Bugün ne giydin? Çek görelim..

ay ekleme lütfen geçen yazdaki tirillerini göre göre biz tiril tiril olduk artık sırnaşık şey

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: Tamam Tamam Korkmaa kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

valla ben burada ne kendimi çok beğenmek adına resmimi koyuyorum
nede millete laf sokmak ne bileyim kimselere laf etmek adına koymuyorum haketten yapılan yorumlar çok seviyesizce çok saçma sapan benim veya bir başkasının hakkında bu tarz saçma sapan yorumlartı şiddetle kınıyorum bu tarz yorum atanları şiddetle kınıyorum...
ya arkadaşım burası ne giydin bölümü kimse beğenmiyor da olabilir ama
bunu seviyesizce değilde adam akıllı söylemek varken bu tarz üslup çok edepsizce...

a11cd4df.jpg

81e5f87e.jpg

89785dae.jpg

oyyyyy yüzüne kurbannn seninnnnnnnn :KK1: şu arkadan çekilen resme bittim badinin srıt dekoltesi güzelmişşşşşş ayakkabılarda hoş tek parmaksengözlerimebaksanab bişi rica edicem lütfen saçlarını dağınık topuz yaparak toplayıp çekermisin birdakine?? yüzüne çok yakışıcağını umuyorum denizimopuyorumnanaktan

nede millete laf sokmak ne bileyim kimselere laf etmek adına koymuyorum haketten yapılan yorumlar çok seviyesizce çok saçma sapan benim veya bir başkasının hakkında bu tarz saçma sapan yorumlartı şiddetle kınıyorum bu tarz yorum atanları şiddetle kınıyorum...
bunu seviyesizce değilde adam akıllı söylemek varken bu tarz üslup çok edepsizce...

Katılıyorum tatlım bencede aynen yerimseniben yerimseniben yerimseniben yerimseniben
Kazen bu olayada el atar bence :lepi:

kesinlikle katlıyorum bizlere yapılan:eek:klava: yorumlar çok kalitesiz insan olduklarını ortaya koyuyor ve bu kişilerin ismi burda açıklanınca ancak akılları başlarına gelir diye düşünüyorum...

Tuti,barbie,maix,moon,bonny çok beğendim hepinizi...
Bony bence kemer çok yakışmış yalnız kolyesiz daha güzel olur canım...

bende seni beğendim jademmmmm çok şıksın..

:roflol::roflol::roflol:
ekledimm anam ekledim opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

çok güzel olmuşsun cnm maaaşallahh

maix - cnm mevzuniyet elbisen çok hoş saçın ve makyajında öyle ama ayakkabıların olmamış be güzelim daha zarif bi ayakkabı seçebilridin.

barbi bebişim - çok uyumlu olmuşsun canım herzamanki gibi .çok beğeniyorum seni

tutişşş - çok güzelsin canım ya fizik süper üstündekinin rengi çok tatlı

aşkito ve secl - maviyi pek sevmesemde ikinizede çok yakışmış
bu topikte benim gözümde kıyafetlerinde mükemmel bir şekilde uyum sağlayan nadir kişilerdensiniz

selayhus - canım sende çok uyumlusun değişik kombinler denemek iyidir insan yeni fikirler ediniyo :)

bonny - çok uyumlu ve çok hoş olmuşssun ve çok seksüü ..beğendim :) ayakkabılarına bittim zaten :)

dingilterekraliçem - beyazlar içinde çok sade ve duru olmuşsun.yüzünü çok beğeniyorum.

moon - saçlarını çok beğendim canım ya üzerindekide çok şıkmış.kızıl tutkunuyum.bende önce platin sarı yapıp bi süre sonra kızıl yapıyorum :) en sonda siyah

B&M saol tatlım teşekkür ederim cnmmm

bu etiket davasında songül arkadaşımız bir daha etikete abuk subuk yazanlar banlanacak demişti inşallah adminler bir cezasını verir...
kimisi egosunu tatmin etmek için etiket basar kimisi sevmediği insanlara etiket basar kimisi rencide eder ayıp ya koskoca insanlarsınız yakışıyormu size....

oyyyyy yüzüne kurbannn seninnnnnnnn :KK1: şu arkadan çekilen resme bittim badinin srıt dekoltesi güzelmişşşşşş ayakkabılarda hoş tek parmaksengözlerimebaksanab bişi rica edicem lütfen saçlarını dağınık topuz yaparak toplayıp çekermisin birdakine?? yüzüne çok yakışıcağını umuyorum denizimopuyorumnanaktan

balım benim sen istersinde ben yapmazmıyım bidahakine çekilirim öyle hayatım...beğendiğine sevindim bitanem benim....oyy bebem benim ya opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

valla ben yerinde olsam online olan bi yöneticiye aninda yazardim

balım benim sen istersinde ben yapmazmıyım bidahakine çekilirim öyle hayatım...beğendiğine sevindim bitanem benim....oyy bebem benim ya opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

kaydirigubbakcemile5zemuszemus balın yesin seni lokumum Şeniz merakla bekliyorum beyaz pantalonla tabikideeee :KK1:

valla sesimi çıkarmayayım dedim ama içim rahat etmediiiiii
bana sinir olanlar beni sevmeyenlere karşı inatla hergün
resmimi koyucam buraya.... istemeyen yorum yapmaz....
:kızgın: :kızgın: :mymeka:

Son düzenleme:
valla sesimi çıkarmayayım dedim ama içim rahat etmediiiiii
bana sinir olanlar beni sevmeyenlere karşı inatla hergün
resmimi koyucam buraya.... istemeyen defol olur gider
siteden saçma sapan da yorum yapmaz....
:kızgın: :kızgın: :mymeka:

seçil anlıyoruz kızgın öfkeli ve sinirlisin etiketler karşısında fakat bukadar fevri çıkışma derim sana.. defolur gider demek hiçbirimiizin haddine değil çünkü babamızın yeri değil burası..
Ayrıca kazenden ve songül abladan rica ederiz araştırırlar ve bu etiket yazanların sahipleri kim çıkar ortaya tatlım.. sakin ve relax biraz sen üsturubunu bozma sadece arkana yaslan ve izlemede kal olay aydınlatılınca sana gelicek söz hakkı.. şimdilik relaxx

tamam gamzeciim haklısın canım zaten kim haklıysa bu çıkacaktır ortaya ben ilahi adelete herzaman inanıyorum....ve o yzdıımıda siliyorum buradan...

tamam gamzeciim haklısın canım zaten kim haklıysa bu çıkacaktır ortaya ben ilahi adelete herzaman inanıyorum....ve o yzdıımıda siliyorum buradan...

iştee böyleeeee vereliniortak sen sadece izlemede kal ve kazen abiyle songülden gelecek cevabı bekle.. işte ozaman söz hakkı sana doğacak hepimiz merak ediyoruz bu fütursuzca yazıları yazanları bakalım işte akla kara belli olucak...

X