Bugün ne giydin? Çek görelim..

benim_adim_yar * teşekkür ederim kuşumm:kedi:
hırkayı önceden koydum diye koymucaktım ama iyi ki de koymuşum yaw en çok o beğenildi :roflol:

Kkontess canim kombinini cok begendim; hirkana ise bayildim:nazar:
Renkler birbirine cok uyumlu...

Gnydn bluzunun rengi cok hos; en sevdigim renklerden.
Ama pantolonun basenine cok yapismis ve bu yüzden dikisi bacaginin icine dogru kaymis ve patliycak gibi duruyor; seni oldugundan kilolu gösteriyor (sol resimde en azindan).

HcRt
canim montun güzel; tam yazlik... hem beyaz, hem inceye benziyor.
Her renge uydurabilirsin; güle güle giy canim.

Twetty tatlim etegin cok yakismis; bugün de begendim seni:nazar:

Burcucum kotun t-shirt`ün cok yakismis; saclarin da cok tatli olmus, ama
makyajini yasina göre agir buldum ben; daha dogrusu rujunu.

Rockerx bluzun hos, ama pantolunun rengi uymamis; bogmuslar birbirini bence.

tweety84 cnm eteğin çok tatlıymış ya serin yaz akşamlarında püfür püfür baban çok güzel dikmiş eteğini...
bu arada teşekkür ederim cnm yorumun için...

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

günaydıncım badini çok beğendim benn,inş leke kalmaz yeni cicişindeea.s.

burcucum kombinini beğendim,saçların da çok sevimli olmuşş :kedi::nazar:

rockerx,senin de bluzunü çok beğendim kuşş :kedi:

denmur bana da bi yorum şey etsene Allah aşkına çok merak ettim ne diyeceğini :roflol:
sayfaları gezdim epeyce aradım acaba dedim resmini koymadı beni aratmak için mi yorum istiyor diye düşünüp bi gözüm kısık işkillenirken resmini buldum 930.sayfada.öncelikle saçların çok güzel küpen otantik boleronda çok hoş pantolon fiziğine oturmuş.diğer topiktede dudak makyajını gördüm güzeldi beyaz çanta ve beyaz ayakkabıyla tamamladıysan olur buda son yorumum olucak sanırım çünkü balıkla yoğurt yedim yanlışlıkla:SCADIARZU hadi kurtuldunuz benden:))

sayfaları gezdim epeyce aradım acaba dedim resmini koymadı beni aratmak için mi yorum istiyor diye düşünüp bi gözüm kısık işkillenirken resmini buldum 930.sayfada.öncelikle saçların çok güzel küpen otantik boleronda çok hoş pantolon fiziğine oturmuş.diğer topiktede dudak makyajını gördüm güzeldi beyaz çanta ve beyaz ayakkabıyla tamamladıysan olur buda son yorumum olucak sanırım çünkü balıkla yoğurt yedim yanlışlıkla:SCADIARZU hadi kurtuldunuz benden:))

balikla yogurt zehirlemiyor sadece yogurdun icindeki maddeler eger balik bozuksa anlamani geciktiriyor gece daha burdasin demektir :KK1:

teşekkür ederim canlarımm

beyaz pantolon + beyaz üst hiç sevmiyorumeyvahedigeldismile
gri aklıma bile gelmedi kaydirigubbakcemile3 pembeye aşığımdır da ben :kedi:boshayallersmile

çookk merci burcucumm :kedi:

teşekkürlerrr,küpelerime ben de aşığım :kedi:

aa sapık :kızgın: :roflol: yok bebişim çok duyduğum bir laf bu dediğin,ben de beğenirim kendisini.o yüzden pek mütavazi olamıcam :kedi: bu pantolonla kötü bile çıkmış

tişekkürleerr:teselli:

saolasın tiviticimmmopuyorumnanaktan yok hava çok sıcak değildi,hatta onu sonradan ekledim kombine hava bozdu diyeboshayallersmile

bu arada ben de senin eteğe bittim haa delikafadulden pek bi havalı ayol bayanssulusmile
mersii :kedi:

benim senden bir memnuniyetsizliğim yok denmurcum yerimseniben

mercibuyrunnnnnnnnn
çantam bej-gri arası bi şeydi
ayakkabılarım griydi.
geçmiş olsun.

tivitoş eteğin çok hoşş sen ise hepsinden hoşş

burcum çok hoş olmuşsun canım yalnız tokayı takmasaydın bence küçük kızlar gibi gösteriyor sanki canımm

rocker bluzun çok güzel çok yakışmışş

artik yavas yavas tatil moduna girdim etegimin boyu diz altina cikti :KK1: ordandan 1 karis cikmaz yukariya sempatiksalakcinni .....
bacaklarimi karaladim benimki bu resmi niye koydun dermi der :KK1:
[/B]

Son düzenleme:
bayanlar tek tek isim yazmıyorum hepiniz ama hepinis supersinizzz

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkisa.s.

Selayhus canim cok uyumlu olmussun; yakismis kombinin.
Sadece bluzunun deseni hosuma gitmedi; gözyorucu geldi bana.
Yaslaniyor muyum ne, hersey gözyorucu gelmeye basladi banasempatiksalakcinni

554.jpg

akannehirakannehirakannehir
superrrrrrrrrrsinnnnnnn tuticimmm bronz ten kiyafet secimi nasilda uymus tenine saclarina
10 uzerinden 10 VERDIM MANKEN:nazar::nazar:

Selayhus canim cok uyumlu olmussun; yakismis kombinin.
Sadece bluzunun deseni hosuma gitmedi; gözyorucu geldi bana.
Yaslaniyor muyum ne, hersey gözyorucu gelmeye basladi banasempatiksalakcinni

valla benimde gözüm cok cabuk yorulur helede 2 den fazla renk 1 den fazla desen varsa :KK1: bu tsört benide yorar ama seviyorum kendisini hepte sade olmasin dedim
hadi ben yaslandim diyekte sana ne oliii :KK1:
sagol canim yorumuna.

tutim tesekkür ederim hayatim

denmur'cum amacım hır çıkarmak değil ama yazdığın rep'e cevap vermek istiyorum.
özel mesaj butonun yok (nedenini anlamadım)
o yüzden buradan yazmak zorundayım (bunun için diğer arkadaşlardan da özür diliyorum ama bunu yapmazsam kendimi rahatsız hissedicem)
bahsettiğim yorumun buydu canım.

ayakkabın çok tuhaf rabarba bilmiyorumkismile bileklerinide odun gibi göstermiş çok hantal ayakkabı ama elbisen güzel

hantallık kısmı oke ama odun gibi kısmı kırıcı,tmm mı tatlımboshayallersmile
iyi akşamlar.

X