırmızı ruj,ayrılmaz bir bütün olduk :lepi:

tweetyim pantalonun yandan durusu güzelde resimdenmi nedendir artik canim önden bakildiginda üzerinde cok asiri bol durmus ama renk uyumu olarak cok hos , bu pantalonlar bendede böyle duruyor ..

kontescim :lepi: seni simdi gördüm güzel bir kombin olmus yakismis kiyafetlerin, ve ben senin boyunu benden cook uzun saniyordum bende 1.68 im ayni boydaymisiz

jade nasıl zarif nasıl hoşsun üstündeki çok hoşuma gitti...yahu burdaki genç kızları görünce beni iyice korku sarmaya başladı lakin 2 kız annesi olarak ileriyi merakla gözler oldum.....hepiniz moda sayfalarından fırlamış gibisiniz ve hepinizde çok güzelsiniz....=)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…