Bugün ne giydin? Çek görelim..

6016.jpg
6020.jpg

tutim fıstık gibisinn

tiviti çok beğendimmm

kontess çok hoş olmuşsun canımm

bonnyy yakışmış canımm

barbi endamın yeter canımmm

tiviticim vee günaydıncım saolun şunlarımmm:asigim:
tiviticim terliklerinden istiyom ben de heee :icecream: terlik gördüm ben onu :kedi:

vereliniortak:lepi:Mikemmelsiniz diyorum ve tebrik koyuyorum sizeeeee kaydirigubbakcemile3

teşekkürlerr kızlaarrr olumunekankayizsmile kontes terlik zaten canım sempatiksalakcinni

tutii ve tiwiti süpersiniz canlarım
barbieveken o gömleği niye giydin merak ettim bak şimdi ? aklinialirimsmile saçlar da yakıyo hanii

maix paralicam o ayakkabılarıı yahuuuu çanta ayrı üstün ayrı ayakkabılar ayrı gökkuşağı gibi olmuşssun kaybolsan buluruz bebeemmm :)

Twetyy84 bebeem ne renge boyuyorsn saçlarını?? merak ediyorum ekle buraya olurmuu??

maixx bugün beendim seniii :jeyyar::nazar:

sağol tatlım aklinialirimsmile ben de senin elbiseni beğendim.taktım bu yaz marin desenli şeylere.çok hoş oluyorlar ama mavi beyaz çizgilileri herkesin üstünde görücez sanırım bu yaz.yani klasikleşecek :KK43: seninki faarklı olmuş mesela :)

maix paralicam o ayakkabılarıı yahuuuu çanta ayrı üstün ayrı ayakkabılar ayrı gökkuşağı gibi olmuşssun kaybolsan buluruz bebeemmm :)

Twetyy84 bebeem ne renge boyuyorsn saçlarını?? merak ediyorum ekle buraya olurmuu??

fındıkkabuğuna boyadım canikom tamam bir ara koyarım :kedi:

sağol tatlım aklinialirimsmile ben de senin elbiseni beğendim.taktım bu yaz marin desenli şeylere.çok hoş oluyorlar ama mavi beyaz çizgilileri herkesin üstünde görücez sanırım bu yaz.yani klasikleşecek :KK43: seninki faarklı olmuş mesela :)
eed bu yaz baya gündemdelerboshayallersmile
benim takıntım yok,geçen yaz sonu indirimde diye almıştım ama iyi denk geldi , moda oldu bu yaz kaydirigubbakcemile3

eed bu yaz baya gündemdelerboshayallersmile
benim takıntım yok,geçen yaz sonu indirimde diye almıştım ama iyi denk geldi , moda oldu bu yaz kaydirigubbakcemile3

ben şapkalar kıyafetler aldım doldurdum ama herkes giyicek elimde kalıcak sanırım herkeste olan şeyleri giyemiyorum bilmiyorumkismile

pembe de olsa tam lülülülülülü
iveeetttt kesinlikleeeeee kaydirigubbakcemile3
fındıkkabuğuna boyadım canikom tamam bir ara koyarım :kedi:
uuuuvvvv süperrrr canımcım merakla bekliyorummmm zemuszemus

ayy senin yüz hatların ne şirin öyleeeee, beyaz gözlüklerini sevsinler senin :nazar:[/SIZE]

Sürmeli çok güzel bi hamiş olucaksın canım .. Hayırlısıyla kucağına aldığınıda görücez bebişini ..
Tuti ev için bile süslüsün hep özenmişimdir böle hatunlara
tiviti ilk defa bu kadar begendim canım seni .. elbise süper
kontes elbise çok güzel bende istiyorum
seçil beyaz pantolonlu kombinin çok hoş
selayhus seni sevmiyorum dal gibisin çünküm hıh .. (kıskançüyesimilisi)
atladığım varsa affola ..

Ayrıca burayı öncelerden beri sıkı takip eden biri olarak şunu söyleyebilirim kimse eleştiriye gelemiyor.
Eleştiriyi kaldıramayan foto eklemesin. Eklediğim dönemlerde yapılan eleştirilere hiç bozulmaz aksine dikkate alırdım.(dozunda oldukça tabi :) )
Ve beyaz pantolon herkese yakışır. Yeter ki fiziğine uygun pantolon modelini bulsun.
Kıyafeti taşıyabilmek önemlidir oda insanın fiziğini tanıması ve ona uygun kıyafet bulmasından geçer.
İltifat ettiğim kişilerin hiçbiri ile kankiliğim yoktur dipnot olarak belirteyim.

çok mersi tosbam...çok saolasın..

birazdan bende resim eklicem önce yorumlarımı yapim
son iki kişiyi gördüm
kontescim elbisen çok [hoş gerçekten bu elbiseyle aşklara vira dersinn kaydirigubbakcemile2

tiviti bacım bu elbiseler sana harika oluyo kuğu gibi
yanlız küpeni sefmedim çıkart

tutim anacın bizide bigün kabul etsin:))
siz ana kız çok şık oluosunuz böyle gözümüz gönlümüz açılsın=:))

barbiş sn beni bırakta sende çok şıksın anacım...
şimcik sana soracağım bir kaç sorum var ...

tutim fıstık gibisinn

tiviti çok beğendimmm

kontess çok hoş olmuşsun canımm

bonnyy yakışmış canımm

barbi endamın yeter canımmm

meleğim teşekkür ederim...

vereliniortak:lepi:Mikemmelsiniz diyorum ve tebrik koyuyorum sizeeeee kaydirigubbakcemile3

çok mersi belinaycım saolasın...

tutii ve tiwiti süpersiniz canlarım
barbieveken o gömleği niye giydin merak ettim bak şimdi ? aklinialirimsmile saçlar da yakıyo hanii

maix kuzum çok mersi bende elbiseni çok sevdim bu sene o tarz elbise ve renkler modaymış sanada yakışmış hane...

ben şapkalar kıyafetler aldım doldurdum ama herkes giyicek elimde kalıcak sanırım herkeste olan şeyleri giyemiyorum bilmiyorumkismile
o huy bende de var evet:kedi:
satıcılar özellikle diyorlar 'çok güzel bu,herkese sattık ' diye
herkes almışsa ben almiyim diyip uzaklaşıyorum :roflol:

bu Allahın sıcağında bu gömleği giymemin derin bi hikayesi var ama söyleyemem burda :KK1: yoldan geldim perişanım nilüü için ekledimm hihoyyyt

normalde alıntı etmeyi sevmem resimlere ama benim için ekledinden dolayı alıntı yaptım :)

bu perişan halinmi seninn heryerin perişan olsa saçların mükemmel rengi çokgüsel ya
kıyafetinde gayetrahatkaydirigubbakcemile5

hep aynı giysilerle foto ekliyorsun biraz tarzını degiş çılgın ol her zamanki gibi yine begenmedim seni

Senemciq bana bunları yazmışssın reple eksi vererek canım, ama kusura bakma insanlar beğenicek ve sen beğeniceksin die ben tarzımı değişip Çılgın olamam Sen istersen çılgın olabilirsin.. ayrıca şunuda eklim hep aynı giysiler demişsin bak bakalım şu son haftalarıdır hangi giysileri üst üste giyip ekledim acaba.... eksi rep vermek için bahane arama yani biraz daha dikkatli bak diyorum ve iyice bakmadan aynı fotoları ekliyorsun diyipte bari kendini yalancı konumuna düşürme..neyse tatlım mersi diyorum ve burdan tebrik koyuyorum sana...

X