Bugün ne giydin? Çek görelim..

twetty 84 gayet rahat bir kombin yapmışsın tatlım ama sanki bu tarz pantolona daha kısa üstler iyi gidiyor gibi tabi bu benim nacizane fikrim..üstündekinin altına tayt yada onlar gibi dar pantolonlar iyi durur muydu acaba=Panacım bu kadar zayıf olmayın yaaaaaaaaaaa=(

kkontes canım geçmişi incelerken 333 sayfaya kadar bakabildim ama şimdi tekrar baktımda 332 ci sayfada kalmış kombinin...
fazla söze gerek yokki tatlım çok uyumlusun pörtföy çantandan tut ayakkabılarına kadar çok uyumlusun beğendim seni balım...

tibitim renk uyumun güzel ama diyelimki pantolon bol o zaman üstüne dar bir bluz-,t-shirt tercih edip hırka giyersen daha tarz durur bebem şimdi pantolon ve tshirt de bol olursa birde üstüne hırka hırkada zaten bol olunca 3 bir arada boğuyor balım...

hayy maşşallah topiğe bereket gelmiş:nazar:
barbim bluzunu çok sevdim çantanda çok hoş saçların çok güzel olmuş:asigim:
hantürks canım elbise sana çok yakışıyo çokhoş olmuşsun :1hug:
okypete saçlarını bende beğendim tulum çok yakışmış:lepi:
pen swan çok tatlı olmuşsun yüz hattın çok güzel:lepi:
eylül hayırlı olsun bebişin:emir_bebek: elbisençok hoş sandeletine bayıldım:lepi:
zümra giydiğin herşeyi yakıştırıyosun takipteyim
:lepi:
[B]demotyh tarzına bayılıyorum:lepi:[/B]

Teşekkür ederim aybur opuyorumnanaktan

pen-swan canım ruj aşırı yakışmış sana kırmızıyı herkese yakıştıramam ama sana çok yakışmış...
okypete wow diyorum bu tarz tulumlar sanırım bu sene çok moda sanada çok yakışmış kendine renk konusunda hangi tonlar yakışacağını çok iyi biliyorsun...
ilarzu 1-2-3 kere baktım waşşşşş dedim maaşallah sübhanallah çok güzel olmuşsun...
eylül canım sanırım hamileymişsin allah sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin bebişini çok yakışmış hamilelik...
hanturks canım sarı tercihinden dolayı seni tebrik ediyorum çok ama çok yakışmış herşeyin çok uyumlu maaşallah beğendim seni tatlım...

Teşekkür ederim canım,severek kullanıyorum ben de hihoyyyt
Pen=kırmızı ruj,ayrılmaz bir bütün olduk :lepi:

tweetyim pantalonun yandan durusu güzelde resimdenmi nedendir artik canim önden bakildiginda üzerinde cok asiri bol durmus ama renk uyumu olarak cok hos , bu pantalonlar bendede böyle duruyor ..

kontescim :lepi: seni simdi gördüm güzel bir kombin olmus yakismis kiyafetlerin, ve ben senin boyunu benden cook uzun saniyordum bende 1.68 im ayni boydaymisiz :KK1:

jade nasıl zarif nasıl hoşsun üstündeki çok hoşuma gitti...yahu burdaki genç kızları görünce beni iyice korku sarmaya başladı lakin 2 kız annesi olarak ileriyi merakla gözler oldum.....hepiniz moda sayfalarından fırlamış gibisiniz ve hepinizde çok güzelsiniz....=)

X