Bugün ne giydin? Çek görelim..

arkadaslar alinti yapamadim ayarlardan dolayi olsa gerek cok cok tesekkür ederim hepinize (tweety, benimminikelam,hanturks)

benim kazak size göre gitmedi :KK1: orda yaniyorsunuz ondan olsa gerek hic yorumcuk bile yapmayip es gecenler olmus bunuda yaziyorum deftere :KK1: :KK1: :KK1:

xzgim ayakkabilarin taytin cok hos olmus canim ama üstüne o gömlek gitmemis gibime geldi baska bir sekilde kombinle muntazam duracaktir her ikiside , bide dikkatimi cekti bu aralar ayakkabi stoklamasimi yasiyorsun nee :KK1:

kazaı deil de pantolonunu beendim ben sositososito

kizlar ara ara böyle oluyor altta görünmeyebiliyor

bakin aglamayana emzik yok :KK1: nasil yorumlar geliyor

benimadimyar canim , kontessim tesekkürler
benimadimyar o kazagin altina en uygun bu pantalondu canim zaten havada bozuk oldugu icin civil civil renge gerek duymadim zemuszemus

simdi diger topiklerede buranin linkini vereyim yorum yapmayan kalmasin :KK1: :KK1:

14o7zoj.jpg

birazda sakayla espiri ile yaklasmaya calisiyorum canim :dance: :dance:

Cok iyi yapiyorsun canim; belki senin yerinde baska birisi olsaydi alinabilirdi,
hem yorumdan ötürü hem de fazla yorum gelmedi diye, ama sen gayet kendinden
emin oldugun icin elestiriyi cok güzel bir sekilde kaldirabiliyorsun; begeniyorum bu huyunuzemuszemus

arkadaslar alinti yapamadim ayarlardan dolayi olsa gerek cok cok tesekkür ederim hepinize (tweety, benimminikelam,hanturks)

benim kazak size göre gitmedi :KK1: orda yaniyorsunuz ondan olsa gerek hic yorumcuk bile yapmayip es gecenler olmus bunuda yaziyorum deftere :KK1: :KK1: :KK1:

xzgim ayakkabilarin taytin cok hos olmus canim ama üstüne o gömlek gitmemis gibime geldi baska bir sekilde kombinle muntazam duracaktir her ikiside , bide dikkatimi cekti bu aralar ayakkabi stoklamasimi yasiyorsun nee :KK1:
selayhusum oyle bol kesım bır gomlegı yada dar paca bır pant gıyebılırım
yok askım ayakkabıya yatırım yapmıyorum ceyıze yatırım yapıyorum ama dugunden once saglam bır alısverıs yapmayı dusunuyorum babamın ellerıne bakan son alısverısım altın vurus olsun ıstıyorum :KK1: :KK1:

Selayhus hemen yorum yapayim canim beni de yazmadansempatiksalakcinni
Burasi da bayagi soguk; bugün kislik montumu giydim yani okadar:1no2:
Zaten disarisi icimi karartiyordu, seni gördüm daha da bi karardi icim:KK1:
Kazaginla pantolonun gayet uyumlu olmus ama siyah gri cok bogmus...

Xzgicim cok hos olmussun canim; tek birsey eksik, o da belden siyah bir kemer.
O zaman tunigin daha hos dururdu...

Twitosum gayet hos olmussun tatlim; yanliz sapkan tek basina güzel, kombin olarak
uymamis ama...
süper tespitt canım hemde cok daha guzel oluyor ama gomlegım yukarı dogru cıkıyor dıye takmadım dısarda ewın hazırlıklarıyla ugrasıyoruz bıseye bakarken egılırım kalkarım falan nısanlımla papaz olmayayım dedım:kedi:
mrb bayanlar ben nihan yeni katıldım aranıza
a.s.

aramıza hosgeldın nıhan
gelır gelmez bu topıgı bulman ne kadar hos olmus

hepiniz cok $IKsinizzşakkıdı

tivitim sei özellikle begendimmm:nazar:
saclarin gittikce koyulasiyor mu bana mi öle geliyor:uhm:

süper tespitt canım hemde cok daha guzel oluyor ama gomlegım yukarı dogru cıkıyor dıye takmadım dısarda ewın hazırlıklarıyla ugrasıyoruz bıseye bakarken egılırım kalkarım falan nısanlımla papaz olmayayım dedım:kedi:

Anladim canim; böyle seylere dikkat etmen ne kadar güzel; nisanlin cok sansliŞeniz

cankızz
çok beğendim canım uyumunuopuyorumnanaktan
renk seçimin de süperrrzemuszemus

X