Bugün ne giydin? Çek görelim..

tiviti dün bugün hergün :))

ezgicim çok zarif görünüyorsun canım sadece gömlek biraz bol gibi

HATIRLATMA : kızlar önümüzdeki haftaa "şeffaf oda" konuğu için aday önerilerinizi bekliyorum :)
cuma akşamı anket açtığımda "ben bilmiyordum ,duymadım ,görmedim" dinlemem :)))

HATIRLATMA : kızlar önümüzdeki haftaa "şeffaf oda" konuğu için aday önerilerinizi bekliyorum :)
cuma akşamı anket açtığımda "ben bilmiyordum ,duymadım ,görmedim" dinlemem :)))

kontes olsuuun :kedi: tabi daha önceden olmadıysa yeni sayılırım a.s

tiviticim çok sağol canım yorumun için ben de seni çok beğendim iki günde de çok hoş olmuşsun
ilk resimde kemerine ikincide de şapkana bayıldım kuşum
selayhuscum kız piştim sana bakınca tuniğinle pantolonun uyumlu olmuş canım ama gri ve siyah çok kapatmış seni gibi geldi bana :kedi:
ezgim taytın ve ayakkabıların acayip güzel durmuş bebeğim gömleğinin modeli de güzel ama çok bol durmuş üstünde
gamze badinin rengi çok hoşmuş canım
sedefonur pantolonun çok hoşmuş canım badini ben pek beğenmedim ama

Son düzenleme:
tweetyyyy aman yarabbi ne kadar güzel her ikisi deee ama bugunkune bayıldım
gerçekten bayıldım dönüp dönüp ona bakıyorum.pantolonu nerden aldın ?? hemen yazıver bana :)

tesekkur ederım kızlar opuyorumnanaktan ama gomlegım olması gerektıgı kadar bol
small beden sonucta bıde uzerıne dar bır gomlek gıymezdım hatlarım bellı olur dıye lmaz:

arkadaslar alinti yapamadim ayarlardan dolayi olsa gerek cok cok tesekkür ederim hepinize (tweety, benimminikelam,hanturks)

benim kazak size göre gitmedi orda yaniyorsunuz ondan olsa gerek hic yorumcuk bile yapmayip es gecenler olmus bunuda yaziyorum deftere

xzgim ayakkabilarin taytin cok hos olmus canim ama üstüne o gömlek gitmemis gibime geldi baska bir sekilde kombinle muntazam duracaktir her ikiside , bide dikkatimi cekti bu aralar ayakkabi stoklamasimi yasiyorsun nee

opuyorumnanaktanyorumlarınız için çok teşekkür ederim kızlarrr
maixcim beğenmene sevindim canım pantolonum select mağazasından istanbulda baya şubesi var izmirde var mı bilmiyorum şeker bilmiyorumkismile

ben yorum yabtım ama benide yazma eyvahedigeldismile

Selayhus hemen yorum yapayim canim beni de yazmadansempatiksalakcinni
Burasi da bayagi soguk; bugün kislik montumu giydim yani okadar:1no2:
Zaten disarisi icimi karartiyordu, seni gördüm daha da bi karardi icim
Kazaginla pantolonun gayet uyumlu olmus ama siyah gri cok bogmus...

Xzgicim cok hos olmussun canim; tek birsey eksik, o da belden siyah bir kemer.
O zaman tunigin daha hos dururdu...

Twitosum gayet hos olmussun tatlim; yanliz sapkan tek basina güzel, kombin olarak
uymamis ama...

Son düzenleme:
tweetycim sana ilk paragrafta yer verdim hayatim kihkihkih
hıı tmm lülülülülülüŞeniz

alemsin kızz kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…