Bugün ne giydin? Çek görelim..

twettycim bu siteyi ilk takip ettigim zamanlarda kiyafetlerini cok yakistiramiyordum Ki$ zamaniydi, baharla beraber sana bisev oldu cemremi düstü artik bilemiyorum , gün gectikce kiyafet secimin güzellesiyor... hele hele yazin tam bir bomba oldun, pantalonun cok hosuma gitti alacaklarim listesinde böyle siyah bir skinny , toz iplik cöplük topluyormu ??? nerden aldin belki burdada vardir

mavi26 cok hos olmusun canim cok begendim seni

barcman ablacigim , duygu canim ikinizde cok güzel olmusunuz yelekli yelekli cok begendim sizleride

Son düzenleme:
yeşilgözlümelek elbisen tenine yakışmış canımm

duygu pek tatlı olmuşsun canım

tiviti etek bady çok yakışmışş

barçman abla kolların şahane çok hoş görünüyorsun
yinede yeleksiz daha güzel olurmuş sanki

duygu çok hoş görünüyorsun
naçizane şal takma bence canım

sedefonur çok zarif görünüyorsun canımm

mavi elbisen çok tatlı ama evet seni gereksiz kilolu göstermişş

tivitii hımmm bayıldımm hırka çok tatlı kotun çok yakışmışş

Teşekkürler ablacığım

sağol ablacığımŞeniz

Teşekkürler ablama.s.

TWEETY=Pembe bluzuna bayıldım
rengi ve modeli harika

mıraba fıstıklar
pek bakamıyorum sıze

barçman ablam harıkasın valla cok beğenıyorum senı
ayrıca ne kılosu ayol gram fazlan yok

twety84 nıckını umarım doğru yazdım
ıkı resmını gördum ıkısındede cok şıksın cnm

mavi elbısenın renklerı süper tam yaz rengı

bayıldım canım. yeleğin bir harika.. hepsi bir arada çok şık olmuş.
Sağol canım benimŞeniz
Bende senin koyduğun fotolara bayılıyorum çok zevkli giyiniyorsun:asigim:

Oyy sağol ablacığım benimŞeniz
MAVİ elbiseni bende çok beğendim güle güle giy

Teşekkürler ablacığım

sağol ablacığımŞeniz

Teşekkürler ablama.s.

TWEETY=Pembe bluzuna bayıldım
rengi ve modeli harika

çok teşekkür ederim hepinizee :kedipuyorumnanaktan
gülüm , kışın hava soğuk olduğu içün hiç giyinmek gelmiyor benim içimden bide işe gidip çıkarınca akannehir ı yüzden haklı olabilirsin düşünccende sempatiksalakcinni evet kotum baya çöp toz falan topşluyo o yüzden evi süpürmüyorum ne zamandır sağol bu işide görüyo namızssız sempatiksalakcinni tatlım kotun markası levis orda mutlaka vardır heralde kotun kalıbı bir harika çok memnun kalırsın aşkitom kaydirigubbakcemile2

sedefonur çok zarif görünüyorsun canımm
teşekkürler canımmm opuyorumnanaktan
sedef onur
tiviti hiç beğenmedim sizi
çok çirkinsiniz çok
yok yok kesinlikle zayıflığınızı kıskanmıyorum
sadece ortadan çaçtlıyom ikiye

sen de hiç fena değilsin tembeltospam olumunekankayizsmile taş gibi hatunsun valla, göbişin hiç yok aklinialirimsmile fotoğraflarını sık sık görmek istiyoruz zemuszemus

kızlar bugün anneciğimle kahvaltıya giderken..

bileziğim ve küpelerim..

bu da anneciğim opuyorumnanaktan terlikleri görmezden gelin :kedi: dışarıda beyaz ayakkabı giydi.

sedefonur incecik fıstık gibisin
annende çok tatlı sağolsun bizim için poz vermiş :))
eteği bluzu çok yakışmış

Bugün burada işler kesat gibi yaz geldi kimseler yok
Ben bir foto ekleyim Yeni marjinal yeleğim ve ben
Bu ekran beni çokşişko gösteriyormafoldumben
oysa 2.5 kilo daha vermişim:lepi:

aaaaaaaaaa kk,ya uğramaya uğramaya alıntı yapmayıda unutmuşum çok hayırsızım kızdım şimdi kendime ..barçamsın biliyon demi sinir kadın yaaaaaaaaaa....niye bu kadar kilo veriyosun ya sennnnnnnn...6 aylık bebemlen ve muhteşem kilolarımla takibindeyim bebemmmmmm..bu arada güzel gacı olmuşsun vesselam ...zevkli aplam benim=)öpüldünsss.olumunekankayizsmile

Oyy Casminim benim ohaoldumsmile
sen nerelerdesin bakiim
Özledim seniiŞeniz
güzel görüşlerin içindeopuyorumnanaktan

merhaba nasıl özlemişim bu bölümü kpss ye girdim kurtuldum çok şükür inşallah atanırım artık bende gelirim bu bölümee....kaydirigubbakcemile2

rocker tarzin benlik degil biraz üst üste giymis gibi durmus ayrica legginsi fazla yakistiramadim o bluzun altina ama zevk meselesi tabiki. .

barcman ayy yelegin cok güzel tam benlik renk ve uyum baya harika duruyo

mavi26 elbisen cok tatli ama bana biraz boyu kisaymis gibi geldi, topuklu giysen ayaklar görünecek sempatiksalakcinni

sedefonur sen sanki biraz kirmizi delisiymissin gibi geldi bana, ne kadan zayifsin öle yaw özendim desem yalan olur amazemuszemus

tweety pantolon aynisi bende de var o yüzden kiskanasim gelmedi pembis pembis cok tatli olmussunopuyorumnanaktan

unuttuklariim? ?CADIARZU

haaa ewt duygu bu arada pembisli halini mavisli halinden daha cok begendiim:lepi:

Bana yorum yapan herkese çok teşekkürler..birden fazla alıntı yapmayı beceremedim :)))
Tezercim topuklu giyemiyorum ki:))o yüzden iyi oluyo elbise boyuma..En fazla giydiğim topuklu elbisenin altındaki terlikler :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…