Bugün ne giydin? Çek görelim..

bence kemer olmuş bonny çünkü kıyafete hareket katmış artı babet ve kolyede kemerin tonları var ben beğendim saçların çok canlı maaşallah.

Günaydın sabah sabah buraya bakınca içim açıldı
KKONTES = elbisen çok ama çok yakışmış
fizik güzel omuzlarda harika olunca sonuçta harika
TWETTY= annenin kabul günündeki kıyafetin sana çok yakışmış
yaşınada çok uygun
bu tip kıyafetleri daha sık giymelisin
BARBİVEKEN=Maşallah ablacığım ne giyersen giy çok güzel taşıyorsun
Harikasın
BONNY= Seninde elbiseni çok beğendim ablam
zincirleri filan çok değişik Sanada çok yakışmış güle güle giy
DİNGİLTEREKRALİÇESİ= Şirinlik muskam benimŞeniz

Uzun süredir fotoğraf eklememiştim.

Dün akşam ben... zemuszemus

Yirimmm seni ben yirimmmmm beyazlar nede çok yakışmış kraliçem yaaaa opuyorumnanaktan

oooyy Eve yeni geldim hemen fotolari yetistirebildiim iste bendeniz bugüün böyleydddiiim sacini degistir demis birisi ne tesadüf boyattim bugünkaydirigubbakcemile3

Muhteşem bir uyum :lepi: Muhteşem bir kombinasyon :lepi: Aşırı beyendim arkadaşım vallahi çok güzel giyinmişsin maşallah maşallah

Ayy çok şeker pantolonun yaaa fıstık fıstık yeşil yeşill ayyy kaydirigubbakcemile3 Çok hoşuma gitti valla tiril tiril çok yakışmış tatlım boshayallersmile

bu Allahın sıcağında bu gömleği giymemin derin bi hikayesi var ama söyleyemem burda yoldan geldim perişanım nilüü için ekledimm hihoyyyt

Saçlarının rengine :asigim: Zerafetine :asigim: Uyumuna :asigim: Herşeyine Hayranım Barbie'mm...... opuyorumnanaktan

Tatlım herkes gibi bende elbiseni çok beyendim çok cici olmuşsun Şeniz

Yerim nan seni Şeniz Şeniz Terliklerinide çekmiş yürürken bide tam artist yaaaa Fıstığım çok güzel olmuş sen hep elbise giy valla çok yakıştırdım :lepi:

Aslicim cok hos olmussun hemsom

Sağol hemşommmmmmm opuyorumnanaktan

kızlar çok şıksınız...
aşkito,hanturks,selayhus,maix,xzgi,gamze-belinay,secl,aslıhasan,surmeli,deniz0285 çok şıksınız kızlar atladıklarım warsa sıcaktan kafama güneş yedim affedin...

Teşekkürler tutimmm opuyorumnanaktan

Amiiin şekerim inşallah hayırlı hayırlı
Darısı sen evlen sana olsun inşşşşşşşşşşallahhh tez zamanda
Amin canımmmm inşallahhhhhhh :Saruboceq:

Akşamları amma kaynatıyorsunuz he.

Şöyle bir baktım ve TUTİ'yi çok beğendim.:hooray:

tuti'm, tweetty'im,kontessim,maxi'cim,barbi'cim mükemmelsiniz kızlar ya...

ayrıca kontessim bitanem elbisen çok güzel ve çok güzel taşıyosun elbiseleri maşaallah diyeyim sana
tweetty'im tatlım saçlarında süper olmuşşş bayıldım resmen 41 kere maşaallah...

maxi'cim elbisen çok güzel olmuş tatlım sanada maşaallah...

barbi'm fıstığım bi insana bu kadar yakışır bu tarz giyinmek gerçektn çok güzel olmuşşsun...saçlarını zaten söylemiyorum bile mükemmel...

tuticim çok tatlısın canım

Bonny kemer hariç uyumlu olmuşsun.O uyumda kemere gerek yoktuu bence :) abartı durmuş. çok sade bişey oldu mu kemer takılmalı bence.diğer her şey cok guzel saçların da cok guzel :)
ay duyanda seni modelist sanıcak :roflol:

Bonny kemerli kombini begendim canimm

twetty saclarin züpper olmuss..

selayim beyaz pantolon cok yakismiss.. sen demi trakyalisin kuu??

tutim cok seker olmussunn

maix cok seksüsünn yinee..

dingilimm elbisen güzelmiss

barbimm senin sala$ halini yirim topramm

kontess elbisen cokk güzell

bana gelen yorumlar icinde ayrica tenkss.. siyah pantolon vazgecilmezimm..ayrica aynada görünmese bile devhasa bir popi$ var :)) beyazlara tam gecis yapamiyorum hehe

o kadar çok alıntı yapmıştım herkese ayrı bi cevap vermiştim ama netim gitti
ve hepsi gitti
ölmek istiyorum resmennnn mafoldumben mafoldumben

tuti yine yine yine beğendim
seni daha sık görmek isterimboshayallersmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…