Bugün ne giydin? Çek görelim..

cok tatlı olmussun senin saclar cıt cıtmı en son kestirdin diye biliyorum..
bende kestirdim saclarımı ya:sinifsinif:

owwwwwwwwwww barbiş harikasın tatlım...
selayhus,secl,tweety sizide çok beğendim canlarrrrrrrrrrr ismini unuttuklarım warsa kusura bakmayın...

öncelikle bana yorum yapan arkdaşlara çok tşk ederim..
görebildiklerim tivitim ve selayhusum ikinizde çok beğendim
tivitim ayağa kalktın galiba???
evet kalktım canısım bugün işe başladım :gitme: neyse yarın da gidince yine tatil bilmiyorumkismile
tsk ederiim caniiimkaydirigubbakcemile3 bu arada selayhus ne demek????:uhm: buda gecen günden=)))

valla kendisine sormak lazım tatlım kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3
owwwwwwwwwww barbiş harikasın tatlım...
selayhus,secl,tweety sizide çok beğendim canlarrrrrrrrrrr ismini unuttuklarım warsa kusura bakmayın...

sağol tutim sana tutti fruttim diyesim geliyor
kaydirigubbakcemile3
barbi elbisen yeni mi aklinialirimsmile öyle bi koku aldım da kaydirigubbakcemile3
çok yakışmş bu aradaŞeniz

daha dogrusu selayhus nickinin anlami ne demek???

öyle uydurmasyon
oglumun , benim ve esimin isimlerinin ilk heceleri :)))

barbim böyle elbiseler cok yakisiyor sana citi piti desenli iyi tasiyorsun alkisalkisalkis

tutim canimmmmmmmm bebisimmm cok tskler

barbie o icine giydigin seyin adi "TOP" canim daha dogrusu burda adi öyle tr de adi nasildir bilemem burda top diyoruz onlara=))))hihoyyyt

öyle uydurmasyon
oglumun , benim ve esimin isimlerinin ilk heceleri :)))

barbim böyle elbiseler cok yakisiyor sana citi piti desenli iyi tasiyorsun alkisalkisalkis

tutim canimmmmmmmm bebisimmm cok tskler

selda..ayhan..husamettinsempatiksalakcinni boylemi yoksakaydirigubbakcemile3
tabi boyleymis tabi bende guluyom rezil olur kalırmısımkaydirigubbakcemile3

ahana buda geçen hafta ben pazar günü şile limanında turlarken çanta tam çıkmadı ama spor siyah-beyaz puma çanta vardı

tuti tarzın cok hos ama sacların hakkında yorum yapıcam cok sarı geldi bana bal kopugu rengini denesen eminim daha hos ve bakımlı durur gibi geliyor bana

tuti tarzın cok hos ama sacların hakkında yorum yapıcam cok sarı geldi bana bal kopugu rengini denesen eminim daha hos ve bakımlı durur gibi geliyor bana

tatlım ben bal köpüğünüde denedim ama nedense bu sarıdan vazgeçemedim o bal köpüğünü 1 hafta kullanabildim sanırım bu sarıya alıştım vazgeçemiyorum moon'cum birde ama bu yazıda böle platin sarısı geçircem kışa doğru açık kumral (kendi saç rengime)boyatmayı düşünüyorum canım.
teşekkürler tatlım

sarı cok yıpratıyor sacı ondan dedim..yuzun gusel kumralda cok hos durur eminim:)

sarı cok yıpratıyor sacı ondan dedim..yuzun gusel kumralda cok hos durur eminim:)

tatlım esasında bakır-tarçın mı bakır-karamel mi bir renk var ona merak sardım cesaretim gelse o renge boyatmayı düşünüyorum acep bende nasıl durur ???bilmiyorumkismile

bakır karamel guzel renk cok tatlı duruyor..yakısır ya niye yakısmasınki denemen lazım ben kotu duracagını sanmıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…