Bugün ne giydin? Çek görelim..

teşekkür ederimm bayanssulusmile
anaaaa hayırlı olsun kaydirigubbakcemile3 ben anlamıştım zaten hafif kilo falan alınmış :KK1: gözünüz aydın canım inşallah sağlıkla kucağına alırsın hihoyyyt

aslı ve moon ikinizede tayt süper olmuş :lepi: moon kaçırcaklar anam senii :1shok: :nazar:

sağol canım opuyorumnanaktan

kacırsınlar twetty84 pisman olurlar kaydirigubbakcemile3
evet biraz zayıfladım eliznil:sinifsinif: eriyorum gunden gunekaydirigubbakcemile3

[B]jade gözün aydin canim ne güzel bir haber bu :)

moon fizigini konusturmusun yine :KK1:
aslihasan sanada tayt güzel olmus babetlerinde hos [/B]

AAAAA cennetkokulum gelsmis hosgelmis, özlettin kiz kendini ,daha dün senden konustuk acaba nerelerdeki bu kiz diye ?? aman sorun baglantida oslun sizde bisey olmasinsa

Bende Geldiiiimmm, C.tesi Günü Tophane keyfinden sonra kuzenlerle beraber beşiktaşa stda giderken ve staddaki fotolarımız,Quaresma imza günü kaydirigubbakcemile3

2562.jpg

thejackalçok hoş olmuşsun canım, yeleğini ve şapkanı beğendim
burcucumyeşil ayakkabı ve çantan çok hoşmuş canım
moongayet sadesin, ama tayt sana çok yakışıyor
aslıcımsana da tayt çok yakışmış, hoş olmuşsun canım
gamzecimkırılma canım nolur ama bişey dicem burdakilerin neden sana farklı şeyler koy dediğini şimdi anladım canım bişeyi beğendimi canı çıkana kadar giyiyosun galiba, biraz farklı kombinler yapıp koymaya çalışmalısın bence

çok gecmıse gıdemedım yorumlardan
ahh ahh melıkecım olsaydıda alıntı yapıp toparlasaydı resımlerı :KK1:
gorduklerım hadarıyla mooncum ve aslıhasancım cok guzel olmussunuz
kar sende oyle hem cok guzel hemde hep yerıne gore gıyınmıssın
jadem cok sevındım bu guzel habere hayırlıı olsunn
cennetkokulum merak edıyordum senıde nerelerdesın dıye ınsallah hemen duzelır baglantın

gamzecimkırılma canım nolur ama bişey dicem burdakilerin neden sana farklı şeyler koy dediğini şimdi anladım canım bişeyi beğendimi canı çıkana kadar giyiyosun galiba, biraz farklı kombinler yapıp koymaya çalışmalısın bence

evet tatlım bişiiyi beğendimmi yeni aldımmı canını çıkartana kadar giyiyorumm teşekkür ederim düşüncen için...

thejackalçok hoş olmuşsun canım, yeleğini ve şapkanı beğendim
burcucumyeşil ayakkabı ve çantan çok hoşmuş canım
moongayet sadesin, ama tayt sana çok yakışıyor
aslıcımsana da tayt çok yakışmış, hoş olmuşsun canım

teşekkürlerimi sunuyorum tatlım opuyorumnanaktan

çok gecmıse gıdemedım yorumlardan
ahh ahh melıkecım olsaydıda alıntı yapıp toparlasaydı resımlerı :KK1:
gorduklerım hadarıyla mooncum ve aslıhasancım cok guzel olmussunuz
kar sende oyle hem cok guzel hemde hep yerıne gore gıyınmıssın
jadem cok sevındım bu guzel habere hayırlıı olsunn
cennetkokulum merak edıyordum senıde nerelerdesın dıye ınsallah hemen duzelır baglantın

çok sağol canım opuyorumnanaktan

tesekkur ederim hanturksopuyorumnanaktan
gazme_belinay beyazlar cok yakısmıs

Son düzenleyen: Moderatör:
teşekkür ederim mooncum, bende senin taytlı halini ve fiziğini çoooook beğendimm..

Aslıcım sende çok şeker olmuşsun ilk kez taytla görüyorum senii :) hasanda çıkmış yandan yandan :))

dün fırtınadan bihaber olarak büyük adaya gezmeye gittik nişanlımla..
vapura bindik ne kadar sıcak yahu biraz ezse diyordum -ki 1 dk içinde fırtına çıktı.. (başka birşey dileseydim olacakmış :p)
panik ve korku içinde geçen 30 dakikalık vapur gezisi ömrümün 3 yılını aldı götürdü huh
ama öncesinde adalarda bir tur attık,güzeldi..

dün böyle giyindim..
çantamla ayakkabımın renkleri aynı fakat flash farkı olsa gerek farklı çıkmış.. gerçi tam rengini iki fotoğrafta vermemiş ama çantamın rengi esas olan..

todo1copy.jpg

Son düzenleme:
Moon bayanssulusmile fiziğine diyecek söz bulamıyorum bu kadar mı olur.Elbiseler daha kilolu gösteriyor ama seni bol oldukları için.

Pantol fiziğini tam belli etmiş..

Aslıhasan profilinize de koymuşsunuz nişanlınızla olan resminizi rabbim nazarlardan saklasın :nazar:

Allah tamamına erdirsin inşallah :Saruboceq:

Mor rengi herzaman yakıştırmışımdır bayanlara.Size de çok yakışmış.

Gamze Belinay canım sen de çok şeker çıkmışsın baya hareketli bi yapın var sanırsam sempatiksalakcinni kaydirigubbakcemile2

Aksesuarlarınla tam bir bütün içindesin kaydirigubbakcemile5

Jade cim hamileymişsin.Çok sevindim.

Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah :Saruboceq:

Zaten çok güzelsin.Hamilelikte ne kadar yakışır kimbilir opuyorumnanaktan

todisch cok guselmis uzerindeki ya tam benlikopuyorumnanaktan
tesekkur ederim mavi elbise giyince zaten zayıfım icinde kayboluyomsempatiksalakcinni

Todisch siz de çok sıksınız..

Bayılıyorum şöyle uyumlu giyinen kapalı bayanlara ne güzel.kaydirigubbakcemile5

Ben de kapalıyım canım buarada opuyorumnanaktan

Elbisenizin içindeki badiyi elbisedeki renklere ne güzel de uydurmuşsunuz.boshayallersmile

Pantalonunuz ayakkabı çantalarınız ayrı bir uyum içinde zaten vereliniortak

Şal modeli eşarplar moda bu yaz.Çok yakışmış size de.Ben de aldım 2-3 tane bu modellerden ama bi de bağlamayı becerebilsem sempatiksalakcinni

Bu şalın eni baya geniş olmalı ikiye katlamışsınız sanırım dimi fisfisfis

Buarada eklemeyi unutmuşum...Elbiseniz belinize tam oturmuş.Bol da değil dar da..Bu da üzerinizdeki kyafetin ne kadar güzel yakıştığını gösteriyor bana göre..

Son düzenleme:
[Gamze Belinay canım sen de çok şeker çıkmışsın baya hareketli bi yapın var sanırsam sempatiksalakcinni kaydirigubbakcemile2

Aksesuarlarınla tam bir bütün içindesin kaydirigubbakcemile5

Doğru analizzz kaydirigubbakcemile5 Fazlasıyla hareketliyim kıpır kıpırımdrrr kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 hele o gün bayağ bi dağıttım desem yeridir
:KK1: teşekkür ediyorum canım opuyorumnanaktan

teşekkür ederim mooncum, bende senin taytlı halini ve fiziğini çoooook beğendimm..

Aslıcım sende çok şeker olmuşsun ilk kez taytla görüyorum senii :) hasanda çıkmış yandan yandan :))

Sağol Gamzecim.Evet fazla giymiyordum yaz geldi daraldım valla dedim biraz değişiklik yapayım :) evet hep dibimde hep dibimde kendisi :KK1:
Pembe sana çok yakışıyo canım bi elbisen vardı bi ara paylaşmıştın resmini yanlış hatırlamıyosam oda pembe tonlarındaydı sanırım onuda giysene bi ara ya yakışmıştı çok yerimseniben

Aslıhasan profilinize de koymuşsunuz nişanlınızla olan resminizi rabbim nazarlardan saklasın :nazar:

Allah tamamına erdirsin inşallah :Saruboceq:

Mor rengi herzaman yakıştırmışımdır bayanlara.Size de çok yakışmış.

Teşekkür ediyorum amin canım sağolasın.
Aslında moru hiç sevmezdim ama nişanlığımı ilk denedim ve mordu nişanlığım.Çok beyenerek almıştım.Nişanımdan beri moru seviyorum :KK1:

todisch ; çok şekersin Şeniz

X