Bugün ne giydin? Çek görelim..

masallah kizlar hepinizde cok hossunuz
burcuburcum cok seker olmusun yine, mavi26 tsörtün cok tatli canim..
kar sende hergün ayri yerine uygun olmusun
thejackal renklerin cok güzel sali takmasaydin yada keske yeleginin renginde sade olsaydi cok daha güzel olurdu canim

Son düzenleme:
thejackal yeleğin ve fların çok uyumlu canım..Şapka çok şeker göstermiş :nazar:

Burcucum opuyorumnanaktan ayakkabı ve çanta uyumun bi harika :lepi: çok beğendim.
Normalde yeşil renk pek tercihim değildir ayakkabı ve çantada ama sende görünce hoşuma gitti :KK3:

Kar canım ben seni kapalı sanıyordum :kedi:

Çok hoş pozlar bunlar..Etekli olanı sevdim en çok da..opuyorumnanaktan

aslıhasan saol canım benimopuyorumnanaktan
evet melisdeniz kestirdim ya degisiklik olsun dedik:) bide saclarımın ucları cok kırılmıstı ondan :bbo:

Kar canımmm çok tatlısın arkadaşım hepside ayrı yakışmış maşallah sana:)

Hepiniz harikasınız kızlar valla Allah nazardan saklasın KK güzellerimizi...

2068.jpg

2070.jpg

alıntı olmazsa sevinirimopuyorumnanaktan

Gözüme takılanlardan birkaçını yazacağım hemen...
:1hug:
Moon harika gene... :nazar:
Kar :nazar: (Zayıfladın mı acaba? :uhm: Süper olmuşsun ama canım a.s)
Hicret :nazar: (Ama gömlek yerine penye tercih et canım...)
Burcucum :nazar: (Fiziğin çok hoş a.s)

jade normalde de hoş giyiniyorsun ama diyebilirim ki en çok beyazlı kombinini beğendim. sanki çocuk doğurmuş bi kadın değilde daha 20 lerde bi genç kız edası var maşallah diyorum :)
kaydirigubbakcemile3 bir çocuk doğurmuşş ve bir tane daha doğuracak olan bir kadın gibim değilim dimii ...:kedi: sempatiksalakcinni
Çok saoll tatlımmm opuyorumnanaktan

moon, çok şekersin canım...opuyorumnanaktan
Düş*, kuzum senin dekolteni nirde olsa tanırım :)) sempatiksalakcinni bir gün bulcam seni yaşadığın şehirde bak görürsün. aklinialirimsmile kaydirigubbakcemile3 Çok güzelsin canım bence zayıflama derim...zaten çok kilo vermiştin. zor aldın bu kiloyu, sonra benim gibi ipin ucu kaçar gibi oldu sanırsam -tatlicadiarzu-
Tiwitty...eteğin harika. fiziğin de öyle! opuyorumnanaktan
jade, çok hoşsun tatlım!

Çok beğendim canlarım sizi...
:lepi:
Saol bitanemm opuyorumnanaktan

moon hoşgelmişsin aklinialirimsmile
elbisen çok güzel sana da çok yakışmış :KK3:

hcrt çok şekersin canım o şirin yüzünü yirimm opuyorumnanaktan
çok rahat görünüyorsun böyle cokacimcoook

şu kızın kendini bu halde boyamasına da hastayım sırnaşık şeysırnaşık şey
mavi ne marka ruc, far kullanıyosun bacım sempatiksalakcinni
kesinlikle çok şıksın
o tasarım topuhlu ayakabını yirinŞeniz cesaret edip giyemesem de çok beğendim, çok şık bayanssulusmile

düş bluzuna, pantolonuna ve ayakkabılarına bayıldımm :KK3: çok güzel görünüyorsun yine kaydirigubbakcemile5
ayrıca son fotondaki senin ve arkadaşının bodysini çok beğendim bayanssulusmile

jadecimm ben de görememiştim fotonu, alıntıda gördüm herzaman ki gibi müthişsin bibeğim Şeniz yeleğine hele bittimmm olumunekankayizsmile

çok cool görünüyorsun aşkito usulü ten püen aklinialirimsmile

tivitim benimm kesinlikle bayıldımm çok hoşsun, şikerimm benim Şeniz
omuzunda zincir gibi görünen ne tür bi askı bilmiyorumkismile

iyi ki koymuşsun güzelim sen ne hoşsun öyle delikafadulden
çok beğendim, devamını beklerim :KK3:
o şirin oğlunu da yerim maşallah ona da opuyorumnanaktan
Çok teşekkür ederimm canımmm...mutlu oluyorum güzel sözlerinizee opuyorumnanaktan
monn şaçalrını kestirdinmi sennn elbisene bayııldımbilmiyorumkismile
ve jade beyaz giymek cesaret ister harikaın canımmopuyorumnanaktan
Teşekkürler canım benim opuyorumnanaktan

Burcucumm ; bence saçların gayet hoş gözüküyor ... :asigim: yeşil ayakkabıların ve çantana bayıldım kemerinle beraber süper bi uyum yakalamışsın maşallah :nazar:
Siyahlı kombinasyonunda çok sevdim :lepi:

Kar ; her halin çok güzel ya albüm gibi olmuş gezi günlüğü gibi süper valla :lepi:

Thejackal ; beyaz badi ve pembe yelek çok hoş..şalda değişik olmuş ama tek renk bir şey olsaydı daha iyi olurdu çünkü sanırım tam pembe değil rengi kareli olduğu için ben resimdende öyle görmüş olabilirim. şalsızda gayet hoş olurdu ama tabi şalda senin tercihin olmuş oda güzel olmuş canım..Oğlunla olan foto çok güzel ya.. Orda çok şıksın fazlasıyla beyendim :lepi:

HcRt_ ; Çooook şekersin sen ama yaaaa....... :asigim:

Mavi26 ; Ohh spor spor kaydirigubbakcemile3 en güzeli valla rahat rahat yerimseniben

Rabarba ; Her ne kadar ayakkabıların bnm tarzım olmasada elbisenin rengine ve tarzına uyması açısından hoş olmuş beyendim cnm yerimseniben

Joey ; Beyaz yakışmış canım valla oh inceciksin bide ne güzel :kedi:

Düş ; Ben bu kızı beyeniyorum ya :asigim:

Twetty84 ; Canım ba-yıl-dım...!! :lepi: Kolyen...Eteğin..Badin..Topuklu Ayakkabıların...Süpersinnnn.... Nereye gidiyodun kız :jeyyar:

ASkiTo ; Yine yapmışsın yapacağını... yerimseniben On numarasın :lepi:

Mavi ; Ayy mavilerde çok yakışmışş nikide mavii oyy ooy fıstıkk... :asigim:

Moon ; Hastayım senin şu pozlara kaydirigubbakcemile3 elbise yakışmış canım.. yerimseniben

Jade ; Yerim seni benn tatlılığa bakk Şeniz Kızında sana çekmiş valla he..Boşuna dememişler anasına bak kızını al diye :KK1:
Bağa çekmişş dimiii :asigim: Şeniz
Saol tatlımm benimmm eminim seninde kızın olursa annesi gibi şeker çıtı pıtı bişey olur opuyorumnanaktan

Bu arada thejaccal'ı,moon'u,düş'ü,twety'yi,aslıcımı çokk beğendimmm opuyorumnanaktan

jade hamile misin yoksa delikafaduldendelikafadulden fisfisfis :kedi:
yoksa niyet mi var aklinialirimsmile olumunekankayizsmile

jade hamile misin yoksa delikafaduldendelikafadulden fisfisfis :kedi:
yoksa niyet mi var aklinialirimsmile olumunekankayizsmile
Niyet epeydir vardı kaydirigubbakcemile3
hamileyim canım ama daha çok yeni 5 haftalık Şeniz
Kızıma kardeş geliyo hayırlısıyla inşallahh :Saruboceq:

tebrik ederim canım delikafadulden Şeniz
Allah gönlünüze göre versin, sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canımm olumunekankayizsmile :Saruboceq:

kızlar bayagı uzun suredır gıremıyorum hepınızı cok ozledım ınternet baglantımız kesık duzelınce hasret gıderırız hepnıze kucak dolusu sevgıleropuyorumnanaktan

aslıhasan goze hos geliyor taytta yakısmıs ben begendimopuyorumnanaktan
teşekkür ederim moon opuyorumnanaktan

Saol tatlımm benimmm eminim seninde kızın olursa annesi gibi şeker çıtı pıtı bişey olur opuyorumnanaktan

Bu arada thejaccal'ı,moon'u,düş'ü,twety'yi,aslıcımı çokk beğendimmm opuyorumnanaktan

evettt annesi gibi çok şirin oda :asigim: 5 haftalık minik bebecikte eminim annesi gibi olucak ooyy... :kedi:
teşekkür ederim bnde cnm :1hug:

tebrik ederim canım delikafadulden Şeniz
Allah gönlünüze göre versin, sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canımm olumunekankayizsmile :Saruboceq:
Çok saol canım benim :1hug:
kızlar bayagı uzun suredır gıremıyorum hepınızı cok ozledım ınternet baglantımız kesık duzelınce hasret gıderırız hepnıze kucak dolusu sevgıleropuyorumnanaktan
Bizdende sanaaa opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

teşekkür ederim moon opuyorumnanaktan

evettt annesi gibi çok şirin oda :asigim: 5 haftalık minik bebecikte eminim annesi gibi olucak ooyy... :kedi:
teşekkür ederim bnde cnm :1hug:
eyvahedigeldismile:kedi::kedi: Şeniz
tatlımm benimm işallahhh :Saruboceq:

kaydirigubbakcemile3 bir çocuk doğurmuşş ve bir tane daha doğuracak olan bir kadın gibim değilim dimii ...:kedi: sempatiksalakcinni
Çok saoll tatlımmm opuyorumnanaktan

Saol bitanemm opuyorumnanaktan

Çok teşekkür ederimm canımmm...mutlu oluyorum güzel sözlerinizee opuyorumnanaktan

Teşekkürler canım benim opuyorumnanaktan

teşekkür ederimm bayanssulusmile
anaaaa hayırlı olsun kaydirigubbakcemile3 ben anlamıştım zaten hafif kilo falan alınmış :KK1: gözünüz aydın canım inşallah sağlıkla kucağına alırsın hihoyyyt

aslı ve moon ikinizede tayt süper olmuş :lepi: moon kaçırcaklar anam senii :1shok: :nazar:

moon sen zayıfladın mı geçen seneye göre banamı öyle geliyor? yok yok baya bi zayıflamışsın sanırım...mikemmelsin..

X