Bugün ne giydin? Çek görelim..

güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim kızlar sağolun

hepiniz gerçekten çok şıksınız zamane kadınları artık şıklığı seviyor ya herkez çok güzellll

kuzum maşallahın var süpersin yine

Haklusun bacı. Çanta benimde gözümü tırlamadı ne yalan söyliyim.kaydirigubbakcemile.
Aceleyle alıverdim işte. Amaaan zati hiç çıkarmadım ortaya düğün boyunca -tatlicadiarzu-

Kardelennur beğendim kız seni, çantanın rengi dışında tabi.

Kız elbisenin üstüne boler filan giyseydinsempatiksalakcinni

Kardelennur beğendim kız seni, çantanın rengi dışında tabi.

Kız elbisenin üstüne boler filan giyseydinsempatiksalakcinni

Ay yok zaten böyle bile terledim hava çok sıcak sempatiksalakcinni
Evet ben de çantam konusunda tereddütteydim ama elimde bişey olmasın istedim tek zincir saplı çantam da buydu

kardelen elbisene bayıldım canımmm

Teşekkür ederim opuyorumnanaktan

aşkito hani saç bandın hani cici bici bileziğin :)) bu sefer sade gördüm seni ama bluzun çok yakışmış yine de ...
kuzum baştan sona harika olmuşsun çok beğendim ..elbise de cuk oturmuş üzerine yani sanki senin için dikilmiş gibi ..
tweetyy bluzun güzel ama eteğin olmamış bence altına pantolon giysen daha iiolurdu ..
maix tam benim tarzımsın ..spor ,rahat ve cici bici ..çok beğendim valla ...
albatros badi güzel olmuş ama altına babet giysen daha güzel dururdu ..topuklu ile olmamış bence ...

twetty84 CooooK Tatlii oLmussun baciiim delikafadulden

aSkiToom herzamanki gibi cok sIksIInnn alkisalkisalkis
kizz hanii sölücekdin dünkü elbiseni nirden aldigini bilmiyorumkismile
Gelsenkirchenen hangi maazasindandii oo eyvahedigeldismile

beyaz melek kızın senden sen ondan şıksın...çok tatlısınız ikinizde öykü kocaman olmuş..uzun boylu bir prenses olacak o da...
aslı cım çok cicisin:)
maix rahat hoş bir kombin yapmışsın kendine:)

kuzum bende seni merak ediyordum gerçi yüzünü kapatmışsın ama maşallah hoş hatunsun:)
kardelen cim yakıştırmışsın aksesuarlarını gkaydirigubbakcemayette şıksın sık sık resim koyile2

can kuşlarım,yazlık mekanda gündüz deniz gece bar sefası olduğu için bi kaç foto koymak zorunda kaldım bugün...
umarım sizi sıkmamışımdır =(
buyrun bu da gece kontesi...
saçlarım azcuk dağınık olmuş,kusura bakmayın
sıcakta anca böyle bir çekim oldu...

bugünki ben kaydirigubbakcemile2

not: altına neden tayt giydin demeyin taytsız oturduğumuz muhit kaldırmıyor olumunekankayizsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…