Bugün ne giydin? Çek görelim..

Sağol Gamzecim.Evet fazla giymiyordum yaz geldi daraldım valla dedim biraz değişiklik yapayım :) evet hep dibimde hep dibimde kendisi :KK1:
Pembe sana çok yakışıyo canım bi elbisen vardı bi ara paylaşmıştın resmini yanlış hatırlamıyosam oda pembe tonlarındaydı sanırım onuda giysene bi ara ya yakışmıştı çok yerimseniben

Bilmemmi dibinden ayrıllmazz bilmemmmiiiii opuyorumnanaktan

teşekkür ederim tatlım kaydirigubbakcemile5 yavrum pembeli bi elbisem hiç olmadı benimmkaydirigubbakcemile3 allahmı konuşturdu pembe elbisemi alcam yoksaa :KK1::KK1:

Bilmemmi dibinden ayrıllmazz bilmemmmiiiii opuyorumnanaktan

teşekkür ederim tatlım kaydirigubbakcemile5 yavrum pembeli bi elbisem hiç olmadı benimmkaydirigubbakcemile3 allahmı konuşturdu pembe elbisemi alcam yoksaa :KK1::KK1:

hehe hasan kuzu kaydirigubbakcemile3
gamzecim o zaman ben renklerini karıştırdım 3-4 hafta önce diz hizasında çok hoş bir elbise paylaşmıştın ondan bahsediyorum

bu haftasonu ben kızlar
3008.jpg

todisch cok uyumlu olmusun canim herseyinle
gamzebelinay bu kombinine daha önce yorum yapip begendimi söylemistim :KK1:

hanturks canim cok uyumlu olmusun babetlerinle tsört rengi ne hos.. sen kistan beri kilo verdin demi ?? banami böyle geliyor yoksa :KK1:

hehe hasan kuzu kaydirigubbakcemile3
gamzecim o zaman ben renklerini karıştırdım 3-4 hafta önce diz hizasında çok hoş bir elbise paylaşmıştın ondan bahsediyorum

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 sanırım hafıza kaybı geçiriyorummm valla hatırlayamadım neyse dolabıma bi girim bakimm yada sen gel bigün karıştıralım beraber dolabı opuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5

hasan kuzu oluyorsa sende doğal olarak abiye konumuna diriyorsun tabiside sositososito

selayhus teşekkür ederim tatlımolumunekankayizsmile

todisch cok uyumlu olmusun canim herseyinle
gamzebelinay bu kombinine daha önce yorum yapip begendimi söylemistim :KK1:
hanturks canim cok uyumlu olmusun babetlerinle tsört rengi ne hos.. sen kistan beri kilo verdin demi ?? banami böyle geliyor yoksa :KK1:
çok sağol selayhuscum, aslında çok kilo veremedim ama kışın yayılanları yazın biraz topladım galiba kaydirigubbakcemile3

bayanlar tek tek alıntı yapmak istemedim hepiniz çok şıksınız...

jadecim ne kadar güzel bir haber bu allah sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin cnm...

kız gamze stada öyle gidilirmi niye forma giymedin ???
siyah beyaz giyseydin bari
QUARESMA QUARESMA oley oley oleeeeeeeeeeeeeey ...

hanturks ; çok tatlısın seeenn..... :asigim:

Gamze_Belinay ; tamam canım barışmamızın şerefine bigün gelirim karıştırırz dolapları hehe kaydirigubbakcemile3

kız gamze stada öyle gidilirmi niye forma giymedin ???
siyah beyaz giyseydin bari
QUARESMA QUARESMA oley oley oleeeeeeeeeeeeeey ...

yavrum çaktırmaaa ben aslında 26 senedir fenerbahçeliyimdir, fakat gün içinde kuzenlerle hep beraber eğlendik ve onları yarı yolda bırakmak istemedim bi delilik yaptım ve bende girdim stada 4 gibi girdik 7:30 gibi çıktık ve ben tüm marşları ezberledim :KK1: en çokta formanda ter dökmeye geldim marşını :KK1: doğal olarak formam yoktu ama kuzenimin teki boynumda gördüğünü aniden takıverdi kaydirigubbakcemile3
hanturks ; çok tatlısın seeenn..... :asigim:

Gamze_Belinay ; tamam canım barışmamızın şerefine bigün gelirim karıştırırz dolapları hehe kaydirigubbakcemile3

heeeeee herzamanki gibi bi dağıtalım ortalığı kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

[]

tek kelimeyle mükemmel hanımefendi dozunda bi şıklık daha ne diyeyim brawo diyorum. çok ama çok yakışmış

Son düzenleme:
yavrum çaktırmaaa ben aslında 26 senedir fenerbahçeliyimdir, fakat gün içinde kuzenlerle hep beraber eğlendik ve onları yarı yolda bırakmak istemedim bi delilik yaptım ve bende girdim stada 4 gibi girdik 7:30 gibi çıktık ve ben tüm marşları ezberledim :KK1: en çokta formanda ter dökmeye geldim marşını :KK1: doğal olarak formam yoktu ama kuzenimin teki boynumda gördüğünü aniden takıverdi kaydirigubbakcemile3

heeeeee herzamanki gibi bi dağıtalım ortalığı kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

hee o zaman tamam ben BJK li sandım seni ondan ok o zaman tamam ...
bizim marşlarımız güzeldir evet...
:lepi:

jadem cok sevındım bu guzel habere hayırlıı olsunn

Jade cim hamileymişsin.Çok sevindim.

Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah :Saruboceq:

Zaten çok güzelsin.Hamilelikte ne kadar yakışır kimbilir opuyorumnanaktan

jadecim ne kadar güzel bir haber bu allah sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin cnm...

Kızlar hepinize iyi dilekleriniz için çok çok teşekürler..Öpüyorumm hepinizi..
Allah isteyen herkese nasip etsin opuyorumnanaktan

todish eşarbın hariç güzel bir uyum yakalamışsın eşarbın fazla koyu kaçmış sankibilmiyorumkismile
hantürks çok cici olmuşsun çok beğendim tacında çok tatlı duruyor
gamze seni geçiyorum manken qarı , aynı kıyafet yine kötükedihüso

aslında tayt degil tam o ya strec kot gibi birsey bide mavi zaten cıkmamaıs renk tamkaydirigubbakcemile3

Aslihasan cok guzel olmusun, resimlerin cok dogal cikmis:)
Moon: Fizik super canim! sakin bozmaa!
todisch: Neguzel biryermis orasi yahu, cicekler falan super! Kapali bir bayan olarak cok guzel giyinmisiniz:)
Hanturk: babetlerin,pantolonun ve badin, uyum cok hos :)
Gamze_belinay bu arada ben seni unutulmaz dizisindeki eda ya cok benzetiyorum :)

Resmime yorum yapan bayanlara cok tesekkur ediyorum, sizlerde cok guzelsiniz :)

:kedi: ayy canım benim o senin tetlılığın ya...

yerim seni Şeniz

Aslihasan cok guzel olmusun, resimlerin cok dogal cikmis:)
Moon: Fizik super canim! sakin bozmaa!
todisch: Neguzel biryermis orasi yahu, cicekler falan super! Kapali bir bayan olarak cok guzel giyinmisiniz:)
Hanturk: babetlerin,pantolonun ve badin, uyum cok hos :)
Gamze_belinay bu arada ben seni unutulmaz dizisindeki eda ya cok benzetiyorum :)

Resmime yorum yapan bayanlara cok tesekkur ediyorum, sizlerde cok guzelsiniz :)

teşekkür ederim canım Şeniz

X