Bugün ne giydin? Çek görelim..

tiviticim eteğini ve akkabılarını çok beendimmm

tiviti kayafetlerin çok cici :) yakışta sana
ayakkanında öyle ama çantan uymamış canım ::)

eteğin çok tatlı canım çok beğendim...

teşekkür ederim şekerlerim , aslında zemin renkleri aynı çanta ve ayakkabının akannehir ama boncuklar işi bozuyor çantalarımın içinde en uygun bunu bulabildim valla sırnaşık şey

hahahah ilahii bebişim çok güldüm bu cevabınakaydirigubbakcemile3 amip eheüehüeheüeühüe

bana yorum yapan ve geçmiş olsun dileğinde bulunan herkese çok teşekkürlerrr :kedi:

syn gamze belinay, fotomu alıntı yapıp bu kdr yeterli mi diye yazmışsınız altına.anlamadım ne demek istediğinizi?yeterli olup olmayan nedir prd?

twettycim ayakkabilarin ne kadar güzeller cok hosuma gitti, eteginde zayif oldugun icin üzerinde güzel duruyor canim

bana yorumda bulunan arkadaslarada tesekkürler ederim

gamze belinay hic kep töreni görmedigim icin benim gözüme sade ve güzel geldi kiyafet sadece ayakkabilari uyumsuz buldum

teşekkür ederim 35 ini bulmak hayli zor oldu selayım çok güzel modeller var ama ayağıma uygun bulamıyorum mafoldumben

syn gamze belinay, fotomu alıntı yapıp bu kdr yeterli mi diye yazmışsınız altına.anlamadım ne demek istediğinizi?yeterli olup olmayan nedir prd?
kontes yazını görünce merak ettim dayanamadım baktım canım kaydirigubbakcemile3
öpücük atmış sadece bu yeter mi demek istemiş sanırım canım

100 sayfa kadar baktım nickleri aklımda dutarım dedim ama dutamadım kafamçokkarıştı
arada topic karışmış çok detaylı okumadım ama gereksiz muhabbetler olmuş..
ve fotoğraftan çok alıntı ve yorum görmek yordu beni açıkcası.. akannehir
neysem herkes yine çok şık,çok güzel..
B&M'cim siyah beyazı çok sevdiğim için kombinin aklımda kaldı çok şık olmuşun canımm.
jade fiziğin çok güzel gönürüyor siyah beyaz hoş görünüyorsun.. çok biğendim
nnilüfern elbiseni çok sevdim çıkar onu ben giyeyim sempatiksalakcinni bugünlerde elbise hastalığı tavan yaptı bende..
ayrıca lilyum en son ki foto direk aklımda kaldı )) elbisen çok hoş ve güzel taşımışsın canım..
vücut güzel olunca giyen hakkını veriyor tabe

Son düzenleme:
yine bi pembeli :))
eteğin üstün ve eşarbın uyum iiçinde
ama kemeri pek yakıştıramadım :)
bu arda çok tatlı bi yüzün var gözlerin çok güzel

Hcrt çok tatlısın sen
yüzün bakışların pırıl pırıl
bitek kemer pek gitmemiş sanki eğreti bol durmuş

yine bi pembeli :))
eteğin üstün ve eşarbın uyum iiçinde
ama kemeri pek yakıştıramadım :)
bu arda çok tatlı bi yüzün var gözlerin çok güzel

Hcrt çok tatlısın sen
yüzün bakışların pırıl pırıl
bitek kemer pek gitmemiş sanki eğreti bol durmuş

kıslar teşekkür ederim yazdıklarınz için:))
kemeri bi daha takmam öyleyse bu kıyaftle :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…