Bugün ne giydin? Çek görelim..

twetty84 cok hossun makyajsız halin cok gusel
selayhus kazagının rengi cok hosuma gitti

kızlar heppinizin o güzel yorumlarına çok teşekkür ederim opuyorumnanaktan
elbisemi çok seviorum ben hem çok rahat hemde tenime ve sçaıma uyan bir renk
olduu için bu rengi tercih ettim açıkçası bayanssulusmile

aliniz buda benden:lepi:

Eklentiler

• $CIMG5804 (1).jpg
    $CIMG5804 (1).jpg
    5,4 KB · Görüntüleme: 47
barbıe canım onu acık elbıselerının ıcıne gıyınıdıgın badıler var ya onların resmını eklermısın benım ıhtıyacım var bazı kazak ve bluzlerın onlerı cok acık fıkır olur bana

moon ve xzgi çok teşekkür ederim güzel sözleriniz için , güzel gören gözlerinize sağlık :kedi:eek:puyorumnanaktan

bence önemli olan kendine yakışanını giymek herkes modayı takip edicek die bişi yok canım kendine neyi yakıştırıyosan onu giy bence kimsenin eleştirmeya hakkı yok yanibayanssulusmile

Son düzenleme:
mersi sekerim seninde fizik öyle
ben kendimi temelin safinazi gibi görüyorum :)) bacaklarim biraz fazla ince sanirim ...:dance:

ama ikinci resimde saçların naylon peruk gibi çıkmış peruk mu taktın kızkaydirigubbakcemile3 yoksa resmin kalitesinden mi:ecrin_bebek:

barbicim cok hos renkler üzerindekiler zaten söylemistim bunlari cok sevdigimi cizmene ayri badine ayri bayildim. upload isine yaradigina sevindim.. maksat burda resimsiz kalmiyalim :)

barbieveken herzamankgibi cok hossun canim

BarbieveKen canım ya saç rengine bayıldım.Hafta sonu kuaföre gidicemde ne renk bu saçın :eek:

evet ya saçın ayrı bi güzel bende istiyorum lütfen söyle.bazıları söylemek istemiyor da..umarım söylersin.ayrıca mutlaka nazar boncuğu falan takmalısın..çok güzelsin maşallah..

Maşallah diyelim :)

Bu rengin biraz acığını beyonce kullanıyor.Beyoncenin resmini götürcektim kuaföre ama bu renkte çok hoşuma gitti.Bekiyoruz kaydirigubbakcemile3

secl çok hoşşsun cnm ben beğendim elbiseni
barbim resmini alıntılamışlar gördüm çok datlu olmuşsun kahve sana çok yakışıyorŞeniz

barbıe canım onu acık elbıselerının ıcıne gıyınıdıgın badıler var ya onların resmını eklermısın benım ıhtıyacım var bazı kazak ve bluzlerın onlerı cok acık fıkır olur bana

mersi sekerim seninde fizik öyle
ben kendimi temelin safinazi gibi görüyorum :)) bacaklarim biraz fazla ince sanirim ...:dance:

öncelikle bana yorum yapan arkdaşlara çok tşk ederim..
görebildiklerim tivitim ve selayhusum ikinizde çok beğendim
tivitim ayağa kalktın galiba???

cennetimkokulum içime giydiğim badiler şeyy
hani çamaşırcılarda likralı dikişsiz kumaştan alt çamaşırlar atletler yapıyolarya onlardan giyiyorum canım yada kare yakalı penya badi

2 arkadaş saç rengimi beğenmiş ve sormuş teşekkür ederim önce
en son aldığım boyanın adını veriyorum size
LOREAL CASTING CREME GLOSS 730 NUMARA BAL KÖPÜĞÜ

XZGıcim etiketi şimdi sen yazınca gördüm gül gül öldüm sempatiksalakcinni
erkekmi yazdıki acep anammm guclubacismile

X