Bugün ne giydin? Çek görelim..

rocker tarzin benlik degil biraz üst üste giymis gibi durmus ayrica legginsi fazla yakistiramadim o bluzun altina ama zevk meselesi tabiki. .

barcman ayy yelegin cok güzel tam benlik renk ve uyum baya harika duruyo

mavi26 elbisen cok tatli ama bana biraz boyu kisaymis gibi geldi, topuklu giysen ayaklar görünecek sempatiksalakcinni

sedefonur sen sanki biraz kirmizi delisiymissin gibi geldi bana, ne kadan zayifsin öle yaw özendim desem yalan olur amazemuszemus

tweety pantolon aynisi bende de var o yüzden kiskanasim gelmedi pembis pembis cok tatli olmussunopuyorumnanaktan

unuttuklariim? ?CADIARZU

haaa ewt duygu bu arada pembisli halini mavisli halinden daha cok begendiim:lepi:

sedef cim çok şekerolmuşsun böyle aannecin de çok şıkmış..
twetty pantolonunu bende beğendim...

teşekkür ederim cicilerimmm:kedi:

sedefonur incecik fıstık gibisin
annende çok tatlı sağolsun bizim için poz vermiş :))
eteği bluzu çok yakışmış

sedef annecinde sende çok şekersinizz olumunekankayizsmile
şortun yakışmış :hulya:

sedef cim çok şekerolmuşsun böyle aannecin de çok şıkmış..
twetty pantolonunu bende beğendim...

rocker tarzin benlik degil biraz üst üste giymis gibi durmus ayrica legginsi fazla yakistiramadim o bluzun altina ama zevk meselesi tabiki. .

barcman ayy yelegin cok güzel tam benlik renk ve uyum baya harika duruyo

mavi26 elbisen cok tatli ama bana biraz boyu kisaymis gibi geldi, topuklu giysen ayaklar görünecek sempatiksalakcinni

sedefonur sen sanki biraz kirmizi delisiymissin gibi geldi bana, ne kadan zayifsin öle yaw özendim desem yalan olur amazemuszemus

tweety pantolon aynisi bende de var o yüzden kiskanasim gelmedi pembis pembis cok tatli olmussunopuyorumnanaktan

unuttuklariim? ?CADIARZU

haaa ewt duygu bu arada pembisli halini mavisli halinden daha cok begendiim:lepi:

hepinize yorumlarınız için çok teşekkür ederim kızlar, herkese muck opuyorumnanaktan

off bugün gezerken ayni benim boyumda benim kilolarimda citir bi kiz gördüm cok güzeldi yaw aklimdan cikmiiisempatiksalakcinni

351.jpg

355.jpg

alıntı olmazsa sevinirimopuyorumnanaktan

X