Bugün ne giydin? Çek görelim..

rockerx, canım benim de çok sık kullandığım bir kombin yapmışsın kaydirigubbakcemile5 bu kadar olur eheheh sempatiksalakcinni
açık renk kotla siyah bluzu çok severim. :lepi: ayakkabıların çıkmamış ama açık renkse beyaz çantayla çok hoş olmuştur mutlaka
kaydirigubbakcemile5

rockerx, canım benim de çok sık kullandığım bir kombin yapmışsın kaydirigubbakcemile5 bu kadar olur eheheh sempatiksalakcinni
açık renk kotla siyah bluzu çok severim. :lepi: ayakkabıların çıkmamış ama açık renkse beyaz çantayla çok hoş olmuştur mutlaka
kaydirigubbakcemile5
ewt beyaz spor ayakkabı canım :)

Rockerx :nazar: Bluzun çok güzelmiş... Manzara ayrı güzel zaten :nazar:
Çok hoş opuyorumnanaktan

rockerx,
bluzun seninde çok hoş. bu tarz bluzlara bayılırım ben. genelde hep böyle modelleri satın alırım.

Kuzuşlarımm çok teşekkür ederimmm yaaa... sizi çok seviyorum yine çok incesinizz.. :-)
bi kaç arkadaş sölemiş doğruu ben 18 yaşında kapalı bir genç kızım ama bugüne kadar kimse
beni burda başörtüm yüzünden dışlamadıı.. özellikle ortalık karıştırmaya çalışanlar var, burdakileri
tesettürlü bayan düşmanıymış gibi göstermeye çalşıolar.. ben sizleri çok iiyi tanıyorum ve hiçbir artniyetiniz olmadığını biliyorumm.. lütfen bu oyunlara gelmeyelim o yazılanlara aldırmayın hiç muhattap olmadan kıyafetlere devammmm

rockerx bluzune bayıldım kaydirigubbakcemile2 çok hoş görünüyorsun

gnydn64 tişörtün çok tatlıı griye bayılırım zatenn :asigim:

hcrt çok hoş bir kapalı kombinin var beğendim. yüzün çok masum canım.
hayyal fiziğin çok güzel canım kıyafet uyumunu çok beğendim.
gndın64 çok şıksın maşallah. bluzun sade bi okadarda hoş
rockerx çok şık olmuşsun canım bende bu tür kıyafetleri çok beğeniyorum ama olduğundan fazla kilolu gösteriyor bu şekilde giydiğimde kilomu aldın sorularına maruz kalıyorum bende evde giyiyorum.

5050.jpg

karışık görüntü ama kusura bakmayın ayağımda beyaz converse vardı...

gndın çok şıksın maşallah.
rockerx çok şık olmuşsun canım bende bu tür kıyafetleri çok beğeniyorum ama olduğundan fazla kilolu gösteriyor bu şekilde giydiğimde kilomu aldın sorularına maruz kalıyorum bende evde giyiyorum.

ewt yaa bol oldugu ıcın noluo kız gobısımı saklıosun dıye baslıyolar kı aynaya baktıgımda gercektende oldugumdan fazla gorundugumu bılıyorum.ıste nadıren gıyıyorum bende.
saol bu arada.

hcrt cım sanada tesekkur ederım.

hcrt çok hoş bir kapalı kombinin var beğendim. yüzün çok masum canım.
gndın64 çok şıksın maşallah. bluzun sade bi okadarda hoş

sağol canımm beğenmene sevindimopuyorumnanaktan

Tutiiiiii,
Süper dergisi mi okuyorsun ?aklinialirimsmile
Ben de okurum onu çok severim :hulya: kaydirigubbakcemile5
Tarzın sana çok yakışıyor kuzum.
opuyorumnanaktan

Tutiiiiii,
Süper dergisi mi okuyorsun ?aklinialirimsmile
Ben de okurum onu çok severim :hulya: kaydirigubbakcemile5
Tarzın sana çok yakışıyor kuzum.
opuyorumnanaktan

haha nelere dikkat etmişsin valla bir ara her sayısını alıyordum artık almıyorum orda kombinler oluyordu onlara bakmak için...
teşekkür ederim cnmmm....kaydirigubbakcemile3

bu arada rockerx bluzun çok şıkkk
boshayallersmile

Son düzenleme:
X