Bugün ne giydin? Çek görelim..

bugun oglumu krese yazdirmaya gittim, artik ekim gibi i§ime geri dönecegim hem oda 2 yasina girecek ozaman, ceket giyinip gitmistim ama burda hava sicak yolda yürürken cikardim ceketimi..

Son düzenleme:
maix çok hoş olmuşsun valla resimleri bakınca içim açıldı ayrı ayrı renklerde giyiyorsun ama güzel oluyor opuyorumnanaktan
düş süpersin

cennetkokulum giydiklerin çok hoş ayrı bir havan var saçlarını ortadan ayrıp bağlamışsınya orda çok tatlısın 18lik hatunlar gibisin
veee
barbi gözlerin çok güzel saçlarına bittim doğrusu giymin herşey on numara

maix çok hoş olmuşsun valla resimleri bakınca içim açıldı ayrı ayrı renklerde giyiyorsun ama güzel oluyor opuyorumnanaktan
düş süpersin

Hep aynı renk giyinmeyi,illa uygun olsun diye aynı renkleri sevmiyorum cnmm cıvıl cıvıl seviyorum :lepi: sağol beğendiğin içinboshayallersmile

moon kombınasyonda cok ıyı oldugum soylenemez onun ıcın dusunmedım yarısmayı bırde anacım butun gardropumu gosterdım sıze bısey kalmadıakannehir

ha 18 ha 28 ıkısıdew 8 le bıtıyo dımısempatiksalakcinni
bıtanem tesekkur ederım tatlı dılın ıcın o saç bıcımını hep kullanıyorum sacım cok kotu bır boyda ne uzun ne kısa bu model cok pratık ve derlı toplu oluyorsengözlerimebaksanab

ben bugun boyleyimmm

bu arada, neden ben kk ya giremiyorumm?? bilgisayarimda sadece bu siteye giremiyorum cok tuhaf :uhm:
bana yardimci olacak biri olursa cok sevinirim kizlar opuyorumnanaktan

benim resimlerde sorunmu var ben göremiyorumda ??

niil herkes giremiyordu sanirsam sitede sorun vrdi diye duydum ama bugun calisiyor yine hizli hizli

yok gorunuyor canim kotunu cok begendimmm

hyr ben uzun zamandir giremiyorum sanirim benim pc de problem var ama sadece bu siteye giremiyorum... Girebilsemde renkler felan hic gorunmuyor logolar felan ve iki dk gezindikten sonra yine sorun cikiyor :S

nil maşallah canım çok hoş görünüyosun fizikte yerinde maşallah, ayrıca kolyen de gözümden kaçmadı alkisalkisalkis

selayhus her zaman kı gıbı sade ve sıksın bebegım beyaz kazagın tam benlıkmıs cok sevdım nazarım degmesınn
nilcim kolyen cok guzel ve anlamlı ayrıca kotunda cok guzel ıyı gunlerde gıy bıtanem :1hug:

.............................................................................................................

Son düzenleme:

canim benim sagol, iste sanada alayim aynisindan gelirken (artik nezaman gelirsem) istanbula getireyim yanimda..sırnaşık şey

birde ... tuticim nerelere kayboldu ses seda yok hic macta yokki allah alla :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…