Bugün ne giydin? Çek görelim..

k305yafetq32uz1mk.jpg

wewewe92cwi8kq.jpg

takı toka

emin olamadm tişört konusunda papilerle uymuş mu sizce??

dün
resimler hazrlıksız çekmiden biraz abuk olmuş kusura bakmayın =)

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

benim nacizane fikrim saçlar salık bırakılabilir ve o kemer yerine kıyafetin rengininde içinde bulunduğu şık bir başörtü dicem siz fular diyin bele bağlanabilirmiydi acep ....kullandığım bir tarz değil ama bir an gözümde öyle canlandı=Pa.s.

selayhus sade ama hoşsun:) fiziğin süper:)opuyorumnanaktan
belinay cım yakıştırmışsın birde merak ettim arka sandıkta çeyizin mi var:kedi:
sedef cim seninde süper fiziğin cici olmuşsun böyleyerimseniben
dopiez o toka olmamış ama diğer herşey uyum <içindeyerimseniben

daha once bın kerede koysan doner doner bakarım
cok guzel sade olmussun selayhusum fızıkte super zaten
ama sana bakınca pısıyorum sızın orda kar yagıyor bız burda boncuk boncuk ter dokuyoruz
haksızlık :KK1:

ah be bebisim bugun buralari görmen gerekirdi artik kis geldi sanirim daglara karlar yagdi allahtan daha asagiya inmedi ama soguk 10 derece buz resmen
tatli yorumun icinde iki yanaktanda öptüm

tibitim ilk elbiseli halini begendim canim ama öyle bir kemer degilde hani su belini saran kemerlerden taksaydin ve kemer renginde bir ayakkabi cok hos olurdu diye düsünüyorum

ikincideki tsört hic tarzim olmadigi icin begenmedim canim tuhaf durmus gibime geldi , sapkan cok sIK kactane aldin bunlardan :KK1:

dopiez sade hos olmusun ayakkabilarin cok cici hic uymamis aslinda ama farkli renkle cok hos durmus lepi

gamzebelinay sade ve hos olmusun beyazla mavi birbirine yakismis

sedefonur canim sevmedim bu kombini

Son düzenleme:
benim nacizane fikrim saçlar salık bırakılabilir ve o kemer yerine kıyafetin rengininde içinde bulunduğu şık bir başörtü dicem siz fular diyin bele bağlanabilirmiydi acep ....kullandığım bir tarz değil ama bir an gözümde öyle canlandı=Pa.s.
saçlarım zaten açıktı canım iki gündür yanımda olan o abuk tokayı takıverdim ensem pişti diye :kedi: ( aynı toka iki günde var =)

twetty bugünkü giydigini görünce icim acildi, bu renkleri cok severim zemuszemus

ah ah buraya kis geldi, sizi böyle yaz kiyafetlerle görünce icim gidiyo :nazar:

gamzecim kıyafetin sok sade olmasına rağmen havandan ve fiziğinden dolayı çok şık gözüküyosun...

Çok Teşekkür Ediyorum Tatlımmm
kız bu gamze belinay arka fondaki sandıktan ve tabekede güzel fücuttan anımsadığım kadarıyla namı diğer belinay mervemi yoksa?nasılsın bebem yine yakıyosun ortalığı=)sade şık böyle güzel zati=)
Aynen O Zatı Muhterem Ben Oluyorumkaydirigubbakcemile3 Teşekkür ediyorum tatlım
belinay cım yakıştırmışsın birde merak ettim arka sandıkta çeyizin mi var:kedi:
Az Biraz Benim Az Birazda Annemin Çooook Eskiden Kalma Kızlık Şeyleri Var O sandıkta Ve değerli Bi sandık Olduğu için (dedemden Yadigar) Atamıyoruzda.. Ayrıca Teşekkür ettim..

gamzebelinay sade ve hos olmusun beyazla mavi birbirine yakismis
Teşekkürler Canım

twetty84 en çok beğendiğim siyah elbiseli foton oldu fizik elbiseyi taşımak elbisenin modeli kemer ve saçlarını toplaman fevkaladenin fevkinde olmuş :)[/B]

haftasonundan ben, göbüşü içeri çekmeyi unutmuşum biraz göbüşlü çıkmış foto :KK1:
2797.jpg
çok tatlısın canım :kedi:
canlarım tam yeri değil ama danışmak istedim.
bir papi gördüm bugün,sizce alsam mı ?
79 tl , beta marka.2 rengi mevcut.

kontesssss cidden güzel değil canım bunlar bilmiyorumkismile
5965.jpg
5973.jpg

renkler belli olmuyor diye bir de evde çektiğim resmi koydum flaşlı :)
çok uyumsuz ama çok şeker kaydirigubbakcemile
daha önce eklemismiydim hatirlayamadim, bugun bunlari giyindim ..
sade ama paylasim olsun iste :KK1:
canımcım uyumlu olmuşsun fakat kazağını sevmedim siyah ve griyi birlikte sevmiyorum..
selayhus orada kar mı var akannehir
ben de kar istiyorum banane :dilcikar:
sade ama hoş olmuşsun canım pantolonun kazağının altına cuk oturmuş boshayallersmile
bugün ben.. kaprim pembe, ispanyol paça pek belli olmamış.. çok mu renkli olmuşum ne kaydirigubbakcemile2

canımmmmmm ayyy çok tatlı olmuşsun yaa cıvıl cıvılll Şeniz
Bugünde Böyleydim...

3709.jpg
gamze saks mavisini çok severim sana da çok yakışmış çok sade fakat kışkırtıcı olmuşsun sempatiksalakcinni
k305yafetq32uz1mk.jpg

wewewe92cwi8kq.jpg

takı toka

emin olamadm tişört konusunda papilerle uymuş mu sizce??

sende sade ve hoşsun canım uyumlu bir kombin boshayallersmile

ayyhh yoruldum :kedi:

ezgimm ayakkabılar çok havalı ve güzeller bidenem gömleğin sönük kalmış gibi geldi nacizhane fikrim:kedi:

X