Bugün ne giydin? Çek görelim..

maix - cnm mevzuniyet elbisen çok hoş saçın ve makyajında öyle ama ayakkabıların olmamış be güzelim daha zarif bi ayakkabı seçebilridin.

barbi bebişim - çok uyumlu olmuşsun canım herzamanki gibi .çok beğeniyorum seni

tutişşş - çok güzelsin canım ya fizik süper üstündekinin rengi çok tatlı

aşkito ve secl - maviyi pek sevmesemde ikinizede çok yakışmış
bu topikte benim gözümde kıyafetlerinde mükemmel bir şekilde uyum sağlayan nadir kişilerdensiniz

selayhus - canım sende çok uyumlusun değişik kombinler denemek iyidir insan yeni fikirler ediniyo :)

bonny - çok uyumlu ve çok hoş olmuşssun ve çok seksüü ..beğendim :) ayakkabılarına bittim zaten :)

dingilterekraliçem - beyazlar içinde çok sade ve duru olmuşsun.yüzünü çok beğeniyorum.

moon - saçlarını çok beğendim canım ya üzerindekide çok şıkmış.kızıl tutkunuyum.bende önce platin sarı yapıp bi süre sonra kızıl yapıyorum :) en sonda siyah

kizlarrrrrrrrrrrrrrr sizi uzaktan takip ediyorum hep
hepinizede bayiliyorum harikasiniz:asigim:
mesaj kalabaligi yapmayim diye yazmiyodum hic
taaaaaaaaki su etiketleri görene kadar:1shok:

!!!! aynı fotoğrafları koymayın !!!!, !!!!secil yuzunu yamultma!!!!, çok fazla yorum var foto yok, adi ustunde bugun ne giydin, alıntı olmasın!!, alıntı yapmadan yorum lutfen:), alıntısız ne giydin olmaz!!!, alıntısız nerden görücez geçmişi, alinti yapınki geçmişi görelim yani..., alinti yapilmasin lutfen, alinti yapmadan yorum yapabilmek, ay kizlar alemsiniz, aylafyumelikoşxd, bety42 o, bety42okapalıkafanabukıyafet, biktim aynı alıntılarıgörmekten, biseye benzeseniz icim yanmayacak haha, bugun, fotolar bol olsa, fotoo, giydin, gorelim, herkese çok şıksın diyin, kıyafethiç, kapalı, kediyeparmakatanpsikopatfare:d, niko :jeyyar:, niko hep resim eklesin:), olmamış, süreklı aynı kısıler alıntı yapılıyo, saçına, seçil dudaklarını çotlatma, seçil neden yüzünü yamultuosun, secil slikon dudakli, secl kendini begenmiss tzzz, selami abi bize bi yolluk yap:d

dayanamadim yazdim valla naptiniz bu etiketlere böyleakannehir
bi ara yönetimden uyari msji gelmistieyvahedigeldismile
sacma sapan seyler yazanlar caza alcakti benden söylemesi vallaasempatiksalakcinni

valla ceza alsalar çok iyi olur hatta burda deşifre edilseler daha makbul olurr. DOSTUMUZU DÜŞMANIMIZI BıLELıM... Tamam benimle ilgili etiket yok fakat gerçekten çok saygısızca seviyesizce ve füttursuzca .. Bana yazılmadı diye sesimi çıkartmicak değilim...

belirleyemezlermi cnm
Kazen abimiz taaaa özel mesajlara kadar bakabiliyo kalmiski bunu belirleyemiceklerkaydirigubbakcemile3
bencede artik SIKMAYA basladilar
hakedenler cezayi almali :enbuyukkk:

belirleyemezlermi cnm
Kazen abimiz taaaa özel mesajlara kadar bakabiliyo kalmiski bunu belirleyemiceklerkaydirigubbakcemile3
bencede artik SIKMAYA basladilar
hakedenler cezayi almali :enbuyukkk:

inşallah hayatım inşallahhh.. şahsen bizzat ben kanımca çok merak ediyorum bu kişileri bakalım akla kara belli olucakk kaydirigubbakcemile5

bence yönetim kimin yazdigini görebiliyodur
acik acik kim yazdiysa buraya yazsinlarki millet dostunu düsmanini bilsin

walla hanımlar siz söyleyince dikkat ettim...bence çok gereksiz..eğer böyle düşünceleri varsa insanlar cesurca söylesinler burdan..herkeste kendiyle ilgili gereken cevabı verir...ama onlar için böyle daha kötü...yazık...

denizcim acik acik söyleyemezler tabi:roflol:
etiketlerde kimin yazdigi belli olmuyoya
korkaklar etiketlere saldiriyo bu yüzden:jeyyar:

Ayyyy resim ekleyesim geldiiiiii, ama bugün hiiiç dışarı çıkmadımmm niyetliyim sıcakta iyice mahvolurum dieee geçen yazdan çekildiklerimi eklesemmii tiril tiril :)

denizcim acik acik söyleyemezler tabi:roflol:
etiketlerde kimin yazdigi belli olmuyoya
korkaklar etiketlere saldiriyo bu yüzden:jeyyar:

Lokumlarım İnşallah yönetim el atıcak ve inşallah deşifre olucaklar Ve böylelikle akla kara belli olucak inşallahh

Ayyyy resim ekleyesim geldiiiiii, ama bugün hiiiç dışarı çıkmadımmm niyetliyim sıcakta iyice mahvolurum dieee geçen yazdan çekildiklerimi eklesemmii tiril tiril :)
ay ekleme lütfen geçen yazdaki tirillerini göre göre biz tiril tiril olduk artık sırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…