Bugün ne giydin? Çek görelim..

bugun altımda sıradan bır jean var kalkıp foto çekmeye usendım web cam la kapısonlu yelegımı ekleyım dedım ben cok sevıyorum ustu dantellı mor grı arası bır renk
goz makyajım ve kolyem bugun altım yok :hulya:

kızlar bende nişan ve söz elbiselerimi koyuyorum ( gece elbisesi olarak sizede fikir olabilir belki)

xzgi soldaki elbiseye bayıldımmmdelikafaduldenboshayallersmile
elbise ayakkabı kemer çok zarif bir kombin olmuş süper Şeniz:lepi:
Allah tamanına erdirsin canım:teytey:

senin gibi bir annesi oldugu icin simay cok sanslı,ilginizle sevginizle zamanla her sey rayına oturup,cok guzel olucagına eminim canımınıcı kaydirigubbakcemile5

xzgi soldaki elbiseye bayıldımmmdelikafaduldenboshayallersmile
elbise ayakkabı kemer çok zarif bir kombin olmuş süper Şeniz:lepi:
Allah tamanına erdirsin canım:teytey:

soldakı elbıse derken benım ustumde kı elbıseden bahsedıyorsun degıl mı canım :kedi:
tesekkur ederım amın Allah hemencecık tamamını erdırır ınsallah zemuszemus

Günaydın
Çok gerilere gidememekle birlikte Rüküş birine rastlamadım Herkes çok hoş görünüyor
BESTE ve DÜŞ İkinizede bayıldım süpersiniz:asigim:

tşk ederim.. sizide takip ediyorum.. sizede maşallah demişimdir hepopuyorumnanaktan

beste çok zevkli giyinmişsin çok yakışmış

:kedipuyorumnanaktan

cennetkokulum: göz makyajın sade ve çekici olmuş.. kapşonlu bluzunun dantelleri ayrı bir hava vermiş.. rengi daha canlı olsa daha da güzel olurmuş..

xzgi ben resimleri göremiyorum yaa..

gecmis olsun..bir daha ben yokumki:gitme: burdaki son haftalarım bunlar neyse katılmak isteyenler resimlerini yollarlar bana yeterli sayı olunca baslatırıs yarısmayı

Ctesi akşamından bi kaç kare...ış arkadaşımızın düğününden.
Elbisenin tam net olarak bi fotosu yok ancak bu kadar yapabildim :sm_confused:
Geriye dönüp pek bakamadım birazdan inceliycem mooncum yarışmayada bakıcam canım opuyorumnanaktan

Pembeli yine bıcırık kızım :ecrin_bebek:

Son düzenleme:
mooncum link bozuk sanırımm...
ılk fotom çok kaymışş.. kesme yapamıyorum artık ne olduysa ancak paintte böyle kesebiliyorum..
Çok kötü olmuşş kusura bakmayın..Alıp kesebilen olursa sevinirim.

kızlar merhaba valla sizlerin yanında çok sönüğüm ama içimden geldi koymak ...
bugün bende işyerimde böleyim....

Son düzenleme:

hehe onun çorapları kaçmıştı o da odaya kadar çıkıp değiştirmedi öyle gezdi -tatlicadiarzu-

hehe onun çorapları kaçmıştı o da odaya kadar çıkıp değiştirmedi öyle gezdi -tatlicadiarzu-

bende zamane gencligin modasidir demistim :))))

cennetkokulum üstündeki cok hosuma gitti benimde var öyle kapsonlu pembe ama sendeki renkte cok güzel bide dantel hava katmis, gözlerinin güzelligi zaten tescilli bisi demeye gerek yok

tesekkurler canlarım guzel dıleklerınız ıcın opuyorumnanaktan
darkolıve ceketın cok guzel canım ıyı gunlerde gıy

teşekkürler ezgiciğimm :kedi:

tubacım allahım kimseyi evlat acısıyla terbiye etmesin inanki benimki yürümeyi yeni öğreniyor ne zaman düşse içim cızz ediyor, allah başka dert keder vermesin sakın üzme kendini yavruna bi daha sıkı sıkı sarıl herşey geçer sevginiz kalır opuyorumnanaktan

darko :lepi:
jade :lepi:

kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

ayy allahım ne günlere kaldık, bende yeni bir moda akımı filan sandım, bak tarzı ise söyle arkadaşına bu akımın öncüsü olabilir kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…