Bugün ne giydin? Çek görelim..

sana foto ekledim ama benn:kedi:

durun kizlar ben araniza katilana kadar kapanmasin.:).bu topik cok faydali..elestiriler olmak zorundaki hatali giyim tarzimizi düzeltelim..tabi bazi elestiriler gercekten cok agir..gerek yok kirici sözlerle elestirmeye...

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

koy canım sen koy boşver
ohoo taksaydık bazı şeyleri
kk ya girmezdik yerimseniben

aaa sen eklemezsen bende eklemem valla ....
kiz birak böyle ciddi bir yorum yazma bak keyfine
herkes kendini biliyor....
eklede görüüüüm bugun ne giydin :lepi::lepi:

tatlı kuzum benim kızma sen , herkes kendini biliyor Şeniz
kendini bilmesi önemli değil,insanlar haddini bilsinler
ben kolay kolay cıddı yorum yazmam selayhusum bılıyorsun
ama bazıları gercekten çoşuyorlar.içimden gelmiyor eklemek artık
ben sana faceden gosterırım yada kamera acarımm uzulme selayhusum

sana foto ekledim ama benn:kedi:
olsun bebısım sen ekle ben senı ıncelerım gozum gonlum acılır sempatiksalakcinni
durun kizlar ben araniza katilana kadar kapanmasin.:).bu topik cok faydali..elestiriler olmak zorundaki hatali giyim tarzimizi düzeltelim..tabi bazi elestiriler gercekten cok agir..gerek yok kirici sözlerle elestirmeye...

keske daha once gelseydın bu topıgın halını gorseydın
sımdı durulcak gıbı degıl canım
boyle yorumlar boyle tartısmalar devam ederse
kesın kapatırlar topıgı :hulya:

ezgim bu topik kk nın vazgeçilmezi,sen eklemessen,öbürü eklemesse ne keyfi kalırboshayallersmile
kırıcı eleştiriler oluyo zannedersem,(ben resimlere bakıp çıkıtğım için muhabbeti bilmiyorum)varsın olsun hayatım,kişi kendini bildikten sonra,istediği kadar konuşsunlar..kasımpaşa der geçer gidersin

bugün ben ve resimde yırtmacı kapatma çabalarım ,üstümdeki bu kadar turanj asla değil ama öyle çıkmış :sinifsinif:

Son düzenleme:
Barbieveken ayakkabıların tek kelimeyle mükemmel yaa...çook güzel bayıldım...Ben giyemiyorum açık ayakkabı ama böyle bişey bulsam kesin alırı

iki parmağımdaki oje denemelerini hiç görmeyin taam mı kaydirigubbakcemile3

direk ayağa bakarım affım olmazaklinialirimsmile
fetişmiyim ne-tatlicadiarzu-ilk resimde niye kestin ayaklarını:mymeka:diğerinden daha çokmu gerdinde beğenmedin yoksa:roflol:bacaklar esmer,ayak kısmı beyaz:)solaryum yapta onlarda bronzlaşsın bebem:smiley-cool:
sana her şey yakışıyo hacıboshayallersmile

barbie yine çok şıksın tam üzerindeki bluzun renginden bahsedicektim son anda yazını okudum o kadar turanj değilmiş neyseki kaydirigubbakcemile3 etek boyu ve dekoltesi çok yerinde sandaletlerine bayıldım çok beğendiğim bir model sanada çok yakışmış akannehir br tek kemer hoşuma gtmedi nedenseohaoldumsmile

selayım seni çok beğendim
mavi sende çok şık olmuşun
barbim akkabını ve tuniğini çok beğendim

cylntsdmr babetlerin çok şirin fotoyu küçültsen süper olcak

danrıçam önümdeki yırtmaçtan dolayı bacaklarımı ancak bu şekilde kamıfle ettim bacım, saldım çayıra mevlam kayıra pozlarımda var eledim hepsini edim budum görünüyooo çünkülümmm

canım yazmayı unutmuşum badinin rendi tek kafamı çektiğimde kolum varya öyle işte
ama nedense resimde epey bi turanj çıktı boshayallersmile
tşk ederim cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…