Bugün ne giydin? Çek görelim..

ben kimin kastedilgini biliyorum ama kimseyi rahatsız etmedigi icin birsey denmes bence

Yazmiyim dedim ama dayanamadim: bi kac keredir ayni sey kafamdan geciyor; aramizdan birisinin erkek olabilecegini düsünüyorumCADIARZU Elimde net birsey yok; sadece yazma tarzi beni süphelendirdi... dikkat edin arkadaslar...

bende merak etiimmbilmiyorumkismile

Benım adımyar
tatlım yok bence yanıldın ya erkek deıl baktım ıı ce bukadar sahtekar olamaz sanırım baya bayan seylerı merak etmıs yazmıs yanı erkek deıldır bence fazla kuskulanma optum nanakdann :)

Yazmiyim dedim ama dayanamadim: bi kac keredir ayni sey kafamdan geciyor; aramizdan birisinin erkek olabilecegini düsünüyorumCADIARZU Elimde net birsey yok; sadece yazma tarzi beni süphelendirdi... dikkat edin arkadaslar...

KK hatunlarından da bişi kaçmıyo hee kaydirigubbakcemile3

ciddi ya bi ara bende birisinin yazış tarzından süphe duydum ama ses etmedim boshayallersmile
meğer bu düşüncedede yanlız değilmişim

özellikle topiği uzaktan takip eden kişiler bunun daha iyi farkına varıyo

ama bahsettiğimiz kişi aynı değil sanırım :1ninca:

valla kızlar yanı suphelenecek bırını aramayın yanı sonucda erkeklerın dolastıgı bı sıte bu sonra uzulecegınız seyler basınıza gelmesn oturup vahlamayın resımlerınız kotu amacla kullanılabılrı yada kullanılıyo bıle nereden bılebılrsınız kı onun ıcın ona gore paylasımlarda bulunun sonra aglmayın yanı vah vahlanmayın herkez ıcın soluyorum kendım ıcınde yanı

ben kimin kastedilgini biliyorum ama kimseyi rahatsız etmedigi icin birsey denmes bence

Ben de bu yüzden direk adini yazmak istemedim; en azindan gözle görülür verdigi bir rahatsizlik yok su an (gercekten erkekse tabii)...

bende merak etiimmbilmiyorumkismile
Özelden yazdim...

Erkeklerde zaten bayan seylerine cok merakli degillermidir canim:jeyyar: Insanlarin ne kadar sahtekar olabileceklerini biliyoruz; olana bu az bilekötükedihüso

Ayni kisiden mi bahsediyoruz bilemiyorum; ama uzaktan takip edildiginde daha iyi anlasilabiliyor evetaklinialirimsmile

Ben daha fazla bu konuyla ilgili yazmiyim en iyisi; topigi gereginden fazla mesgul etmis olmiyimsempatiksalakcinni

Bravo valla ne dikkatlisin
Sözde bende okudum mesajları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…