Bugün ne giydin? Çek görelim..

darkolive valla kırmızı kapri görsem bu denli güzel duracağını bilemezdim:1shok:
cepkenin de superman ın de pek bi şeker maşallah size:nazar:

can kızannn
üstündekiniçok beğendimmmmmzemuszemus
renkelri çok güzel uydurmuşsun kaydirigubbakcemile5

Tsklerr b&mopuyorumnanaktan

cankiiz50 cok SIK olmussun, böyle düz esarplari cok begeniyorum. manzarada pek güzelmis, neresi orasi :ecrin_bebek:

Cok saol cnmm, manzara urgup :smiley-cool:

cankız bluzun çok şık,türbanınla da çok harika uymuşş :nazar:

tsklerr kontessa.s.

darkolive valla kırmızı kapri görsem bu denli güzel duracağını bilemezdim:1shok:
cepkenin de superman ın de pek bi şeker maşallah size:nazar:

kontescim saol canım, aslında bu kırmızı bir pantolondu, ben bunu şort yaptırdım yazın çok pratik oluyor her an elinin altında, teşekkürler...

demothy ayakkabilarina bayildimm, kemerlede güzel uydurmussun boshayallersmile
twetty herkes dedi, bende diyeyim bari - seksi olmussun :kedi:
kuzeymila kotunu ve ojenin rengini cok begendim :hulya:
cankiiz50 cok SIK olmussun, böyle düz esarplari cok begeniyorum. manzarada pek güzelmis, neresi orasi :ecrin_bebek:
:kedi:
twetty allah iyligini versin üsüyünce bu corapmi giyilir hiiii hiiiii cok güldüm buna kanin kayniyor deluganli fokur fokur ben üsüyünce yün corap giyiyorum :KK1: veya patik :roflol:
kız nedim şimdi misafir gelicek uzun çorapta bulamadım ama normaldede giyerim zaten bu çoraplardan =) bisürü var çeşit çeşit =)
twetty çok seksii çok hoş olmuşsun vallahi maşallah

aşkito :asigim:

barbicim ve b-m sizde çok hoşsunuz renkler aynı ama ikinizin de havası bir başka maşallah...

demet harika bugün en çok seni beğendim sade ve çok çok hoş görünüyorsun maşallah...
g-tanya sende çok şirinsin

barçman üzerinizdekiler yakışmış
sağol canım oğluşun çok tatlı allah bağışlasın zemuszemus
puhauhauhauha:roflol: yawrum bak sen işi bilmirsen,artık büle üşüyünce sexi çorap giyilcek ki ısıtanın dikkatini çekesin:1closedeyes:
yün çorap şey gibi oluyo,içlik filan :roflol:

:roflol::roflol:deli

cankız üst kısmının uyumunu bende beğendim
bu arada edit sekmesinin kalkması vatana millete hayırlı olsun arkadaşlar artık silsinler bakalım fotoları :lepi:

:nazar:
cankız üst kısmının uyumunu bende beğendim
bu arada edit sekmesinin kalkması vatana millete hayırlı olsun arkadaşlar artık silsinler bakalım fotoları :lepi:

uyara uyara dilimlde tüy bitmisti :KK1: artik editleme yokmus :lepi:
ama gercekten geriden gelip baktiginda resim olmayinca gicik oluyordu bundan duydugum rahatsizligida belli etmistim zaten defalarca yasakkelime yasakkelime

:nazar:

uyara uyara dilimlde tüy bitmisti :KK1: artik editleme yokmus :lepi:
ama gercekten geriden gelip baktiginda resim olmayinca gicik oluyordu bundan duydugum rahatsizligida belli etmistim zaten defalarca yasakkelime yasakkelime

ee dinsizin hakkından imansız gelir derler.
yaşa kazen! :lepi:

Demothy ve tivitosum harika olmussunuz kizlar, bayildim sizlere:nazar:
Kombinler cok hos; üstünüzde de süper durmuslar...

B&M
sen de cok güzel olmussun canim, cok begendim:nazar:

tivity ;begendim elbiseni ama corapsiz daha güzel durur sanki.

kuzeymila;tarzin cok cici,tam benlik düsük bel pantalonlar tisört filan.pacozlugun hosuma gitti..

miha;cok incesin be güzelim pantalonda bilekelrini sarinca cok hos durmamis sanki.

cankiz50;cankizcim örtünme tarzini cok begeniyorum uyumlu ve sIksin.

b&m;pembe gömlekli bel senindi degilmi?cok zarifti cooooook.

X