Bugün ne giydin? Çek görelim..

moon sahalara geri dönmüşsün bacaklar hiç deişmemiş
on metre öteden tanırım valla :KK1:
yine formundasın, saçlar çok iddialı olmuş

jeydim benim napcaz senin bu hanım hanımcıklığını.. :KK1:
saçlarda sbahtan harikaymış düşmüş sonradan :gitme:

moon sahalara geri dönmüşsün bacaklar hiç deişmemiş
on metre öteden tanırım valla :KK1:
yine formundasın, saçlar çok iddialı olmuş

jeydim benim napcaz senin bu hanım hanımcıklığını.. :KK1:
saçlarda sbahtan harikaymış düşmüş sonradan :gitme:

Duruşumm öyle barbiemm ...saol canım benimm.. opuyorumnanaktan
Saçlarım aynen dediğin gibi . O kadan uğraştım sabah şu hale bak şimdik :umursamaz: Dolmuşta gelirken camdan esen rüzgar yaptı kaydirigubbakcemile3

Şimdi farkettim aşağıdaki etiketler yine almış başını gitmişş.
Hiç hoş değil . :eek:lmaz:
Yönetim bir dahaki sefer araştırılıp gereken yapılacak demişti ....

evet jadeye katılıyorum.. bu etiketleri yazanlar belirlenmiyormu?? çok saçma sapan yorumlar var, hale bak yaaa hangi terbiyesiz yazıor bunları?? yürekli olsada çıkıp ben yazdım diyebilseler ama işte böyle gizli gizli yaparlar.. BıRAZ EMPATıı ARKADAŞLAR YAA BıRAZ EMPATıı...

"!!!! aynı fotoğrafları koymayın !!!!, !!!!secil yuzunu yamultma!!!!, çok fazla yorum var foto yok, adi ustunde bugun ne giydin, alıntı olmasın!!, alıntı yapmadan yorum lutfen:), alıntısız ne giydin olmaz!!!, alıntısız nerden görücez geçmişi, alinti yapınki geçmişi görelim yani..., alinti yapilmasin lutfen, alinti yapmadan yorum yapabilmek, ay kizlar alemsiniz, aylafyumelikoşxd, bety42 o, bety42okapalıkafanabukıyafet, biktim aynı alıntılarıgörmekten, biseye benzeseniz icim yanmayacak haha, bugun, fotolar bol olsa, fotoo, giydin, gorelim, herkese çok şıksın diyin, kıyafethiç, kapalı, kediyeparmakatanpsikopatfare:d, niko :jeyyar:, niko hep resim eklesin:), olmamış, süreklı aynı kısıler alıntı yapılıyo, saçına, seçil dudaklarını çotlatma, seçil neden yüzünü yamultuosun, secil slikon dudakli, secl kendini begenmiss tzzz, selami abi bize bi yolluk yap:d "

elbise çok güzel tam yaz elbisesii püfür püfür giymelik.. fakat içine o siyah badi gibi şeyi giymek zorundamısın yada sanırım bolero??

Bonny çok hoşsun canım herşeyinle....

Su-Perisi tatlım elbise çok hoşta siyah olan şey nedir o biraz alakasız durmuş bide onu çıkartıp dene bence daha hoş olur :KK66:

X