Bugün ne giydin? Çek görelim..

kkontes giyim tarzın çok hoşuma gidiyo:lepi:
günaydınım o gülüşüne kurban rabbim hep güldürsün en çok ayakkabılarını ve ipeğimi beğendim:nazar:
yeşilgözlümelek çantana bayıldım aslında ben kotunu beğendim sadece üzerine pembe giydiğin için uyumsuz olmuş gibi toprak renkleri ve siyah çok daha güzel yakışır pantolona:lepi:
düş pantolonun ve badinin rengini çok beğendim:lepi:
joey pantolon kesimin çok güzel:lepi:
thejackal çok çok beğendim heleki yeleğini :lepi:

[B]rockerx seni şimdi gördüm tişörtün çok güzelmiş kotunun rengi ve kesimide süper bu kombinini çok beğendim:lepi:[/B]

Son düzenleme:
selayim selayimm yerim ben senin o Paşa'nı
gel tanıştıralım benim yaramazla. Çok yaklslkli olmuş annesi yaa
maviler çok yakışmış

Sende pek hossun yani:)

kendi yüzümü kapiyordum esim kendini kapiyorsun madem oglumuda kapa oda bir kisilik dedi :KK1:
Ayy yerim ben onu Yüzünü kapatsanda o kişiliğin tatlılığı meydanda:nazar::asigim:
Hee bu arada oğluna bakmaktan seni göremedim bile
Ama göz ucuyla gördüğüm kadarıyla çok hoşsun SELAYHUSUM:nazar:

thejackal cok tatlı olmussun canım altındakı tayt degıl sanırım pant dımı tayt olsa daha guzel olrdu cnm ama bolede cok hos yelek ve tısortun cok hos

thejackal bende tısortun we pantlnunu cok begendım.yelek sewmıyorum ne bılım yakıstıramıyorum kımseye:)

çok hoş ben yelek seven biri olduğum için yeleğinide çok beğendim:nazar:

kkontes giyim tarzın çok hoşuma gidiyo
günaydınım o gülüşüne kurban rabbim hep güldürsün en çok ayakkabılarını ve ipeğimi beğendim:nazar:
yeşilgözlümelek çantana bayıldım aslında ben kotunu beğendim sadece üzerine pembe giydiğin için uyumsuz olmuş gibi toprak renkleri ve siyah çok daha güzel yakışır pantolona:lepi:
düş pantolonun ve badinin rengini çok beğendim:lepi:
joey pantolon kesimin çok güzel:lepi:
thejackal çok çok beğendim heleki yeleğini :lepi:

[B]rockerx seni şimdi gördüm tişörtün çok güzelmiş kotunun rengi ve kesimide süper bu kombinini çok beğendim:lepi:[/B]

kızlar güzel yorumlarınıs için teşekkürler hepinisin zevkine güveniyorum yakışmayan şeyleri söylemenis hoşuma gidiyor:eek:lmaz:

bu arada bende tam bir yelek hastasıyım merak edenler için üzerimdeki yelekle t-shırt birleşik (gerçi ben onu bağlantı yerinden kestim yeleği farklıda kullanabilmek için) sempatiksalakcinni

barçman ablacım, ayburum çok teşekkür ederim güzel yorumlarınıza
çok mutlu oldumm

the jackal ve selayım
fiziklerin maşallahı varr :nazar:
kıyafetlerde çok yakışmışşş canlarımm

selayhus tam benim tarzım spor olmuşsun.çok yakışmış..oğlunda çoookk şirin.ne kadan güzel gülmüş.Allah bağışlasın...

kendi yüzümü kapiyordum esim kendini kapiyorsun madem oglumuda kapa oda bir kisilik dedi :KK1:
:roflol: ben onun kişiliğini yerim yerim ısırırm yanaklarından küçük adam tabi o annesi onu da kapat yav sırnaşık şey sen de çok güzelsin selayhusum tişörtün çok hoş

thejackal canım oğluşun ne tatlı ya görünce tonton yanaklarını sıkmak geldi içimden.Bu arada doğum yapmana rağmen fizik süper.tarzında hoşuma gidiyor.

thejackal ve selayhus arkadaşlarımdan özür diliyorum karıştırdım yukarıda ki msj selayhusa ait thejackala da yazıcaktım msj iş te çalışırken aceleden karıştırdım canlarım kusuruma bakmayın :kedi:thejackala canım yeleğini bende beğendim pantolonun benzeri bende de var çok zarif göstermiş seni.

rockerx kıyafetlerin çok hoş ayakkabın la tuniğin birbirine çok uymuş canım. kkontess yarasa kollu kıyafetleri başkalarında çok beğeniyorum fakat kendim giymeye cesaret edemiyorum yakışmaz diye canım güzel durmuş.

buda bendenn kaydirigubbakcemile2

dsc00888ao.jpg

dsc00950g.jpg

çok biyendim çok ho$ olmussun opuyorumnanaktan ama beyaz boleronu pek biyenmedim bilmiyorumkismile

Selayhus oglu$un nekadar tatli yaaa bayildim bayildimmm akannehir ma$allah ona :nazar:

X