Bugün ne giydin? Çek görelim..

xzgi canım cok tatlı olmssun . çizmelerinin aynısı bende de var cok sevıyorum bende cok uyumlu olmus canm . ay bide bugun barbiyi göremedim , dunku fotosunu da göremedim , acılmıyodu , merak ettim:KK43:
bunlarda bugunku bennn
6165.jpg

6174.jpg

6188.jpg

xzgi canım cok tatlı olmssun . çizmelerinin aynısı bende de var cok sevıyorum bende cok uyumlu olmus canm . ay bide bugun barbiyi göremedim , dunku fotosunu da göremedim , acılmıyodu , merak ettim:KK43:
bunlarda bugunku bennn
6165.jpg

6174.jpg

6188.jpg

meslektaşım...zemuszemus
kıyafetinden önce saçların dikkatimi çekti...ne güzel saçların var....

bana gelen güzel yorumlar icin cok tesekkür ederimm:)

hepiniz ayri ayri güzelsinizz.. deyipp toplu yorum yapayim..
bir üsengecliktir gidio bakalim.. idare edin garii :)

herkes ayrı ayrı şık maş hanımlar opuyorumnanaktan

askito biri sana kilo almış demiş ama ben aksini gördüm boshayallersmile biraz daha vermiş gibi. özellikle profilinde ki fotoğrafında yerimseniben sadece tek bir pozunda kıyafetin modelinden ve kabarık olmasından dolayı kilo aldığını zannetiler galiba.

bende tombikim ya savunmam lazım illa kaydirigubbakcemile3

mirmir; saçlarını, özellikle kâhkülünü çok beğendim, çok şirin a.s.
Ben de aynı bu model kâhkül kestirmek istiyorum ama kuaföre güvenemiyorum birtürlü

askitom kiyafetin yakismis, kahve ile turkuaz gibi gördüm belkide mavi ama güzel olmus renklerde ..

tatlı ruya meslektasımmm :)) çok sağol canım beğenmene sevindim
selayhuscummm tesekkurler tatlımm, bu ara eteklere taktım kafayı , sıkılanaa kadar giyerim ben şimdi :dance:
simgecim bende kahkul kestirdim aslında , kullandım biraz. sonra alnımda sıkıntı bastı bana bunlar-tatlicadiarzu- birazcık uzayınca da yana aldım böyle, maşayla dışarıya doğru kıvırınca düşmüyoda. kökü sende canım uzar nası olsa kestir bi değişikli olsun., ön tarafa şekil vermek kolay nasılsa.sadece kahkulu çok kalın kestirme yeter opuyorumnanaktan

barbicik bugun cok hanim hanimcik olmusun, durusunu sevsinler...

saç renginiz benim kendi orjinal rengim.bu saç bende bu kadar güsel duruyormu acabaa.yakışmış üzerinizdekiler.sadece botunuz gözüme iyi görünmedi.daha bir sportif bom yerine klaski olsaydı daha hoş olurdu.etek ve bluz yakışmış. kaydirigubbakcemile5

barçman ablacımm çokkkkkkkkkk şıksın herzamanki eskisi gibiii mükemmellsin.

Gülçin sarı şekerim hakkımdaki görüşlerin için çok teşekkür ederimŞeniz
Ne yazıkki ben senin koyduğun fotoları göremedim
JADE, CENNET KOKULUM BARBİVEKEN Giyimlerinizi ve duruşunuzu çok beğeniyorum:nazar:
ENDEW HeR zamanki gibi çok hoşsun:nazar:
Ama keşke o desenli elbisenin altına desenli değilde düz bir çorap giyseymişsin Çok daha hoş dururdu diye düşünüyorum

bir gün girmedim neler neler olmuş gözüm gönlüm açıldı sayenizde zemuszemus
ASKİTO hoşgeldin canım bluzununa ve tacına bayıldım :nazar:
YASWİN çok şeker görünüyorsun :nazar:
JADE yine çok zarifsin canım maşallah size nazarlardan korusun prenses kızını okadar güzelki :nazar:
CENNETKOKULUM bendede böle göz olsa yaptığım her göz makyajı böyle güzel durur,hırkanın rengini çok beğendim dogalguzellıgım ama hırkanın ortasındakı tası begenmedım :nazar:
MIRMIR meslektasım yine cok guzel ve zarıfsın tam ogretmen gıbı :nazar:
BARBİE giydiğin hiç bir kıyafeti giymem demiyorum seninde dediğin gbi tarzlarımız aynı yine çok şıksın ama kolyeni sevmedim ben hiç takı takmayı sevmiyorum ondan :1hug:
EMDEV özlemiştim seni süper bi dönüş oldu elbise çok yakışmış :nazar:
GÜLÇİN bende göremedim resimleri

sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni

:nazar: :1shok: maşallahhhh alkisalkisalkis çok zarif görünüyorsun tatlımm :asigim:

jadem herzaman ki gibi süpersin
çizmeler ve outfit süper
barçman ablamı göremedim okadar geriye gitmeme rağmen
aşkitom ve cennet kokulum herzaman şıkalr maşallah
barbie ve ken saçlarına bayıldım çok zarif bi hatunsun sende maşalah

Böyle bir güzelliği görmemek büyük kayıp olurdu herhalde :)))

Bundan önceki şık kıyafetleriniz güzel gözleriniz sade makyajınız asil duruşunuz bundan sonrakilerin teminatı olsa gerek keyifle takıp ediyorum sizi....sizleri

kızlar teşekkür ederim..
mirmircim dün fotoğraf eklemedim canım
bi gün önceki fotoğrafımıda darko için alıntılamıştım ordan görebilirsin..

Aşkito siyah beyaz gömlekli kıyafetini ve kombinini çok beğendim, ve saçların çok hoş olmuş

Mirmir seni zaten hep beğeniyorum türkan sultan :asigim:

Düş, sahalara dönmüşsün yine:asigim:, yoktun ne zamandır.bilmiyorumkismile

düüüş süpersin yaaa makyajına da bayıldım meleeğimm

buraya da uğramaz olmuşum akşam bi eteğimi dolabımda tesadüfen altlarda bulunca farkettim. hemen bi giyineyim nasıl duruyor bakayım dedim. bunu bi kere giydim bi kına gecesinde bi daha giymedim nedense....

foto büyük olmuşsa küçültürüm benim pc geniş ekran normal gözüküyor çünkü...

vavvvvakannehirakannehir ilarzu harika görünüyosunnn bayıldım sana da kıyafetlerine de opuyorumnanaktan inanılmaz zayıflamışsın ayrıca :nazar: vereliniortak

X