Bugün ne giydin? Çek görelim..

kız gamze gece gece resim eklettin ya bana kaydirigubbakcemile3 kıyafetimden ötürü sorry
yeni saç rengim , (gamze belinay için koydum )

Son düzenleme:
teşekkür ederimmmm tatlımmmm.. ellerine sağlık diyorummmm.. ilk fotodaki renk daha bi hoş durmuş diyorummmm ve güzel olmuşş diyorummmmm fısıtğım

teşekkür ederimmmm tatlımmmm.. ellerine sağlık diyorummmm.. ilk fotodaki renk daha bi hoş durmuş diyorummmm ve güzel olmuşş diyorummmmm fısıtğım

beğenmene sevindim canım , ilk kez kendim boyadım geçen boyatmamda kuaförümde boya hiç saçıma yaramadı saçlarım kupkuru oldu bende artık kendim boyamaya karar verdim

barbim renklerin cok uyumlu olmus ayakkabilarini cok sevdim , tarz bisey banada al ondan
tweetym sac rengin cok hosuma gitti canim güle güle kullan, pembe kamuflen bir harika
kontes elbisene bayildim
tembeltosbaaaa ama ben seni seviyom napcaz simdi kaydirigubbakcemile

Son düzenleme:
saolun canlarımmm:kedi:
aa,maviii'ciimm hiç olur mu kız öyleeeohaoldumsmile
günlük giymesen de mutlaka bulundurman lazımmm:kedi:

ama spor ayakkabıyla bile ayağını burkan bi yetenekli olarak topukluyla bırak yürümeyi üstünde bile duramıyorum :kedi: gelinliğimin altına bile düz ayakkabı giymiştim kaydirigubbakcemile3

ama spor ayakkabıyla bile ayağını burkan bi yetenekli olarak topukluyla bırak yürümeyi üstünde bile duramıyorum :kedi: gelinliğimin altına bile düz ayakkabı giymiştim kaydirigubbakcemile3
kaydirigubbakcemile3

selayhus'um sağol pıtırcığımmkaydirigubbakcemile2

Arkadaslar hepiniz cok cicisiniz cok tatlisiniz masallah.
Barbie mavi bluzunla ne kadar hos olmussun,saclarina da bayildim

Bonny kemer hariç uyumlu olmuşsun.O uyumda kemere gerek yoktuu bence :) abartı durmuş. çok sade bişey oldu mu kemer takılmalı bence.diğer her şey cok guzel saçların da cok guzel :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…