Bugün ne giydin? Çek görelim..

Ben kendi adima soyluyeyim canim yorum yapman guzel kalabalik falanda olmuyor ...resimde eklersen dahAdA bir paylasim olur Sende eklemistin birkac
kez degilmi?? Neden vazgectinki?

evet canım eklemişliğim omuştu:)) işe başlıyayım eklemeye de başlayacağım inşallah siz benim ev hallerimi görseniz kaçarsınız hem:) şurda şık şık sizler varken:)kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

hotiçtekiler bana çok klasik geldi kuşumeyvahedigeldismile altları kösele gibi tahtadandı

katılıyorum kontes hep hotiçi gezerim bir kere de zevkime uygun birşey bulamam ya ordaakannehirsempatiksalakcinni

aa nie beenmedin kız barbiii :1shok: blazer ceketlerle mikemmel oliy bunlar :1shok:
bacı'm ben de beyazlısını alırım zten alırsam,gri çanta ile fln gider
dierine bi de çanta uydrmak lazm ws ws ws

kontesim yapma alla sen , ben hiç bir şekilde kullanmam bu papileri kötükedihüso sen çok beğendiysende al demicem paraya acıorum :KK1:

çok sağol barbim opuyorumnanaktan bu sıcakta kot muu akannehir incecik kız o pantul oh püfür püfür :KK1:

kontess canım ayakkabılar benim de çok tarzım değil ama önemli olan senin tarzına uygun olup olmaması bence içinden geleni yap o yüzden aklinialirimsmile ama alırsan ilkinin renkleri daha iyi uygun kıyafet ve çanta bulman da daha kolay olur

incecik kotlar var kuzum likralı mikralı miss :sm_confused:

barbie number one

tşkler aklinialirimsmile

CANIM ODA GÖBİŞMİ YAA ,SENDEKİ GÖBİŞSE BENDEKİDE BALKON OZAMANdelikafaduldendelikafadulden ,ÇOK ŞIKSIN sengözlerimebaksanab
çok sağol canım a.s.azcık çıkmış ya çok demedim zaten :KK1:

incecik kotlar var kuzum likralı mikralı miss :sm_confused:

likralı şeyler benim totoyu arkadan kötü gösteriyo barbicim anca uzun tişörtlerle giyebilirim, bu badiyle asla giyemem, senin kadar manken gibi değil yavrucum benim vücut aklinialirimsmile

Asmin tesekkür ederim cnm.. senin olsun tabii sempatiksalakcinni

kontess o ayakkabilari alsanda giyip buraya koyamazsin artik :))))))

çok sağol canım a.s.azcık çıkmış ya çok demedim zaten :KK1:

likralı şeyler benim totoyu arkadan kötü gösteriyo barbicim anca uzun tişörtlerle giyebilirim, bu badiyle asla giyemem, senin kadar manken gibi değil yavrucum benim vücut aklinialirimsmile

hahahaha mankene gel mankene :roflol::roflol: güldürdün beni handem ya :roflol:
taş gibisin canım kuruntu etme bikerem :dilcikar:

enee şeker annem de beenmemiş :1shok:

ee aynı topraan mahsülüyük sempatiksalakcinni

Asmin tesekkür ederim cnm.. senin olsun tabii sempatiksalakcinni

kontess o ayakkabilari alsanda giyip buraya koyamazsin artik :))))))

koysanda benim yorumum şimdiden belli, o gün geldimi benden yorum bekleme taammı :nazar: naniknanik

casmin sen koy resim seni görelim canım

AHHH ZAMANINDA ÇOK FOTO KOYMUŞLUĞUM VAR BURALARA ARTIK MEYDANI GENÇLERE BIRAKIYIM DEDİM.DERMİŞİM=p..ŞU AN ÖZGÜVENİM PEK YERİNDE DEĞİL 8 AYLIK BEBİŞİMİN KİLO KALINTILARI GİTSİN İNŞ..YİNE UĞRARIM CANIIMMM.kaydirigubbakcemile5

Son düzenleme:
aşkito pantolonun dışında mükemmel olmuşsun,özellikle tacına ve küpelerine bayıldım opuyorumnanaktan
altına daha dar bi pantolon giysen daha hoş olurdu sanki kuşum yerimseniben

daha once bın kerede koysan doner doner bakarım
cok guzel sade olmussun selayhusum fızıkte super zaten
ama sana bakınca pısıyorum sızın orda kar yagıyor bız burda boncuk boncuk ter dokuyoruz
haksızlık :KK1:

selayhus orada kar mı var akannehir
ben de kar istiyorum banane :dilcikar:
sade ama hoş olmuşsun canım pantolonun kazağının altına cuk oturmuş boshayallersmile
bugün ben.. kaprim pembe, ispanyol paça pek belli olmamış.. çok mu renkli olmuşum ne kaydirigubbakcemile2

Bugünde Böyleydim...

3709.jpg

gamzecim kıyafetin sok sade olmasına rağmen havandan ve fiziğinden dolayı çok şık gözüküyosun...

kız bu gamze belinay arka fondaki sandıktan ve tabekede güzel fücuttan anımsadığım kadarıyla namı diğer belinay mervemi yoksa?nasılsın bebem yine yakıyosun ortalığı=)sade şık böyle güzel zati=)

X