Bugün ne giydin? Çek görelim..

merrsiii giderken saçım at kuyruğuydu taktım dönüşte enseme yapıştı saçlar topladm takmadm şeker bayanssulusmile beyaz pantolonun altına giydiğimi soruyosan beyaz babet giydim tatlım şapka taktığım için..
hepiniz cok $IKsinizzşakkıdı

tivitim sei özellikle begendimmm
saclarin gittikce koyulasiyor mu bana mi öle geliyor:uhm:
burda paylaşmadım esmer oldum ben canım 2 hafta önce falan kaydirigubbakcemile3 yorumların için mersii:kedi:

öperimmmmmmm :kedi:

selayhus brrrrrrrrrrrrr oldum çok yakışmış kırmızılar aklinialirimsmile
cankız senide çok uyumlu buldum

çok şıksınız kızlar hadiii birde bayram cicilerinizle görelim sizi kıyafet alan yokmu kızlareyvahedigeldismile ben daha karar v eremedim belkim fikir olur bana takı ve kıyafetleriniz demiştimki kismeler bişi almamış yahu:uhm:

Teşekkür ederim kızlar saçlarımın rengi flash ışığından öyle görünmüş olabilir bu resmimde daha net.

kardeşim doğum günümde bir t-shirt almıştı onu ve evde olan eteklerimden birisi giyicem bayramda bişi almayı düşünmüyorum dolap almıyo artık :bbo:

pembe dolap diye bir başlık vardı bayanseyma cım orda genelde yeni alınan kıyafet,ayakkabı,çanta resimleri konuluyor...burda bu hatunlar ne giyse onları koyuyorlar cnm o konu bu başlığa uymuyor maalesef bende bayram için almak istiyorum bişeyler ama kafamdaki kombin henüz belli değil...

senin icin yapmazmiyim bebegim Şeniz
cokta tisekkür ediyorum

Zümra her giydigini cok güzel sekilde tasiyorsun kapali bir bayanin giyinmesi gerektigi gibi ve bir okadarda modern hos giyiniyorsun zemuszemus

çok te$ekkür ederim ilgin ve güzel yorumun için a.s. beni mutlu ediyorsun :1hug:

Selayhus canim "oh beeee" dedirttin bugün; icim acildi resmenzemuszemus
Kazagin, icindeki badin, pantolonun hepsi cok yakismis; cok begendim.
Ayrica gözler, saclar, yani kisaca genel havana da maasallah
Arkadan azcik görünen mavi ne? Havuz falan mi

Zümracim gene cok begendim seni; cok hos bir tarzin var

Twitosum bugün pek begenmedim seni maalesef; herhalde icindeki badini uyumsuz buldugum icinCADIARZUbilmiyorumkismileŞeniz

Selayhus pantolununa bayıldım ya tam istediğim gibi duruyorboshayallersmile
Kaç gündür bulamadım ben böylesinisenağlama

selayhus çok şıksın seni gümüş dizisinde bir bayan vardı ona çok benzettim fiziğin saçların çok güzel
cok tesekkür ederim , göz olarak benziyorum sanirim canim

Selayhus ustundeki kirmiziya bayildim yaaa cok hos olmussun cnm, cok yakismiss
cok sagol canim
selayhus çok zarifsin ne giysen yakışıyor.kırmızı çok yakışmış
sagol canim böyle görmene sevindim zemuszemus
selayhus maaşallah bugün çok şıksın anacım..
o senin sIKLigin canimici
selayhus brrrrrrrrrrrrr oldum çok yakışmış kırmızılar aklinialirimsmile
canim benm tesekkür demek brrr dedin hee :),
ama ben senin kiyafetleri uyumsuz buldum canim , gri hirkan cok hos ama bu sekilde kombinle olmamis
birde bu renk jeanleri ben en cok sade siyahla yakistiriyorum, ama nebiliim göbis dekolten falan olmamis
selay harika yakismis biz giysek hec birseye benzemez valla hehe
olurmu bebiskom boylu poslu endamli kizsin herkese ayri bir yakisir . sagol yorumun icinde

boshayallersmile tsk ederim canim bu kazagimi bende cok severek giyiyorum...
arkadaki benim büyük villanin havuzu :roflol: :roflol: tabi bu benim bol keseden atmam
gercekse yan binada onarim var o yüzden öyle birsey asmislar

Kıyafetin alt tarafı yok ama ben aslında yeni saç rengimi beğenicekmisiniz diye ekledim daha çok :kedi:​

demothy eski fotoğraflarını görmüştüm.yüzün çok güzel olduğu için koyu renk saç ortaya çıkarmış hatlarını,daha güzel olmuş bencea.s

çok te$ekkür ederim canim a.s.

demothy saç rengin çok yaki$mi$ genelde bu topicte görüyorum seni ve çok begeniyorum opuyorumnanaktan

selayhusum kazağını çok beğendim tatlım

kızlarr bugün kendime papi aldım,tam istediğim topuktan buldum.çok mutluyummdelikafadulden
çok yakında bu papiyle kombin suncam sizleree:kedi:

kızlar bitanede benden.
bugün kızımı hastaneye götürürken...

ayakkabılarım biraz tozlanmış.idare ediverin yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…