Bugün ne giydin? Çek görelim..

yaw gamze belinay bişeyi merak ettim sen bi kaç ay öncede aslıhasanla kanka değilmiydin hatta bi şarköy muhabbeti almış başını gidiyordu şimçik ne oldu kuzum saf değiştiniz kankalarınızı konuşturup birbirnize laf sokuyorsunuz ve buranın ortamını geriyorsunuz

vereliniortakvereliniortak

safmı değiştikk lafmı sokuyoruzzzz kaydirigubbakcemile3 hey yarabbim yaaa ne safı değiştiricez biz?? ayrıca biz aslıyla özelden ve msn^den konuşup aramızdaki olayları hallettik ve dediğin gibi buradan atışacak kadarda çocuk değiliz yerimseniben ayrıca bir insanın 1 tane kankisi olacak diye zorunlulukmu varr?? aslı senin kankin gülçin olamaz.. gamze senin kankin seçil olamaz böyle bir zorunlulukmu varrr?? heeh birde kankilerim çoğaldı diye sorun çıksın haydii bakalım gelin cümbüşeeee varmı başka göze çarpan ??:KK1:

dışarıdan öyle gözküyor hatta günlük te bile dün kazenden uyarı aldınız ben objektif bi gözle durumu değerlendirdim.

Arkadaşlar, çok şaşırtıyorsunuz beni ya...akannehir
Gerçekten...guclubacismile
Koca koca kadınlarız hepimiz. Nedir paylaşılamayan?

Ben şahsen beğendiklerime 'beğendim' diyorum.
Beğenmediklerime genelde pek yazmam, çünkü herkes eleştiriye açık değil.:1no2:

Yine de bazen, belki dikkate alır, faydalı olur diye, yapıcı eleştirilerde bulunmaya çalışıyorum.:sm_confused:

Tarzını hiç beğenmediğim bir sürü arkadaşım var bu topikte, normal olarak...:nazar:
Kimse herkesi beğenemez değil mi? Garip olur.:kahve:
Ama neden aşağılayalım? Yerinde sözcüklerle uyarırız olur biter. Ama inatla aynı tarz giyiniyorsa da yapacak bir şey yok yani, onun tercihi, bana mı dert...sempatiksalakcinni
herkes moda ikonası olacak diye bir kural mı var
-tatlicadiarzu-

kaydirigubbakcemile5
111.jpg

kızlar evden çıkarken resim çekemedim ama gittiğim yerdeki fotodan koyuyorum altımda kot şort ve beyaz örgülü kemer vardı

hoşgeldin tatlımm ohh bir resimmm geldii umarım durulur ortalıkk kaydirigubbakcemile3
gamzecim buda senin tarzin canim her zaman en son sözü sen söylemek istiyorsun, önce ortaligi karistirip sonra kenara gecip o kisinin yaninda oluyorsun ..
seni tanimam etmem kiyafetin güzelse güzel derim , hosuma gitmediyse elestiririm, söylerim ben farkettigim bir olayi ... demin zaten yorumunu yapmistin bu olay hakkinda simdi düsünüp düsünüp yazacaksan bi kahve alip geliiim gece uzun olacak demekki :KK1:

yok canım bitti kalkıp kahve yapa boşuna.. Anlayan Anlar yorumumu yaptım şimdi bakalım varmı başka rahatsızlık onu bekliyorum kaydirigubbakcemile3

Arkadaşlar, çok şaşırtıyorsunuz beni ya...akannehir
Gerçekten...guclubacismile
Koca koca kadınlarız hepimiz. Nedir paylaşılamayan?

Ben şahsen beğendiklerime 'beğendim' diyorum.
Beğenmediklerime genelde pek yazmam, çünkü herkes eleştiriye açık değil.:1no2:

Yine de bazen, belki dikkate alır, faydalı olur diye, yapıcı eleştirilerde bulunmaya çalışıyorum.:sm_confused:

Tarzını hiç beğenmediğim bir sürü arkadaşım var bu topikte, normal olarak...:nazar:
Kimse herkesi beğenemez değil mi? Garip olur.:kahve:
Ama neden aşağılayalım? Yerinde sözcüklerle uyarırız olur biter. Ama inatla aynı tarz giyiniyorsa da yapacak bir şey yok yani, onun tercihi, bana mı dert...sempatiksalakcinni
herkes moda ikonası olacak diye bir kural mı var
-tatlicadiarzu-

kesinlikle katılıyorum sana aprilim...
aynen ben de beğenmediklerime yazmıyorum hiç bir şey...
sadece geçen gün birine yazdım,o da benim damarıma basan bir durumu sergiledi diye...
ama onda da kırıcı olmamaya çalıştım ve hatta olay çıkıcak diye de gerildim yani kaydirigubbakcemile3
neyse ki bi şey olmadı...

gamzecim buda senin tarzin canim her zaman en son sözü sen söylemek istiyorsun, önce ortaligi karistirip sonra kenara gecip o kisinin yaninda oluyorsun ..
seni tanimam etmem kiyafetin güzelse güzel derim , hosuma gitmediyse elestiririm, söylerim ben farkettigim bir olayi ... demin zaten yorumunu yapmistin bu olay hakkinda simdi düsünüp düsünüp yazacaksan bi kahve alip geliiim gece uzun olacak demekki :KK1:

Selayhus, her yazdığına katılıyorum...:nazar:
Önceki mesajlarına da...
şutarafagitti

günlükte kazende alıntı yaptım diye uyarı aldım çok iyi takip edememişsin canım yerimseniben

paki aslıhasan niye kazene olaya el attığı için teşekkür ediyor hem de herkes açık bi sayfada sizi o şikayet etti ve bunu açıkca yazmaktan çekinmiyor oysa sen dostlukttan dem vuruyorsun sanırım fazlaca iyi niyetlisin....

paki aslıhasan niye kazene olaya el attığı için teşekkür ediyor hem de herkes açık bi sayfada sizi o şikayet etti ve bunu açıkca yazmaktan çekinmiyor oysa sen dostlukttan dem vuruyorsun sanırım fazlaca iyi niyetlisin....

buda benim sorunum olsun ve ben dert etmediğim için problem olarak görmüyorum canım.. Umarım merakın geçmiştir geçmediyse yarında bir aslıya sor sen istersenyerimseniben

aliniz size foto lütfen topici cizgisinden kaydirmayalim bugün negiydin topici bugün kime laf caktin topicine dönüsmesinopuyorumnanaktan
dsc00820kopievfex4un2.jpg

bony bişi diyimmi gerçekten geçen gün eklediğin hani saçına topuzuna taktığın şey falan vardı ya zincir gibi işte o resmi beğenmemiştim , daha önceki çemberli mevlüt fotonu beğenmiştim ama bu resmi ayrı bi beğendim nedense. GERÇEKTEN

bu işi ustalarına bırakmak lazım ne dersin? iyi bilirsin bence şakkıdı :icecream:
ayakta alkıslıyorum senı barbım
kızlar boşuna aramayın bence bütün suç ezginin sırnaşık şey
beğenmediği çorabı bize gösterip göz zevkimizi bozmayacaktı sempatiksalakcinni :roflol::roflol:
haklısın nıkonum tum suc benım :KK1: :KK1:
aynen katılıyorum sana.goz war nızam war dıyorum ıcımden bunun neresı bu kadar abartılcak felaket rukus ama yorumlara bı bakıyorum aman allahım zaten herzaman cok sıksın senı cok begenıyorum bılmem nee.asırı yapmacıkk.aman neyse canım boswer.
bırbırlerını owup duruyolar begenmedıklerı halde neden bılmıyorum bende...
kesınlıkle katılıyorum
selayhus olsun tweety olsun yada yakın olmadıgım herhangı bırısı
onlara bıle begenmedıgım zaman yorum yaptıgım gorulmemıstır
begenıyorsam kı herkese herzaman yorum yapan bırısı degılım harıka derım gercekten oyle buldugım ıcın
ama bazı kıyafetlere nasıl bole yorumlar geldıgını bende cozebılmıs degılım sempatiksalakcinni

böyle ortaliga laf atmayin canim ama kim yapiyor söyleyin yani burasi herkesin girip ciktigi bir site iki arkadas aranizda milleti cekistiriyor gibi olmayasiniz . nasil olsa yorumlarinizdada medeni cesaretiniz oldugu anlasiliyor

ne demek bu birbirlerini övüp duruyorlar ??? madem bir kiyafet hosunuza gitmedi gördügünüz anda yazin allah askina bu kiyafetin neresi $Ik diye...
OLAY USLUP MESELESI !!! BÖYLE YAKLASMAK COK YANLIS..
rockerx buda benim fikrim defalarca seni begenmis bir kisi olarak canim .
evet ıste soyleyemeyenler etıketlerın arkasına sıgınıyor
yada bende herkese guzelsın dersem onlarda benım resımlerıme guzel derler mantıgıyla verıyorlardır gazı kaydirigubbakcemile3

haa ewt unutmusum bi zamanlar etiketlerin tamami senle doluydu haklisin isi uzmanina birakmak lazim neyse hayirli kandiller. .
etıketlerı dolu olabılır cunku bende yazıyordum barbı ıcın
kendı kendını yazmaya ıhtıyacı yok :KK1:

kizlarrrrrr hepiniz mikkkeeemmelllsinizzzzzzzzzzzz
relax olun yawww, no kavgaaaa :içelim::roflol:
hazir gelmisken mesaj kalabaligi yapiyiiimmmm:smiley-cool: sempatiksalakcinni
Tutiiiii anamm ne bu güzelliiikkk:nazar:
deniz o ne bicim fizik öyle bide annesin:nazar:
kkontess seni yapboz olarak birlestirdiiiimmmm:jeyyar: artik snei taniyoruuuuuuuuum:hooray::roflol:
Barbie, Selayim, tivitiiiim, xzgi, jade sizlerede hayranimopuyorumnanaktan

sagol bebegım olumunekankayizsmile

X