Bugün ne giydin? Çek görelim..

ahaa Haribo hicrette gelmişşş
pembikler ne çok yakışmış öyle zaten şekerdin eycene bal olmuşunn tatlımm)
bi tek kemer olmamış onu da takmazsın artık )

ahaa Haribo hicrette gelmişşş
pembikler ne çok yakışmış öyle zaten şekerdin eycene bal olmuşunn tatlımm)
bi tek kemer olmamış onu da takmazsın artık )
cnm bwenimm uzun bi süre sonra foto ekleyesim geldiii .. çok teşekkür ederim balımm
ayy maşallah ya hcrt ne kadar hoşsun.. çok pozitif bakışların var.. pembe sana çok yakışmış...

eşarbını çok beğendim bu arada.. çok güzel.. ve sana çok yakışmışşş.

sağol cnm benimm.. o senin güzel bakış açınn..

hcrt kemer disinda uyumun güzel olmus esarbinda gri ve pembe cuk oturmus tabiri caiizse sadece kemer disinca hersey güzel uyumlu, gözlerinde civil civil bakmis

Son düzenleme:
oooo twettyy ne şeker olmuşsun incecik

jade çok zarifsin

B&M NE HOŞ BİR KOMBİN OLMUŞ

yaaa kızlar hepinizde çok zarifsiniz imrendim valla benim kilolar başım dertte bir göbek var sormaıyn heryere benden önce gidiyor.kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3hiç birinizde göbek yok maşallah.

jade çok zarifsin

yaaa kızlar hepinizde çok zarifsiniz imrendim valla benim kilolar başım dertte bir göbek var sormaıyn heryere benden önce gidiyor.kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3hiç birinizde göbek yok maşallah.

teşekkürederima.s.
bendede var göbek aslında az bişey sempatiksalakcinni dar badilerde daha güzel meydana çıkıyo kendileri :KK1:

HcRt ayyy başörtüne bayıldım bana göndersene. bu arada sana çok yakışmış. çok hoş brisin maşalalh.

jade çok zarifsin

teşekkür ederim suaycım:eek:
hcrt ne şekersin maşallah pembe çok yakışmış :nazar:

b&m çok şıksın

tivitim alımlı ve güzel olmuşsun canımm çanta haricinde çok beğendimm
çantada çok hoş ama kıyafetlerine uyum sağlamamış sanki

jade çok hoş olmuşsunn

hcrt beğendim canımm
gömleğin eteğin içinde olduğu için kemersiz hoş olmaz gibi geldi bana
ayrıca yüzünde çok şekerr

nilüfern çok güzel görünüyorsun canım

HcRt ayyy başörtüne bayıldım bana göndersene. bu arada sana çok yakışmış. çok hoş brisin maşalalh.

teşekkür ederim suaycım:eek:
hcrt ne şekersin maşallah pembe çok yakışmış :nazar:

b&m çok şıksın

hcrt beğendim canımm

teşekkürler kızlarrr.. bende gömlek içerde diye takmıştım kemeri kaydirigubbakcemile5

b&m çok şıksın

tivitim alımlı ve güzel olmuşsun canımm çanta haricinde çok beğendimm
çantada çok hoş ama kıyafetlerine uyum sağlamamış sanki

jade çok hoş olmuşsunn

hcrt beğendim canımm

nilüfern çok güzel görünüyorsun canım

mersii ötmenimm:kedi:

buda ben kızlar..o kadar çok gezdim ki bugün.hazır annem bizde kızımı bıraktım gezmeye gittim.ayakkabılarım o yüzden tozlu kusuruma bakmayın...

2ustpc8.jpg

benim için yorum yapan herkese çokkkk teşekkür ederim. yorumlarınız beni inanılmaz mutlu etti öpüyorum çokk

selayhus mor ve beyaz çok yakışmış. ayrıca pozlarını sevsinler ne güzel poz veriyon sen öleee.aklinialirimsmile
jade harikasın tatlım. biblo gibi sin herşeyin uyumlu çokk beğendimm.bayanssulusmile
b&m kapalısın ve inanılmaz şıksın. eşarbından kemerine gömleğine kadar süpersin çok yakışmış.:lepi:
tiwitiiiii ayakkabıların benim olsunmuuuu kaydirigubbakcemile2 eteğinde olsunnn badiyide istemiyem artık kendiminkilerden idare ederim. yanisi seni çok beğendim canımm zemuszemusaklinialirimsmileaklinialirimsmile
hcrt pembeler çok yakışmış. ışıl ışıl bakıyosun maşallah. yalnız kemer uyumsuz gibi geldi banada.boshayallersmile
mavi26 sade ve hoş görünüyosun. pembeler yakışmış sanada. ayrıca ayakkabıların tozlu görünmüyo burdan.boshayallersmile
hanturks canımmm sanada çok yakışmışş pembelerr çok beğendim senide.opuyorumnanaktan
nilüfern seni görünce bir an önce tatile gitmek istedim. çok hoş görünüyosun ya masmavi denize nazır pozunla.boshayallersmile
gamze_belinay pembe ve beyaz yakışmış aklinialirimsmileama ayakkabı olmamış. kep töreni için elbise daha zarif dururdu yada pantolonun üstüne giyeceğin bir gömlek buda benim fikrim ama sonuçta kep töreni filan kalmamıştır bu saate dimi:KK3:

Eveeeet, aklimda kalanlar...

Jade bugün seni cok ama cok begendim; siyah beyaz cok sIk durmus... kombin, üstünde durusu, fizigin cok hos:nazar:

B&M kombin harika; ayni jade`de oldugu gibi cok asil duruyor iki renk üstünde... kapali ama "modern" görünmeyi basaran nadir insanlardansin bence... lütfen yanlis anlasilmasin: "kapalilar "modern" degil" demek degil bu dedigim!!! Ayrica basörtünün ucunu sivri yapmayisin cok hos... Tek begenmedigim: ben bilhassa esarplarda büyük sekilde marka yazisini begenmiyorum...

Lilyum sana bayildim; cok sade ama bir o kadarda havali duruyorsun... elbisen cok güzel, terliklerin, diger detaylar da cok hos...

Twetty canim cok tatli olmussun bugün; kiyafetin siyah olmasina ragmen seni görünce icim acildi, tatil moduna girdim...

Selayhus mor beyaz kombin daha önce de söyledigim gibi cok hos; favori renklerimden...
Badin cok güzel, ama keske kapsonu olmasaydi; ben spor olmayan badilere vs. kapsonu yakistiramiyorum cünkü...

Gamzecim bu pantolon cok yakisiyor sana, ama tutinin de dedigi gibi 3 renk göz yoruyor gibi geliyor; ya ayakkabilarini badinin rengine uyduracaktin, ya da siyah bir badi giyecektin... ama artik tören mören kalmamistir zaten...

Bonny bu seferde aklini gerektigi gibi kullanamadin ne yazikki... daha önceki lovely vukuatini bir sekilde örtbas ettigini sanaraktan fena ilerlemiyordun, ama gene olmadi tatlim; gene ruhundakileri gizlemeyi basaramadin; ne kadar cabalasanda bazi seyler "doganda" olmadigi zaman bir yerde patlak veriyorsun iste... yasin büyüdükce, kendini degistiremeyecegini anlasanda kalbindekileri bastirabilme yetenegini gelistireceksin... yani insaallah, umuyorum senin adina:icecream:... yoksa isin cok zor...
Belki haksizlik gibi görünebilir, banlanmissin ve cevap hakkin doguyor...
Ben gene de gönül rahatligi ile yazdim, cünkü nasilsa en kisa zamanda sen yeni bir üyelik alip verirsin cevabiniyerimseniben
Bu arada "yigidi öldür ama hakkini yeme" demisler: son üc kombinin cok hostu...

Son olarak denmur: en alakasiz anlarda inanilmaz ortaligi geren yorumlarini okumak gercekten cok itici; zaten gerilmis bir ortami yatistirmaya calisanlarin emegine saygisizlik ederek alayci bir tavirla yangina körükle gitmek hic hos degil...

Son düzenleme:
su.ay, lilyum_85, benim adim yar sizlerede tesekkür ederim kizlar
ayrica bana rep veren arkadaslarada ayri ayri tesekkür ederim..

b&m çok şıksın
a.s.teşekkürederim

b&m kapalısın ve inanılmaz şıksın. eşarbından kemerine gömleğine kadar süpersin çok yakışmış.:lepi:

çok teşekkürler kızlar :kedi: a.s.

B&M kombin harika; ayni jade`de oldugu gibi cok asil duruyor iki renk üstünde... kapali ama "modern" görünmeyi basaran nadir insanlardansin bence... lütfen yanlis anlasilmasin: "kapalilar "modern" degil" demek degil bu dedigim!!! Ayrica basörtünün ucunu sivri yapmayisin cok hos... Tek begenmedigim: ben bilhassa esarplarda büyük sekilde marka yazisini begenmiyorum...

çok teşekkürederim opuyorumnanaktan
ucu sivri yapılan eşarplar benimde hoşuma gitmiyo ve büyük yüksek topuz :umursamaz:
hoş gelmiyo bana :sm_confused:
bu arada ben markayım diye bağıran eşarplardan bende hoşlanmıyorum aslında
zaten marka değil kalite takıntım vardır sempatiksalakcinni
ama malesef eşarbın 4 kenarındada gucci yazıyo sempatiksalakcinni eşarbı çok beğendiğim için aldım artık .
Allah tan bağladığımda tek taraftan gözüküyo :KK1:

X