Bugün ne giydin? Çek görelim..

günaydın kıslar

alıntı yapıp görüntü kirliliği yapmak istemedim bana yorum yapan arkdaşlara tek tek teşekkürediyorum

Kızlar yorumlar için hepinize çok çokk teşekkür ederim.
Gerek burdan gerek replerle çok saolun opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

çok hoş bir tarz.çok yakışmış size..

:kedi: opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

LİLYUM85 ve MAVİ elbiselerinize bayıldım
Sizede çok yakışmış
BM= Siyah beyaz kombinin süper olmuş ablacığım

teşekkürederim barçman ablacığım :)

jade m- şimdi gördüm resmini süpersin canım ya yeleğini ve pantolonunu çok beğendim
fiizğin çok güzel maşallahhhh

JADE= her zamanki gibi özenli giyinmişsin ve güzel fiziğine kıyafetin cuk oturmuş
BELİNAY Sürekli aynı şeyi yapıyorsun
Fikir soruyor Sonrada öneride bulunanlara tersleniyorsun
Sorma o zaman ablam engin zevkinle istediğin kıyafeti giy

lilyum elbisene bayıldım.. sanada müthiş yakışmış.. hcrt çok uyumlu giyinmişsin çok beğendim valla: ))))

bi donus yaptım o sırada cektisempatiksalakcinni artis durmusum ascıkkaydirigubbakcemile3

alıntı olmazsa sevinirimopuyorumnanaktan

teşekkürederim barçman ablacığım :)

jade m- şimdi gördüm resmini süpersin canım ya yeleğini ve pantolonunu çok beğendim
fiizğin çok güzel maşallahhhh

Sonunda görebildin demek canımm...
Çok saol hayatımm hihoyyyt

Ablacım çokk teşekkürler yorumlarını bizden esirgemediğin için vereliniortak opuyorumnanaktan Şeniz

lilyum elbisene bayıldım.. sanada müthiş yakışmış.. hcrt çok uyumlu giyinmişsin çok beğendim valla: ))))

kızlarr çok teşekkür ederim.. normalde etek giymeyi pek sevmem ama bu kombini çok beğndi herkes artık hep giyerimm...

bugün sabahtan dışardaydım sonra dayanamadık geldikk sıcaktan
böyleydim beğencekmisinizz bakalımm

kıslar resim url lerini facebooktan aldığım içni resimleri kesemiyorum.. gözüken mamalar için özür dilerim sempatiksalakcinni

Son düzenleme:
hcrt renk uyumu super spor bir hava vermis giydiklerin cok hos bu arada yuzun cok sevimli:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…