Bugün ne giydin? Çek görelim..

ayrıca burcucummm senin de bluzune bayıldım:)
ve çok hoşsunn:)

Barbieveken elbisen cok hos:)
Kizlar sayfa takiliyo ondan onceki sayfalara bakamiyorum, umairm hepinizde birbirinden sik olmusunuzdur :)

Buda bugun ki ben, sinavlarim var haftaya kadar, o yuzden fazla giremiyorum :S
Kupelerim fazla belli olmuyor, ama onlarda badim gibi sari lar :)

Untitled-2.jpg
Çok güzel ve çok tatlısın yine ablacığım:nazar:
Dönüşün muhteşem oldualkisalkisalkis

yazlıktayım o yüzden azcıkınn paspalım sanırsam
değerlendirme yine de sizin:)
resmin misafiri de var gizliden girmiş kareye bakın bakalım hangimiz daha şık o mu ben mi naniknanik
forkk.jpg

Bence hiçde paspal değilsin
eteğin buluzun fiziğin çok güzel:nazar:
Bu arada misafirde çok tatlıymış
Bende var 2 tane misafir

UOTE]
Bence hiçde paspal değilsin
eteğin buluzun fiziğin çok güzel:nazar:
Bu arada misafirde çok tatlıymış
Bende var 2 tane misafir[/QUOTE]

saoll canımmmmmmopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

burcucum çok güzel olmuşsun, bluzüne bayıldım canım bugün ebru şallıda görmüştüm böyle bişeydi çok hoşuma gitmişti :hulya:
pepperruhi traplez çok yakışmış canım, fiziğin güzel olduğu için güzel taşımışsın sengözlerimebaksanab

geçen haftalık kısa tatilimden bir gecem arka plan on plan yakın çekim :KK1: :KK1:

,

barbi sana yorum yapmadan geçemicem.
saç, fizik, elbise, ayakkabı çok hoş yine çok şıksın.
ben esasında bu tarz ayakkabıları pek beğenmiyorum bileklerim ince belki o yüzden kendime yakıştıramıyorum fakat sende çok güzel durmuş. :teytey:

barbiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii cnm yaa fıstık gibisin:nazar::nazar:
burcu cnm o nası güzel bi fiziktir öyle,çokta tatlısın:nazar:
peperuhi fizik zaten süper ama çokta alımlısın al bi maşallahta sana:nazar:

ayy özledim resim eklemeyi,bi ara bende uğrıyim burayadelikafadulden

MERHABA KIZLAR!!! :KK3:
Düş :nazar: Sade ama hoş güzellik...
Joey Çok hoş görünüyorsun a.s.
yesilgosluMELEK ayakkabılarını sevmedim ama onun dışında çok güzel görünüyorsun :nazar:
gnydn64 canım giydiklerin sade çok ama bebişin :nazar: ve ayakkabılarının :nazar: ayrı ayrı nazar boncuğuna ihtiyacı var a.s
thejackal kotun, penyen ve üstüne giydiğin kolsuz ceket süper uyumlu :nazar: Maaşallah fizik de tam a.s
Selayhus Penyen ve üstündeki yarım cekete bayıldım... :nazar: Ceketi nereden aldın acaba? Ben de böyle bir şey arıyordum :kedi:
BarbieveKen Elbisen çok güzel :nazar: Ayakkabılarla uyumu da süper... :nazar: Çok beğendim gene seni... a.s
Burcucum :nazar: Süperrrr süperrr üstündeki mükemmel olmuş... a.s
pepperruhi eteğin ve o bluz, ayakkabılar tam bir uyumsun ya...! opuyorumnanaktan

barbim barbimm süpersin zarif ince alımlı
özellikle ayakkabılarını çok beğendimm

burcum dekoltene vuuuu diyorum :)
bluzun kalçalarını vurgulamış eee onlarda güzel görünüyor daha ne olsun beğendim canım

pepperruhi fıstık gibisinn

barbiiii elbisen çok güsellll teninin rengiii ne ara okadar yandın çok güsel görünüyosun

maix canım tatildemisin kıskanabildim valla siziii çok güsel bronzlaşmışsınızz çok güselsin sendeee

barbiiii elbisen çok güsellll teninin rengiii ne ara okadar yandın çok güsel görünüyosun

maix canım tatildemisin kıskanabildim valla siziii çok güsel bronzlaşmışsınızz çok güselsin sendeee

teşekkür ederim canım opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan aslında üstümdeki tişört tam olarak çıkmamış ama , foto çekildiğimizde hazır çekmişken koyiyim diyorum bugun ne giydim e :) tatilde değilim henüz,sınavlarım bitmedi...:eek:

burcu maix, pepperuhi ohh ohh diyorum size masallah kizlar fizikler tas kiyafetler hos :KK1:

hayyal canim ben onu pieces accessoires adinda bir yerden aldim ama bulursun buna benzer seyler cogu yerlerde satiliyor

Son düzenleme:
Hepiniz Çok Şıksınız Kızlar Ama ızninzle Bugün Gözümün Kaldığı Tek Kişi Barbi diyorumm....

Buda Bugün ben, ( Bir Görüşmem Vardı Ve Bende Böyle Giyindim, Oje Sürmüyorum Namaz Kıldığım ıçin, Özel Günlerimde Sürüyorum Ojeleri..)

DıPNOT:pantalonumda Siyah Fakat Işıktan Dolayı Rengi Tam Belli Olmamış...
4575.jpg

Bunlarda çantam ayakkabılarım ve saatim

4586.jpg

Son düzenleme:
10rsh2f.jpg

zlf4zq.jpg

buyrun kızlar ama bugune aıt deıl bu resım bıkac gun onceye aıt.
usendım wala bugunkını pcye aktarmaya :KK43:

X