Bugün ne giydin? Çek görelim..

sevgilim benim coraplar yakiyo hava sicak degilmi???

burcucum ceketin cok hos

askito mavili olani gördüm tshirtin güzel ama siyahli olan bende acilmadi göremdedim. .:1rolleyes:

sevgilim benim coraplar yakiyo hava sicak degilmi???

burcucum ceketin cok hos

askito mavili olani gördüm tshirtin güzel ama siyahli olan bende acilmadi göremdedim. .:1rolleyes:

evet cnm haklısın ama ben çorap giymeden duramıorum anında karnım felaket agrır ince çorap bile zorda kalmadıkça giyemem doktorda bi çaresini bulamadı banakaydirigubbakcemile3

aslı cım teşekkür ederim:)
tembelposta canım bergama asklepion idi orası ama dediğin doğru side yi anımsatıyor:) teşekkür ederim..

didemcim cok hos görünüyorsun canim her zaman kendine yakisan sekilde giyinmesini biliyorsun sen zaten. burak da tulumlari icinde cok SIK görünüyor

bu ayin 20 sinde yola cikiyoruz 22 sinde türkiye de oluruz heralde insallah sizleride görürüz. seni cok cok öpüyorum, buraga da selam söyle canim.

askito canim siyahli kombinini yeni gördüm güzel olmus öylede tsörtün degisik durmus
twetty canim pembe sana degisik hos durmus , pozlarini yesinler :) göbeginide koli bandi ile kapamisin

Bugün burada işler kesat gibi yaz geldi kimseler yok
Ben bir foto ekleyim Yeni marjinal yeleğim ve ben
Bu ekran beni çokşişko gösteriyormafoldumben
oysa 2.5 kilo daha vermişim:lepi:

Selam arkadaşlar. Dün gece kuzenimde kaldım kıyafetlerimi değiştiremedim. Hoş ıslandım rezil bir durumdayım orası ayrı.:gitme:
Ben 1 ay önce evlendim. Balayına gittiğimizde çektirdiğim bir fotoğrafı koyuyorum bugün.

oYY ÇOK TATLISIN

barçman ablacım kendine haksızlık etme kesinlikle çok zrif görünüyosun bu ekranda
çok şıksın yeleğin çok hoş:)Şeniz

duygucum hayırlı olsun demek 1 aylık evlisin Allah bi ömür boyu mutluluk versin
sende çok hoşsun, sağdaki resimde giydiğin örgümü hazırmı anlayamamakla beraber beğendimkaydirigubbakcemile3

boshayallersmile incişim

sağol tembel toşpişim mucxxxxxxxxx

Barçman hanım her zaman ki gibi çok zarif ve hoşsunuz.
çok teşekkürler canım

sağol ablacığımŞeniz

DreamLover teşekkürler : )
Evet örgü o şal. Babaannemin el emeği sağolsun:hulya:

BARÇMAN ------ çok hoşsun ayrıca arkadaki manzarada çok güzel atlayasım geldi :)

twettycim ne kadar ince bir hatunsun sen öyle maşallah..
kabarçman ablacım muhteşemsin gerçekten...bayıldım...
duygu cum yeleğin çok hoşmuş...
change hoş görünüyorsun canım..

Canımmm, Işılaycımmm seni gördüğüme o kadar sevindim ki:dance:

Çok teşekkür ederimmmmopuyorumnanaktan

Bekliyoruz o zaman sizi mutlaka, 8Ağustos'ta bir daha yarış var oraya da uğrarsınız inşallah... Şimdiden iyi yolculuklar size

Bizden de çok selamlar canım, öpüyorum seniopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

barçman ablacım (herkes abla diyor benim de içimden geldi :kedi:) beyaz ve laciverti çok yakıştırırım. sana da çok yakışmış; ayrıca yeleğinin taşı da şıklık katmış boshayallersmile
duygucum hoş olmuşsun,üzerindeki şalın aynısı bende de var kaydirigubbakcemile5
tweettym şekerim çok tatlı olmuşsun kaydirigubbakcemile2 ayağındakiler babet sanırım bi kısmı gözüküyor onları çok beğendim boshayallersmile
sevgilim_benim sen de galiba benim gibi yazın da çorap giyenlerdensin kaydirigubbakcemile3 benim de evde üzerimde şort altımda pofuduklarım her daim vardir :roflol: babam çok dalga geçiyo ama napiim giymezsem karın ağrısından ölüyorum :gitme: bu arada küpelerin hoşmuş canımcım boshayallersmile
kızlar bugün edirne çok soğuk boğazlı badi giydim..

küpelerim,yüzüğüm,kolyem..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…