Bugün ne giydin? Çek görelim..

ben yokken neler olmuşş böylee yaaa vallahi hiçbirinizi ayırt edemicem onu yazsam diğerinin hakkı kalıcak bunu yazsam öbürünün hakkı kalıcak o yüzden gerçekten samimiyim herkes çok şık çok güzel ve sanırım gerçekten k.k hatunları taş gibi fıstık türk lokumu diyorum ve ekliyorum yazı seviyorum çünkü herkes cıvıl cıvıl renkler kısa kollular ayy nebilim yaa süpersiniz geçekten....

Neysee öhööö hööö fazla konuşmaya gerek diyorum ve işte bugünkü bende böyleydim diyorum.... siyah babetlerim ve siyahta çantam vardı....

gamzepembe.png

vayy pembe ve gamze ?
ve beyaz ? kaydirigubbakcemile3
gördün mü baak siyahsız da oluyormuş ne kadan mikemmel bayanssulusmile

vayy pembe ve gamze ?
ve beyaz ? kaydirigubbakcemile3
gördün mü baak siyahsız da oluyormuş ne kadan mikemmel bayanssulusmile

nekadannn hoş bi çift olduk dimiiiiii kaydirigubbakcemile3 gamzesinide unutmazzzz yahuu nekadan vefalı bir dostsun sennn olumunekankayizsmile tebrik koyuyorum tatlım sana aklinialirimsmile

kızlar hepinizin kıyafetleri ayrı ayrı çok güzeller
saatlerce sayfalara bakmaktan yoruldum
bende artık foto eklemeye başlarım heralde

eee evet değiştik artık birazda bu topicin sayesindede oldu :) neden biliyomusun çünkü farklı kombineler farklı düşünceler falan kızların yorumları falan gerçekten bununda etkisi oldu

maixx aklında bulunsun tatlım o tarz saten ve zarif elbiselerin altına kalın bantlı apartman topuğu giyilmez.daha şık ince bantlı ve hafif sivri topuklular giyilir.kardan adam ayakkabası gibi olmuş.
o tarz ayakkabılar kot eteklerin altına çok yakışır canım,üstüne beyaz bir bady,beyaz çanta ve bu ayakkabıları kombin et bigün.aklının ucunda dursun.

maixx aklında bulunsun tatlım o tarz saten ve zarif elbiselerin altına kalın bantlı apartman topuğu giyilmez.daha şık ince bantlı ve hafif sivri topuklular giyilir.kardan adam ayakkabası gibi olmuş.
o tarz ayakkabılar kot eteklerin altına çok yakışır canım,üstüne beyaz bir bady,beyaz çanta ve bu ayakkabıları kombin et bigün.aklının ucunda dursun.

evet yaptım bugun onu zaten canım :) güzel duruyor.sivri sevmiyorum,ama topuğu biraz ince olsa evet guzel giderdi :) onu beğendim aldım işte.uyumuna bakmadım

maixcım elbısen uzerınde emanet gıbı durmus wucudunu sarması gerekıodu.
ayakkabılarda olmamıs uzgunum:2:

tatlım hangi pembe anlamadı ben bilmiyorumkismile üstümde pembe yokki akannehir

Canim badinin yakasi pembe degil mi??? Yoksa renk körü mü oldumsempatiksalakcinni
Ya da badin kirmizi degil de koyu pembe mi? Yakasi da acik pembeyse ozaman gayet uyumlu tatlim...

twetty canim sade gördüm busefer seni ama yinede sempatinle hossun canim arkidisim kaydirigubbakcemileolumunekankayizsmile

kizz kontess birlesikmiymis ooo anaaam zamane modasi ben nirden bilcem :KK1:

benim adım yar kırmızı beyaz ajkum pembe yok badimde birleşik zaten bitanemmsempatiksalakcinni
selayhus sağoll canım Şeniz

maix ayakkabıların gitmemiş sadece elbisen ve sen harikasınız
xzgim süperkulade olmuşsun yaww :1shok:

kızlarrrrr o güzel yorumlarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim
suratımı yamultmicam bidaha söz kaydirigubbakcemile3 ayrıca suratımıda makyajımı
göstermek için koymuştum yoksa bunu koymamın başka bi amacı olamaz yerimseniben
bundan sonra koymam olur biter... evet badimi oxxodan aldım ve çok emmnunum çok rahat ve
her kıyafetle uyum sağlıyor hatta bi çılgınlık yapıp bunun her rengini bile almayı düşündüm :lepi:

EZGİM mükemmelsin kırmızı elbisen ve babetlerin muhteşem dekolte ise şahane yavriii :jeyyar: alkisalkisalkis

Maixx olmuşmu be gülüm o kaba ayakkabılar o kıyafetin altına :1no2: -tatlicadiarzu-

Kontesscim saçların çok güzel badinde çok hoşmuş alkisalkisalkis

Seçil badinde boleronda çok hoş alkisalkisalkis

Gamzecim tarzını deiştiremesekde rengini deiştirtmeyi başardık buna şükür , hoşş olmuşsun sengözlerimebaksanab

yeşil gözlü melek siyah elbisen ve terliklerin çok hoş canım seviorum yazı ya alkisalkisalkis

selayhusum mor beyaz kombin favorimdir, pantolunda çok hoş durmuş keşke boleronu giyebilmeme şansın olsaydı :CüvCüv:

bett42 üzerindekilerinn hepsiciiği ayrı bir güzel renkler mükemmel hele ayakkabılar şahane bayıldım bayıldımmm :lepi:

lilyum elbisen çok hoş ama bence içine elbisenin içerisindeki pembe renklerinde bir badi giyseydin içine beyaz biraz sırıtmış canım hihoyyyt

aşkitomtomm beyonce gibi duruyorsun resimlerdee valla bel ince kalça çıkık falan :jeyyar: :jeyyar:
kot ceketin pek bir hoşş

barbicimmmm resim bekliyorum bugün senden :)

ayrıcaa maix saçın makkajın çok güsel olmuşşş

bugünün ayrı bir önemimi var nilü :KK1:kaydirigubbakcemile3 fisfisfis
bugün perişanım ama haftasonu yazlıkta çekildiğim resimlrden eklerim resimler elime geçincee

o zaman bende senden bekliorum resim :dilcikar: :KK1:kaydirigubbakcemile3

X