Bugün ne giydin? Çek görelim..

Selayhus'cum çok şık olmuşsun maşallah
bu boy inan ki oturup kalkma açısından daha rahat oluyor.
yani bana göre... :roflol:

Selayhusu çok beğeniyorum.çok hanımefendi birisi bence:))
Tuti çok hoş çok şık,
Kontess çok tatlı azcık çatlak gibi:))(aman yanlış anlaşılmasın şakasına dedim:)
Burcuda çok şirin çıtı pıtı
Şimdilik aklıma gelenler bunlar..
Ben epeydir pek çıkamıyorum dışarı.benim kız çok huzursuz bu aralar..Bende eskilerden bi foto eklemek istedim....

rockexr seni gündüzünde akşamında en şıkı ilan ettim gitti

coook mersııı kaydirigubbakcemile3

hımm sankı bana uymus gıbıme geldı ama baska kotlada denerım beyazlada olabılır aslında dımısempatiksalakcinni

cokk tesekkur ederımm

mersııopuyorumnanaktan

ayyy alya duaninannesi coook güzel olmusssssun bugüne kadar topicte cok insan gördüm ama sen bi tatli geldin giyiminle ilgimi cektin nedense, seni ablama benzettim sanirim o yüzden. .

haa bu arada tanrica, ewt biraz kokonalik var bende nickimi kokona yapsam yeriymiskaydirigubbakcemile3

Selayhus: valla benimde gözüm cok cabuk yorulur helede 2 den fazla renk 1 den fazla desen varsa bu tsört benide yorar ama seviyorum kendisini hepte sade olmasin dedim
hadi ben yaslandim diyekte sana ne oliii
sagol canim yorumuna.

Rica ederim tatlimyerimseniben
Iste aynen ben de senin gibiyim; fazla renk fazla desen dedin mi geliyorlar banasempatiksalakcinni
Sen yaslandiysan ben hayli hayli yaslandim; her ne kadar beni cok daha kücük tahmin etseler de senden böyügümsempatiksalakcinni

Rockerx:coook mersııı kaydirigubbakcemile3

hımm sankı bana uymus gıbıme geldı ama baska kotlada denerım beyazlada olabılır aslında dımısempatiksalakcinni

Evvvettt; beyazla muhtesem oluryerimseniben
Ayrica rica ederima.s.

SELAYIM siyah beyaz uyumun çok güzel olmuş
beşiktaşlıların gözü bayram etti yine :)))

Kontess çok tatlı azcık çatlak gibi:))(aman yanlış anlaşılmasın şakasına dedim:)

hahaha ilahiii :roflol: niye yanlış anlayayım aşk olsunn
teşekkür ederimmbuyrunnnnnnnnn

elbisen = siyahın asaleti.
sade ve şıkboshayallersmile
aksesuar ve saç modeli ile de uymuş bence

valla uyar tezerkokalina tezer:lepi:bayanssulusmile
olsun hayatım,kendini öyle iyi hissediyosan,tarzın oysa,neden kokoş olmayasınki..yaşasın kokoşizim:lepi:

kontes tesekkürler canimcim etek boyu hakkinda haklisin eski hayatimdan biliyorum
mavi26 böyle düsünmene cok sevindim canim ya cok cok tesekkür ederim

benim msj sayim yokken bile ekliebiliodum allah allah ben istisnamiyim ne

tanrica bana bi kullanici paneline nasil yazilinio bi ögret hele sana bisey yaziiyym

tezer,şu yazı rengini değiştir kurban olıyım,okuycam diye anam ağlıyo:smiley-cool:
kullanıcı paneli dediğin repse eğer,msj ımın yanında değerlendir var..orda buton çıkıyo..size katılıyorum yada katılmıyorum diye..istersen katılmıyorum seçeneğini seçebilüsün-tatlicadiarzu-ordan duygu ve düşüncelerini yazabilirsin cano:)
yada bana özel mesaj yollıyabilirsin..profilime tıkla,orda seçenekler seni özel mesaja sürükler zatenkaydirigubbakcemile

mersi bebeğimm:kedi:
rockers t-shirt ünün modeli çok güzel sana da çok yakışmış
selayhusum eteğinin boyunu beğenmedim sadece alaturka duruyor birazbilmiyorumkismile ama bluzün süper çok yakışmış hatunum aklinialirimsmile

cok teskur sekerımm sende cok tatlısınnolumunekankayizsmile

önceden boyle degıldı burası
kımse kusura bakmasın ama sertlıkle,kendini üstün görmeyle hiç kimse bir sey elde edemez
tatlı tatlı konusmak varken niye boyle bır saldırma durumları oluyor anlamadım
yıne sorunlar yasansada burası eglencelıydı herkes samımı mutevazıydı
kabalıklar yoktu
artık benım ıcın hıc bır anlamı kalmadı topıgın
aylardır resım eklerken artık resım falan eklemıcem
kımse begenmek zorunda degıl ama haddını asan yorumlar yapmaya hakkı yok
burası artık hep böyle yorumlarla dolu
bana boyle yorumlar yapılmasada
bana dokunmayan yılan bin yıl yasasın mısalı suskun kalamam
boyle gıderse bu topık yakında kapanır,mutlu olursunuz..

aaa sen eklemezsen bende eklemem valla ....
kiz birak böyle ciddi bir yorum yazma bak keyfine
herkes kendini biliyor....
eklede görüüüüm bugun ne giydin :lepi::lepi:

tatlı kuzum benim kızma sen , herkes kendini biliyor Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…