Bugün ne giydin? Çek görelim..

barbie: yeleğin çok şık.. küpeler ve kazakta tam uyum içinde.. çok zarif olmuşsun...

maix: tam yaşına göresin.. tarzın çok hoşuma gidiyor canım..

bayağdır uğramıyordum buraya bugünki spor halim opuyorumnanaktan
dsc001478.jpg
[/URL][/IMG]

yesilgoslu melek arkandaki leopar desenli elbise cok hos cnm nerenin aceba sende hossun bu arada : )

kızlar bır kac gundur kayınvalıdemde kalıyordum,giremedim.baya foto var tek tek yorum yapamıcam ama soylemeden gecemıcem hepınız bırbırınızden sıksınız guzelsınız :nazar:
cennet kokulum dogal guzellıgım neden keyfın yok :1hug:

maix cnm sana yorum yapmayi unutmustum, senin kiyafetler gezi icin rahat kiyafetler sanada yakismis ,ama o arkadasindaki coraplar gözlerimi kemirdi yaww..
yesilgoslumelek gündelik spor güzel duruyor kiyafetin,
barbi seni yine begendim canim, beste 2006 yine süper (belki yaptim daha önce yorum ama
unuttugum varsa kusura bakmayin

selayhus canım bu fızıkle gydgn her kot yakısıyor gomlegınde cok guzelmıs :lepi:
kucuk adamıı op benım ıcın Şeniz

maixcim ne güzel gitmişsin ankaraya, üniversitede gitmiştim bende en son 4 sene olldu, kıyafetinde gezi için çok iyi, hakikaten arkadaşının çoraplarını bende çok garipsedim sanki kaçmışta dans ederken farketmeyip alttan görünmüş gibi akannehir

barbicim sen de herzamanki gibi boshayallersmile

cennet kokulum seninde şirinliğin üzerinde ama canını sıkan çeyin tez zaamnda üstesinden gelirsin inşallah

selayhus fiziğin süper cnım mavilerde çok yakışmış seninki abi olmuş artık maşallah

kızlar bende pazar gezmesine böyle çıktım, aslında alttaki yelek yoktu, sonra biraz üşüyünce giydim, alttan zıplamış o da... sempatiksalakcinni yeni aldığım ceketimi sevdim, yorumlayan herkese teşekkür ederimm opuyorumnanaktan

333hf07.jpg
11ug3mc.jpg

Son düzenleme:
kızlar bende nişan ve söz elbiselerimi koyuyorum ( gece elbisesi olarak sizede fikir olabilir belki)
314.jpg

320.jpg

selayhus canım bu fızıkle gydgn her kot yakısıyor gomlegınde cok guzelmıs :lepi:
kucuk adamıı op benım ıcın Şeniz
tskler canim..

güzelim iki elbisende birbirinden hos güzel sahibi elbiselerden dahada güzel . Allah bozmasin birlikteliginizi:nazar::nazar:

kızlar bende pazar gezmesine böyle çıktım, aslında alttaki yelek yoktu, sonra biraz üşüyünce giydim, alttan zıplamış o da... sempatiksalakcinni yeni aldığım ceketimi sevdim, yorumlayan herkese teşekkür ederimm opuyorumnanaktan

tam bende hersey iyi hos ama o yelek olmamis diyecektim canim
iyikide siyahina degistirmedin ama ceket rengi hos ayrica botlarinla cokgüzel uymus ama etegin altina keske boyu uzun olsaymis botun dahada hos dururmus:dance:

ezgicim çok hoş iki elbisende maşalah allah mutlu etsin canım opuyorumnanaktan

selahus evet canım yaa son anda giydim, baksana ben burdayım diyor yelek alttan kaydirigubbakcemile3 uzun botum yoktu ceketime uygun bileği sarmayan kısa botları seviyorum :kedi:

tesekkurler canlarım guzel dıleklerınız ıcın opuyorumnanaktan
darkolıve ceketın cok guzel canım ıyı gunlerde gıy

Günaydın
Çok gerilere gidememekle birlikte Rüküş birine rastlamadım Herkes çok hoş görünüyor:nazar:
BESTE ve DÜŞ İkinizede bayıldım süpersiniz:nazar::asigim:

kızlar bır kac gundur kayınvalıdemde kalıyordum,giremedim.baya foto var tek tek yorum yapamıcam ama soylemeden gecemıcem hepınız bırbırınızden sıksınız guzelsınız :nazar:
cennet kokulum dogal guzellıgım neden keyfın yok :1hug:

hayat işte xzgim oluyor can sıkıcı seyler hele evladın varsa derdın var dıye bır deyım vardır kulaga artık sıradan gelır ama bır okadarda hayatın ıcınıdedır ya onun her derdı her sorunu her uzuntusu her sevıncı senın ıcınde aynı sekılde patlama yapar buna ek ben kızıma karsı cok zayıfım bır cok anne oyledır ama kızımla ılgılı olumsuz gelısmeler benı cok etkılıyor sımayımda anneye bagımlılık var kaygı bozuklugu bu bızı bazen cok yoruyor :nazar::nazar:

hayat işte xzgim oluyor can sıkıcı seyler hele evladın varsa derdın var dıye bır deyım vardır kulaga artık sıradan gelır ama bır okadarda hayatın ıcınıdedır ya onun her derdı her sorunu her uzuntusu her sevıncı senın ıcınde aynı sekılde patlama yapar buna ek ben kızıma karsı cok zayıfım bır cok anne oyledır ama kızımla ılgılı olumsuz gelısmeler benı cok etkılıyor sımayımda anneye bagımlılık var kaygı bozuklugu bu bızı bazen cok yoruyor :nazar::nazar:

Canim üzüntünü cok iyi anliyabiliyorum, ne kadar kafaya takma dense insan yasadigini görüp biliyor, umarim bu durumu kücük simaycik cabuk atlatir... ama bide sunu düsünmek gerek bunlara sükür Allah baska aci dertler vermesin..

X