Bugün ne giydin? Çek görelim..

Maix... yirim seeeniii... kız sen hala tatildemisin..

Beyaz Melek ... ooyyy anne kız ne güzelsiniz siz yaa
Askito... tatlım bayılıyorum senın bu kombınlerıne bn ya..bu kdr cok kombını nasl bluosun hayret edıorm yanı :))) ama bu seferkıne pek bı bayıldım yaaa masallahhh

Son düzenleyen: Moderatör:
235.jpg

Bayıldım opuyorumnanaktan tam benim tarzım. Çok hoş görünüyosun canım..

[Iaslıhasan kahverengiden nefret ederim ama sana çok yakışmış.tam kombine etmişsin.ilk kıyafetinde negüzel yaz saıcağında efill efilll :)) etek yakışmış.maix kırmızı pantolonuna bayılmamak mümkün değil][/I]alkisalkisalkisalkisalkisalkis

aslıhasan kahverengiden nefret ederim ama sana çok yakışmış.tam kombine etmişsin.ilk kıyafetinde negüzel yaz saıcağında efill efilll :)) etek yakışmış.maix kırmızı pantolonuna bayılmamak mümkün değilalkisalkisalkisalkisalkisalkis

Şeniz Şeniz Şeniz

günaydınlarrr kızlar bugün bende böyleyim bayadır resim
eklemiyordum bugün eklemek geldi içimden hepinizi kocaman öpüyorum
Şeniz
1124.jpg

1130.jpg

1132.jpg

sedefonur canım elbisen çok güzelmiş ama bol durmuş üzerinde daha önceki kıyafetlerin daha iyi oturuyordu, inşallah kilo alabilirsin bir sorun yoktur, daha önceden kilo vermeye çalıştın mı hiç canım neden blumia olduğunu düşünüyosun
aslıcım iki kıyafetini de çok beğendim canım ilkinde eteğin ikincide renk uyumun çok hoş
demothy bluzün yakışmış bronz tenle çok hoş görünüyorsun
secl bluzün çok güzelmiş

sedefonur canım elbisen çok güzelmiş ama bol durmuş üzerinde daha önceki kıyafetlerin daha iyi oturuyordu, inşallah kilo alabilirsin bir sorun yoktur, daha önceden kilo vermeye çalıştın mı hiç canım neden blumia olduğunu düşünüyosun
aslıcım iki kıyafetini de çok beğendim canım ilkinde eteğin ikincide renk uyumun çok hoş
demothy bluzün yakışmış bronz tenle çok hoş görünüyorsun
secl bluzün çok güzelmiş

canım benım cok tsk ederım beyenmene sevındım

günaydınlarrr kızlar bugün bende böyleyim bayadır resim
eklemiyordum bugün eklemek geldi içimden hepinizi kocaman öpüyorum Şeniz

seçilim çok çok çok şıksın :lepi: beyaz beyaz içimi açtın valla...

maix kıyafetini seni bıraktım ellerine bakıyom :)
ne güzel ellerin var senin öle yahu ..
kıyafetti tam yaşına göre kuzum.
aslıcım iki fotodada çok hoşsun ama ilkinde ki bolero hoosuma gitmedi renk olarak uymamış.
secl beyazlar açmış güzelim seni.
inceliyosun diye bosuna demiyorum sana ben:)

tospam benim yerim seniiiii incelelim kızzzzz allahım inşallah bi deri bi kemik kaldığım 45 kilo olduğum günlerimide görürüm ama ne yapsam etsmede bu kalçam basenim gitmiyor oy oyyyyy akannehir canm inanıyorum sendeeee çok kilo vereceksin hep beraber incelicez kuzum

valla kuzum 6 kg verdim kaldı 4 kg :)
bütün kıyafetlerime tek tek girebilmeye başladım.
hemde rejimsiz :)
ama midem küçüldü sanırım ne yersem yiyim az yiyom tıkanıyom
bayrama incecik olcem inşallah.
bırak basen gitmesin oda nazar boncugun olur.
hemde fotolardan gördüğüm kadarı ile abartılcak bi basenin yok kuzum

canm bende aynen öyleyim baya midem küçüldü sanırım birde ramazan geldi sanırım ben bu ramazanda kafadan bi 5,10 kilo civarı veririm her rmazanda yemek yiyemediğim iftardada tıkandığım için genelde 10 kilo felan veriyorum inşallah bu sende veririm canım :Saruboceq:

Beyaz Melek_ elbisen çok şıkmış, ama benim gözüm yanında duran tatlı şeye ilişti. Maşallah çok şeker boshayallersmile
Aslıhasan_ Uzun etekleri hiç sevmiyorum ama güzel kombine etmişsin
Maix_ Bu pantolon tarzını hiç sevmem ama sana yakışmış yerimseniben
Secl_ Bluzuna ve ayakkabılarına bittim, çok yakışmışlar opuyorumnanaktan

kar_delen_nur; tşk ederim

tembeltospa ; sağol cnm. eteğimdede krem rengi vardı çantamda krem rengiydi o yüzden onu giymştm cnm

demothy hosgeldin canim benim.. yine cok sekersin..
nerelerdeydin bakalim??

Beyazmelek elbisen cok güzel.. kizcende cok seker masallahh..

ama sacinin modeli ve takilarin biraz orta yasli havasi vermis sankii

X