Bugün ne giydin? Çek görelim..

Canım dur sakin ol tatlım.olumunekankayizsmile
Ben kimsenin kapalı-açık ayrımı yaptığını düşünmüyorum. Bugüne kadar yoktu da bugün mü yapılacak. değil mi....
Tartışmanın fitilini ateşleyen arkadaşın fotoğrafını görmedim ama
Anlattıklarına bakılırsa,
Sen de olsan, sen de uyarırdın bence kuzum.yerimseniben
Ben sizin tesettürlü hanımlar topiğinize de arada bakıyorum gayet güzel paylaşımlar yapıyorsunuz, ve hepiniz, tesettürlü birinin diz boyunda etek giymesinin hoş olmayacağı yönünde davranıyorsunuz. Değil mi ?
Arkadaşlar da bu anlamda uyardılar ama kendisi kırıcı ve ters olmayı tercih etti.
Yanlış anlamanı istemedim cnm, kızma yok yere. Tımam mı ?

yaa hadi giydim diyelim altina ben corap giydikten sonra neolmus yani herkez kendine baksin

bu yapıcı açıklamandan dolayı sana kendi adıma teşekkür ederim nisancım
B&M fotoyu görmeden & lütfen bilip bilmeden üstüme gelme,rica ediyorum.

ne varmis resimde abartma lutfen tamammi konuyu acmim diye susuyorum acan yine sizsiniz sanki bikini giymisim hayret be

derdim sensin sana neoluyor kardesim sen kendin bi silkelen bence sanami dusmus tasasi

bilmem farkındamısın ama ben tekrar bi hatırlatim canım
gerçi algılayabilecekmisin dediklerimi şüpheliyim ama neyse
burası herkese açık bi forum üstelik bende bir üyesiyim
ve senden soooooooon derece rahatsız oldum ve benim gibi biçok insan
ne diye uzatıyosun, ne diye hala eleştirilere ki nazikçe yapıldı bir çoğu
agresif, antipatik şekilde yorumlar yapıyosun
derdin ne kızım senin?
arkadaşlar hepinizden özür ama gerçekten dayanamadım
en son bonny için yorum yapmıştım
şimdide bu çıktı..
hergün yeni vukuat..
tekrar özür diliyorum hepinizden

yok yav burda kapalılara ön yargıyla yanaşıldığını bende düşünmüyorum
onlarla ilgili çok güzel yorumlar okuyorum
mesela benim burda giyimini beğendiğim kapalılar ilk aklıma gelenler
bm
aybur34
nikoncan dı sanırım yanlış olmasında
hcrt
birde alyaduanın annesiydi
bir iki kişi daha vardı ama niklerini unuttum şimdi
niklerin harf yanlışları olabilir kusura bakmayın

gnydncım t-shirtini çok beğendim balımm
hayyal fiziğin çok güzel tatlım badinide çantanıda çok beğendim zaten ne giysen yakışır muhakkak ..
Arkadaşlar bencede kıyafetlerin birbiriyle uyumuna baksak biz daha iyi olur kısaymış darmış kapalı veya açıklıkta söz konusu olsa hiçbirimizi ilgilendirmez bu kişinin kendi tercihine kalmış bişey sonuçta herkesin aklı var fikri var ....a.s.

yaa hadi giydim diyelim altina ben corap giydikten sonra neolmus yani herkez kendine baksin

reyhan, inan ki neyi nasıl, ne düşünerek, hangi inançla giydiğin zerre umrumda değil.
ben sadece 'ne' giydiğine bakıyorum insanların bu topikte.

çorabın detayına filan da takılacak insan değilim.

ben sadece yanlış anlaşılacak bir durumu açıklama gayretindeyim.
durup dururken, olmadık bir şey yüzünden,

'kapalı-açık ayrımı yapılıyor!' telaşına lüzum göremiyorum. Çünkü öyle bir şey yok ve bizim forumumuzda olamaz. Bilmem ne kadar zamandır bu forumdasın? Ama olmaz yani, ben baştan söyleyeyim.
:nazar:

bebeğim kişi türban taktığında manevi dünyası ve tercihi zaten belli olmuştur.
kişinin kafası kapalı , diğer yerleri belliyse ya da açıksa eleştiririm.
çünkü bence bi şeylerin hakkı verilmeli.
kaldı ki eleştirimi de düzgün bir uslupla yaptım.
kendi uygun görmüşse tabi ki giyecek,ona lafım yok.ama buraya foto koyan insan 1cümlelik eleştiriyi kaldırmak zorundadır.
bunu göze almalıdır.
ben çok dar pantolon giyen kapalı bir arkadaşımıza da benzer bir yorum yapmıştım.
niki yanılmıyorsam betty'li bi şeydi.
bunda gocunulacak bir durum yok.
sonuçta Allah'la kendi arasında olan bir mevzu.
beni bağlamaz.
dediğim gibi burası bir paylaşım sitesi
ve buraya foto koyan insan,BEN DAHİL herkesin fikrini soruyor demektir.
ben de kırıcı olmadan fikrimi beyan ettim.

canımsınnn
benim demek istediğim hakkını vermeli diyorsun ya
işte o zaman kıyafet tarz uyum eleştirilerinden farklı bir boyuta geçiyor olay

[

reyhan, inan ki neyi nasıl, ne düşünerek, hangi inançla giydiğin zerre umrumda değil.

'kapalı-açık ayrımı yapılıyor!' telaşına lüzum göremiyorum. Çünkü öyle bir şey yok ve bizim forumumuzda olamaz. Bilmem ne kadar zamandır bu forumdasın? Ama olmaz yani, ben baştan söyleyeyim.

asla olmaz. burda kkda en sevdiğim kişilerden biri kapalıdır. onu çok seviyorum ben mesela. .
mavi..
lütfen böyle bir ayırım yok.konuyu bu yöne götürmeyelim.....

günaydın düşüncelerini tebrik ediyorum ..bir aklı başında sen varmışsın koca topikte ..valla çok tebrik ettim seni ..insanların hepsinin senin gibi düşünme vakti çoktan geldi ama maalesef henüz daha o bilince erememiş çoğu insan ...
buraya resim eklemek demek gelin benim maneviyatımı eleştirin anlamına ne zamandır geliyor hayret ettim doğrusu ..bir de resim ekledin eleştiri de kabul edeceksin denilmişya çıldırmamak elde değil ..
selam herkse ..sayfaların çoğunu okumaya çalıştım okuyamadım ..burayaresim ekleniyor diye herkesin manevi dünyası da eleştirilecekse kimse resim eklemesin ozaman ..şimdi mademki kapalılara eleştiri geliyor ben de yarıçıplak giyinen birine yahu düzgün giyin ne o öyle pavyondan çıkmış gibi giyiniyorsun mu demeliyim .yuh yani ...bu devirde hala bu kafalra şaşıyorum ..güya bilim çağı ..bu tavır açık arkadaşlardan birine yapılsa adı mahalle baskısı olur burası özgür bir ülke denirdi değilmi ama kapalılara herkes herşeyi ne kolay söylüyor...bu kdar da olmaz ..burası manevi hayatı eleştirme topiği değil anladığım kadarı ile burası elbise kombin eleştirme topiği..

bilmem farkındamısın ama ben tekrar bi hatırlatim canım
gerçi algılayabilecekmisin dediklerimi şüpheliyim ama neyse
burası herkese açık bi forum üstelik bende bir üyesiyim
ve senden soooooooon derece rahatsız oldum ve benim gibi biçok insan
ne diye uzatıyosun, ne diye hala eleştirilere ki nazikçe yapıldı bir çoğu
agresif, antipatik şekilde yorumlar yapıyosun
derdin ne kızım senin?
arkadaşlar hepinizden özür ama gerçekten dayanamadım
en son bonny için yorum yapmıştım
şimdide bu çıktı..
hergün yeni vukuat..
tekrar özür diliyorum hepinizden

sen laflarina dikkat etbence senin beynin algilamaya bilir ama bana oyle konusamazsin sen derdim sensin kizim

@tweetycim yorumun icin cok tesekkurler gelen yorumlar da o yondeydi bi caresine bakacagim artik ayakkabiyi da kotlarin altina ya da baska elbiselerle falan kullanirim

@hayyal ben cantani cok begendim canim ya cok hos bu kombi ile birazcik agir kacmis olabilir ama canta kendi basina tam benim tarzim:) bi de saclarin pek guzelmis alakasiz ama:)

@gnydncim yorumun icin tesekkurler canim neyse ayri ayri ikisi de begenildi de :)) beraber olmadilar:)) senin de t-shirtinin ustundeki o kiz resmini pek begendim :)) cok yakismis

yaa tekrar bise yaziyim ben resim koydum buraya ve begenip begenmemenizi ogrenmek istedim bu gayet normal ve bir iki arkadas yok kapaliya yakismamis dediler olabilir ama benim kizdigim nokta benim turbana yakisip yakismam degil kiyafete yorum ayy kavgaya merakli degilim boyle olmasini istemezdim oteki arkadaslardan ozur dilerim

hayyal fiziğin çok güzel tatlım badinide çantanıda çok beğendim zaten ne giysen yakışır muhakkak ..[/COLOR]

Çok teşekkür ederim canım a.s.

yok yav burda kapalılara ön yargıyla yanaşıldığını bende düşünmüyorum
onlarla ilgili çok güzel yorumlar okuyorum
mesela benim burda giyimini beğendiğim kapalılar ilk aklıma gelenler
bm
aybur34
nikoncan dı sanırım yanlış olmasında
hcrt
birde alyaduanın annesiydi
bir iki kişi daha vardı ama niklerini unuttum şimdi
niklerin harf yanlışları olabilir kusura bakmayın

Kesinlikle katılıyorum Cemre sana, ki zaten kimseyi olumsuz yanda eleştirmek için değil, iyi yönde eleştirerek onların belki mazur görün aklına gelmeyen veya es geçtikleri bazı şeyleri söyleyerek iyilikleri için çabalıyoruz...
Ayrım yapmak gibi bir lüksümüz olamaz, asla da yapmayız zaten...

ben de yeni öğrendim sayılır kuzumm dert etme :kedi:

Ay sevindim o zaman :KK1:

Tartışma ortamından 1 gün olsun şu topik sıyrılabilsin...
Sırf bu kavgalar yüzünden bu güzelim topiğe ne girmek ne de yorum yapmak istiyorum çoğu zaman...
:2:
April cim keşke herkes biraz olsun kişisel mevzularını bu topiğe taşımasa...
Ya da ona buna çatmayı hakkını aramak olarak görmese...
:bbo:

tesettürlülerin olduğu topkte bu eleştiriler hep yapılıyor. ve herkes gayet medenice,haklısın daha dikkat ederim diyor. neden burada bu oldu,anlamam mümkün değil.

X